Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

christofer30

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że na BSA liczą na słabe zimy - za rok, gdy w SON-ie będą 3 nowoczesne koleje linowe, a w sąsiednim COS-ie dwie, większość narciarzy pojedzie tam (nawet, jeśli ceny pójdą w górę). Chyba, że zima będzie słaba. Na BSA mają gwarancję świetnie przygotowanego stoku - bez kamieni i przetarć - póki co, żadna stacja narciarska oprócz Białki nie może tego zagwarantować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leitner napisał:

Mam wrażenie, że na BSA liczą na słabe zimy - za rok, gdy w SON-ie będą 3 nowoczesne koleje linowe, a w sąsiednim COS-ie dwie, większość narciarzy pojedzie tam (nawet, jeśli ceny pójdą w górę). Chyba, że zima będzie słaba. Na BSA mają gwarancję świetnie przygotowanego stoku - bez kamieni i przetarć - póki co, żadna stacja narciarska oprócz Białki nie może tego zagwarantować.

W tym roku mogą sobie jeszcze ,,pozwolić,, na takie ceny, ale za rok tak jak mówisz kiepsko to widze. Konkurencja ich można powiedzieć zniszczy, a to może z kolei ich zmusi do obniżki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w SON w przyszłym sezonie będzie drożej i całkiem możliwe , że znikną opcje kilkugodzinne tak jak jest na Chopoku. Płacisz za cały dzień, a jak skończysz wcześniej to ci kilka Euro oddamy. 

Za te wszystkie nowości na BSA trzeba niestety zapłacić. 

Skoro Szczyrk ma być nowoczesnym kurortem narciarskim to tanio już było.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w SON w przyszłym sezonie będzie drożej i całkiem możliwe , że znikną opcje kilkugodzinne tak jak jest na Chopoku. Płacisz za cały dzień, a jak skończysz wcześniej to ci kilka Euro oddamy. 
 


Na pewno będzie drożej, ale na pewno nie drożej niż na Chopoku. Zgaduję, że cena za dzień będzie niewiększa niż 120-140zł, ale raczej bliżej 120zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ale narciarstwo robi się sportem dla bogaczy :( Jak jeździ cała rodzina to całodniowy wyjazd to kilkaset złotych. Z całym szacunkiem dla BSA ale ich ośrodek to tak naprawde jedna trasa. Wszyscy chyba naprawdę uwierzyli w dobrą zmianę i robią z Nas bogaczy a zdecydowanie bardzo daleko nam jeszcze do nich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w poprzednich latach zrobiłem porównanie cenników dla największych ośrodków w naszym kraju, biorąc dane z oficjalnych stron www, w wariancie dla osoby dorosłej i dla okresu ferii czyli sezonu wysokiego.

Z ciekawostek to ceny pozostały na takim samym poziomie jak w poprzednim sezonie na: Pilsku, Jaworzynie Krynickiej, Kasprowym, COS+SON, Dwóch Dolinach (poza karnetem na 2h którego cena wzrosła o 10 zł).

Podwyższone ceny są w tym roku domeną zachodu i wzrosły w: Czarnej Górze, Zieleńcu i na Szrenicy, przy czym, jako jedyna z tego grona Czarna Góra "trochę" w tym roku zainwestowała i m.in. postawiła nową kanapę. 

W Białce natomiast cena została obniżona, ale tylko karnetu 1 dniowego, bo w rekompensacie wszystkie pozostałe warianty są już droższe niż w ostatnim sezonie.

Z zestawienia usunąłem Kopę w Karpaczu, główne ze względu na brak na dziś dzień aktualnego cennika na ich stronie, ale też ostanie lata ośrodek w sporej części nie działa przez większość sezonu i przez to do dużych go coraz trudniej zaliczać, nie wspominając o jakiejkolwiek nowoczesności i odkładanych z roku na rok inwestycjach.

Dodałem też pozycję minimalnej ceny za 1 godzinę jazdy przy zakupie karnetu dziennego, która po uwzględnieniu czasu w jakim możemy korzystać z ośrodka i przeliczeniu na godzinę może okazać się atrakcyjniejsza niż w pierwszej ocenie branej pod uwagę przy danym karnecie. Oczywiście godziny jazdy nie kupimy, ale porównać warto.

Cenniki 16-17.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...