Narty - skionline.pl
Jump to content

Odblaskowa czapka znaleziona na Tuxie


Recommended Posts

PB011911.JPGZobaczymy czy fora narciarskie mają jakieś szersze audytorium ;)

A w temacie - na grzędzie na off piste od tej niższej gondoli znalazłem żarówiastą czapkę. Myślałem, że Marionena więc ją zapakowałem do plecaka. W aucie wyszło, że nie. 
Metki są polskie więc dość prawdopodobne, że zgubił to rodak. 

Jeśli to Twoja czapka to ją odeślę.

Pozdro
Wiesiek 

Co najciekawsze znalazłem na zdjęciu Mariusza z sąsiedniego wątku. tak to zdecydowanie to miejsce! 

 

Edited by Wujot
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, artix napisał:

Ja oddaje do obslugi na Gletscherbus. Tak tez znalazlem moje zgubione rekawiczki. Chlopaki prosza tylko o opis i oddaja.

Chłopaki z obsługi to często piwo na takich zgubach zarabiają. Kiedyś w Kaltenbach jechałem na dół gondolą po skończonym dniu i jak zwykle odmeldowywałem się telefonicznie żonusi, że wszystko w porządku. Tak się zagadałem, że rękawiczki zostały w gondoli. Święcie przekonany, że pojechały na górę. Ale nieee panowie z obsługi sprawdzają gondole zanim pojadą. Mieli taką skrzyneczkę na zguby. Oczywiście bez zasuwania po piwo do baru się nie obyło, ba nawet dwa bo mówi, że z kolegą wypiją po szychcie. Biorąc pod uwagę wartość moich rękawiczek warto było te 8 Eu wydać.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Content

  • By rob vengr
   May 8 !!! na nartach
   Chopok/Jasna (foto z web kamer)


  • By lski@interia.pl
   A na Jaworzynie Krynickiej  ciągle jeżdżą.Może nieliczni,ale jednak.Jeździli wczoraj,w deszczu,będa jeździć jutro...
   VID_20210418_091459.mp4
  • By yaro1771
   Czy jest ktoś zainteresowany wyjazdem na lodowiec Pitztal w dniach 18.05-23.05.21. Najlepiej osoby z dzieckiem/dziećmi w wieku 7-13. Szczegóły na priv.
  • By Bumer
   Obserwując świat wokół mnie, obserwując zmiany zachowań społeczeństw i ich przywódców, proponuje wprowadzenie "prawa jazdy" dla narciarzy!!! Oczywiście wszystkie działania z tym związane będą wprowadzane tylko z troski o człowieka, jego bezpieczeństwo, zdrowie, oraz rozwój.
   Prawo jazdy otrzymywałby każdy narciarz po odbyciu kursu jazdy na nartach, zapoznaniu się z przepisami prawnymi i technicznymi (tak, tak, ale o tym za chwilę), i zdaniu egzaminu. Można byłoby wprowadzić kilka kategorii tego prawa jazdy, gdzie najwyższa upoważniałaby do jazdy na wszystkim , wszędzie i w każdych warunkach. 
   Żeby "branża nie szorowała po kamieniach" wszystkie kursy, egzaminy, dokumenty, byłyby oczywiście płatne.  Ileż to kasy wpłynęłoby do "branży" z tej przyczyny. Dodatkowo, oczywiście, tylko i wyłącznie  z troski o ochronę narciarzy, wprowadziłbym okresowe przeglądy sprzętu narciarskiego. Sieć  serwisów dokonywałaby przeglądów, napraw, gdy takie byłyby potrzebne, ustawiała wiązania i na wszystko dawała certyfikat np. nalepkę z hologramem i dokument papierzany (dostępny byłby też w bazie danych elektronicznie). Narty wraz z certyfikatem dobierane byłyby pod konkretnego narciarza, (nie tak jak w przypadku aut, gdzie kilka osób może nimi jeździć!). Takie uregulowanie spowodowałoby wzrost zatrudnienia i rozwój "branży" aby nie szorowała po kamieniach i nie wyciągała  ręki po dotacje, (czytaj społeczne pieniądze obywateli).  Takie skodyfikowanie i zbiurokratyzowanie "branży" uruchomiłoby kreatywność służb sprawdzających i karzących (mandaty), ubezpieczeniowców wszelkiej maści i influencerów oczywiście. 
   Nie będę rozwijał tematu dalej, mam nadzieję że zrobimy to razem w dyskusji, bo chyba na braki w wyobraźni i kreatywności nie powinniśmy narzekać  patrząc na naszą rzeczywistość, choćby ostatni hit  " paszporty covidowe"!
   A więc do dzieła koledzy forumowi! Popracujmy trochę jak politycy, lobbyści, rząd....
  • By tankowiec
   Tak się zastanawiam poco wyważać otwarte drzwi jak już od lat  istnieje taki "paszport". 
    
    

    
   Sam taką posiadam i wbite tam szczepienia są ważne na całym świecie.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...