Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tych dniach zadumy, pamięci o bliskich, którzy odeszli od nas, pamiętajmy też o tych, którzy zginęli w górach. Podczas wypraw pieszych i narciarskich. Olek Ostrowski, Maciej Berbeka, Artur Hajzer, Wanda Rutkiewicz, Jerzy Kukuczka i wiele innych...

Jednym z miejsc pamięci o nich jest Tatrzański Cmentarz Symboliczny..."Umarłym na pamiątkę, żyjącym ku przestrodze"

http://goryiludzie.pl/2016/10/czas-pamieciumarlym-na-pamiatke-zyjacym-ku-przestrodze.html

olek.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Fajny pomysł Marcinie. Tych wielkich jest dziesiątki, setki...

Zróbmy może tak, że każdy będzie miał chęć i ochotę dopisze kogoś i każdy będzie mógł zadać pytanie ja będzie chciał poznać bliżej bohatera a nie będzie miał, o nim informacji. Może powstanie taka platforma wiedzy o ludziach gór, których już nie możemy spotkać. Może być?

Pozdro 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

OK. Czaisz taki spot który pojawia się pewnie cyklicznie w TVP Seriale ( a może innych TVP - z wiadomych względów nie oglądam ale ten pomysł świetny). Zdjęcie aktora, imię i nazwisko i daty życia.Strasznie mi się to podoba bo jestem miłośnikiem polskiego filmu a w czasach gdy dla większości aktor  jest identyfikowany z jedna rolą w serialu niezbędnik. To może być coś podobnego tylko z nieco szerszą notką.

Andrzej Heinrich 89 Everest, Andrzej Czok 86 Kanczendzonga, Tadek Piotrowski 86 k2, Marek Malatyński 85 Masherbrum, Przemek Nowacki 85, Masherbrum, Gienek Chrobak 89 Everest, Halina Kruger, 82, k2,....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

OK. Czaisz taki spot który pojawia się pewnie cyklicznie w TVP Seriale ( a może innych TVP - z wiadomych względów nie oglądam ale ten pomysł świetny). Zdjęcie aktora, imię i nazwisko i daty życia.Strasznie mi się to podoba bo jestem miłośnikiem polskiego filmu a w czasach gdy dla większości aktor  jest identyfikowany z jedna rolą w serialu niezbędnik. To może być coś podobnego tylko z nieco szerszą notką.

Andrzej Heinrich 89 Everest, Andrzej Czok 86 Kanczendzonga, Tadek Piotrowski 86 k2, Marek Malatyński 85 Masherbrum, Przemek Nowacki 85, Masherbrum, Gienek Chrobak 89 Everest, Halina Kruger, 82, k2,

Klemens Bachleda 10, Maly Jaworowy?, Stanisław Szulakiewicz 10, Mały Jaworowy, Janek Długosz, 55, Kościelec, JerzyLeporowski, 36?Kozi Wierch, Wincenty Birkenmajer, 33 Ganek, Wiesław Stanisławski 33, Kościólek, Henryk Bednarski 45, za Polskę a nie mylić z "pamiętamy" na klapie zdezelowanego audi bo to jest obraza pamięci tych ludzi!, Jan Gnojek 42, za Polskę, Andrzej Zawada, 00, WArszawa, Wojciech Wróż 86, k2, ..................Benek Uchmański........... a zawsze mi mówił, że jeżeli masz jakąkolwiek rodzinę musisz być bardzo ostrożny i rezygnować z wyzwań które są dla ciebie zagrożeniem, żeby się nie martwili, żeby byli spokojni....Zginął na Alpamayo w 95 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...