Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

DO Marcin - Jasiu, Misiu, Leski, JJK, Ronin


xnoowee

Rekomendowane odpowiedzi

DO Marcin - Jasiu, Misiu, Leski, JJK, Ronin

Oj widze, ze prostota sie wkrada na forum.

Ja spadam stad bo widze, ze jakies pedaly rzadza.

Aha-pozdrow Macka Powolnego.

I juz mnie nie ma!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

****LUBLIN LUBLIN UBER ALLES*********

a ja tam na mazurach poznalem ekipe z krasnika - uogolniajac to musi byc loozacka okolica:-)

pozdro

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

****LUBLIN LUBLIN UBER ALLES*********

Jego tata sponsoruje, a że przy tym Herbapol...... I tak lepiej brzmi niż Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny. :))))))

A poza tym co żeście się tak Lublina czepili, są gorsze zadupia, Lublin przynajmniej ładnie wygląda......;)))) I do Krynicy blisko.......

Pozdro,

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie masz snieżny koleżko.

A dziękuje ... wszystko u mnie w bardzo dobrze. Latem troszkę naukowo musiałem popracować, bo za studia doktoranckie się zabrałem:). Sezon już rozpoczęty, nartki się jako tako sprzedają ... więc czekam na śnieg u nas ... na nasypie kolejowym:). Nad fun parkiem w lecie ostro spychy i koparki pracowały więc miejmy nadzieje, że w sezonie będzie nam dzielnie służył. Co poza tym ... miałem się bronić na wiosennej KK, ale chyba będe musiał to jeszcze troszke przeciągnąć, bo za wielką wodę planuje się wybrać ... na nartki między innymi. Tak więc ten sezon już cały zaplanowany.

Ale czemu piszesz, że Szklarska umiera?

Pozdrawiam serdecznie.

.::SKI2DIE::.

Leski.

A co u Ciebie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

****LUBLIN LUBLIN UBER ALLES*********

tata to mi chyba lizaka ostatnio kupil jak bylem jeszcze w przedszkolu....a poki co sam sie sponsoruje (dzieki uprzejmosci jednej ze wspomnianych firm),miasto wyglada jak weyglada i oczywiste ze zawsze by moglo byc lepiej ale...cale szczescie ze Krynica tak blisko..!! pozdrawiam ziomala-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO Marcin - Jasiu, Misiu, Leski, JJK, Ronin

To wysil sie Ski ...... i poczytaj pare postow powyzej.

A po krzakach sie nie chowam, to raczej ty dopiero teraz ZABLYSNALES na tym forum;))

Pozdrawiam mimo twojego chamskiego tekstu.

Bo wiesz stary narciarstwo to....

bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

****LUBLIN LUBLIN UBER ALLES*********

Lublin Szwajcarią Polski - istny raj i nieustajace szczęście!! Ale goście są spoko (niektórzy). W góry blisko, mróz ostry (no czasami). Jak śpiewał pewien Maciuś (no nie zupełnie tak) "Lublin piękny troche smierdzi a poza tym po staremu" dalej nie aktualne bo vodka staniała:) pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO Marcin - Jasiu, Misiu, Leski, JJK, Ronin

ty tu w jednym poscie pokój siejesz

...a w drugim wojne prowadzisz.. no ale generał to generał. ( a text nie był chamski ... nie przesadzaj ..chamskie były wyżej)

A kolegi fischerka bede bronił ... bo mi ostatni włożył na zawodach w Zakopcu więc szacuneczek mu oddaje... ale salta nie wyrkęci:) hehe.

Pozdrawiam obu ..... i innych też.

.::SKI2DIE::.

Leski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO Marcin - Jasiu, Misiu, Leski, JJK, Ronin

Widze, ze rozmowa zmierza ku dobremu, aczkolwiek ja tam zawodnikiem nie jestem i na szczescie mi nikt nie włoił na zawodach:))

Pozdro 4 all

bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO Marcin - Jasiu, Misiu, Leski, JJK, Ronin

Jak chca sie chwalic to co poradzisz??;))

A tak swoja droga to chyba nie jest forum sportowe??

Niektorzy wybrali droge narciarska w zyciu, niektorzy nie. I co, dlatego sa gorsi???Cos mi tu nie pasi.

Narciarstwo jest moja pasja, a nie zarobkiem zyciowym. Kase robie na czyms innym, zreszta jak wielu z Was. Kazdy robi to co lubi, czyz nie?

Tutaj pisze tylko i wylacznie z dobrwj woli lub zeby powadzic sie z Leskim.;)

Dobra koncze, bo robis sie ciezki klimat:))

Pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...