Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By Stoper1948
      Witam mam problem z podjęciem decyzji czy opłaca się bawić w kupno tych gogli W wersji G-102FP soczewka polaryzacyjna i fotochromowa. Mam te same gogle tylko z pokryta powłoką revo G-102B i trochę mi przeszkadzały w Austrii w pochmurne dni. 
    • By gruchauho
      Witam. Na ostatnim wyjeździe przytrafiła mi się dziwna rzecz. Otóż zdarłem pokrywę przecierając gogle szmatką.. 

Co gorsza były pożyczone. Chcę to naprawić, pytanie, gdzie mogę dostać taką szybę i ewentualnie czy to musi być stricte do tego modelu czy podejdzie jakaś inna? Sprawdziłem i jest wymienna ale na stronie Rossignola nie ma szyb do gogli.
      model to Rossignol Ace HP sezon 17/18

• By piłkarzyk
      Witam, przymierzam się do kupna gogli może ktoś coś podpowie z własnego doświadczenia jakie poleca ?

• By piłkarzyk
      Witam, przymierzam się do kupna gogli z wymienną szybka może ktoś może doradzić jakie wybrać ?

• By mikegolf
      Witam, mam problem z widzeniem "kształtu" śniegu kiedy nie ma pełnego, bezpośredniego słońca. O ile jeszcze coś widzę kiedy trasa jest po bokach osłonięta np lasem, o tyle wyjeżdzając na otwartą przestrzeń zaczynam widzieć przed sobą białą plamę - wszelkie muldy i inne szczegóły wyłaniają mi się tuż przed nartami, lub dopiero czuję je pod nogami
      Czy w takiej sytacji gogle z polaryzacją by pomogły?

Rozważam zakup gogli z polaryzacja i fotochromem, np firmy Arctica, stąd pytanie
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...