Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe Forum - uwagi, informacje, spostrzeżenia, propozycje


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Szefie... ty nasz! 

Mam pytanie: czy jeszcze długo będziemy czekali na wycofanie kombinacji klawiszowej ALT(gr)+A jako zaznacz wszystko! a naciśnięcie każdego innego klawisza kasuje tekst! 

Jest to delikatnie mówiąc wqr...ce!

Zaznacz wszystko to kombinacja CTR+A !!! (pisałem już o tym) a nie ALT(gr) + A bo to jest Polska litera Ą ą !!! poważnie mamy taką! wiem dziwna... ale jest niekiedy! i wqr...ce jest gdy za każdym napisanym "ą" trzeba cofać i nadpisywać tekst!

PS. wiem że fajnie jest w Alpach ale pamiętaj że jesteś tam TYLKO dzięki nam! a więc do roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo można! ale sory, Siara Siażewski!

PS. jak skasuje Ci tekst kliknij kombinację CTR+Z (cofnij) i większość tekstu Ci przywróci, ale cześć nadpisać trzeba.

PS2. proste... jak się nie zna na informatyce (nie każdy musi być programistą), to trzeba zatrudnić ludzi którzy w tym siedzą.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2017 o 13:37, Aressi napisał:

Jest dokładnie tak jak piszesz. Prawy ALT+A powoduje zaznaczenie tekstu, a następnie wciśnięcie jakiegokolwiek klawisza powoduje usunięcie całego tekstu. Dzieje się tak tylko w sytuacji kiedy cytujesz jakiś post czyli posługujesz się funkcją "CYTUJ". Jest to dość irytujące bo jeśli w miarę szybko piszesz to praktycznie zawsze wyczyści ci całość. Da się to jakoś naprawić? 

Próbowałem kilka razy zaznaczyć tekst prawym ALT+A i zawsze otrzymują to co trzeba, czyli ąąąą.

Proszę sprawdźcie jeszcze. Kilka dni temu była robiona aktualizacja forum, więc mogło pomóc.

 

I jeszcze pytanie -  czy przypadkiem szybko pisząc nie naciskacie zamiast prawego ALT+A kombinacji prawy CTRL+A, który właśnie zaznacza tekst, a jest umiejscowiony obok prawego ALT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JC napisał:

 


Zrobiłem to powyżej. U mnie wszystko działa poprawnie.

 

u mnie zaznacza to ą i kasuje,  jeśli po nim coś chcę dopisać

pisząc ostrożnie zdążę to odznaczyć...  ale w tym poście musiałam to robić 3x :/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, sure said:

u mnie zaznacza to ą i kasuje,  jeśli po nim coś chcę dopisać

pisząc ostrożnie zdążę to odznaczyć...  ale w tym poście musiałam to robić 3x :/

U mnie podczas pisania pod cytatem prawy "alt" + a czyli "ą" także zaznacza całego posta i wtedy wciśnięcie czegokolwiek kasuje wszystko

Edytowane przez andy-w
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Człowieku podpowiem ci jak do tego powinni podejść TWOI PROGRAMIŚCI!!! 

Każdy program komputerowy ma sam w sobie tzw. "skróty klawiszowe" i ten kto tworzył jak to nazwałeś magicznie " silnik forum" wprowadził błędnie skrót klawisza "ALT+A" zamiast "Ą" to wprowadził ZAZNACZ WSZYSTKO czyli zwyczajowy skrót z Microsoft'a "CTR+A" weź to zleć im to bo.... PISAĆ SIĘ NIE DA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. aaa i to szwankuje tylko przy cytowaniu innego postu!!!!!!! WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, idealist napisał:

A ja uprzejmie proszę o wydłużenie czasu edycji postów!

Proponuję max. czas edycji 1 minuta

u mnie nie ma problemu z ąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeb, ale masz jakąś szczególną przyjemność z "walenia" "ą" po oczach??? Bo nie rozumiem... Ja też miałam sytuacje kiedy mi "wcięło" post gdy pisałam z laptopa/Windows i jest to co najmniej frustrujące. A Twoja propozycja 1 minuty na edycję absolutnie nie jest tym, co miałam na myśli prosząc o wydłużenie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jeeb napisał:

nie wierz w to , to tylko spam te preparaty wcale tak nie działają jak napisano w reklamie

Rozumie że już używałeś i nic... upsss! przykro! współczuje ale nie żałuje! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie się trochę, bo to jest świetne podłoże do kolejnej forumowej kłótni [emoji20]

Skoro JC nie widzi problemu (u niego nie występuje), to jutro nagram o co biega. To "ą" jest strasznie wkurzające i nie powinno mieć miejsca na takim dużym forum.


Proszę napisz dokładnie, jaki system używasz, co i w jakiej sytuacji się dzieje. Ja próbowałem zasymulować taką sytuację na kilku komputerach z różnymi systemami i za każdym razem efekt działania był poprawny, czyli litera ą.
Jak będę miał bardzo dokładne dane, to napiszę, żeby to poprawili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uprzejmie proszę o wydłużenie czasu edycji postów!


Dyskusja na ten temat już była. Wydłużenie czasu edycji postów może spowodować, że dyskusja w wątku straci sens. Bo co zrobić, jeżeli post do którego będzie odnosiła się odpowiedź jedna lub wiele zostanie zmieniony? Teraz jest to 15 min. Jest to wystarczający czas, aby przeczytać to co się napisało i ewentualnie poprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...