Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zermatt - Cervinia startuje


Jeeb

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, moloo napisał:

Kurwa uwielbiam tę chęć pomocy innym tu na tym NOWYM forum.

Kiedyś dawno, dawno to byli tu ludzie, na których pomoc zawsze można było liczyć.

Szkoda, że tamto forum już dawno umarło.

Organizatorów wyjazdów narciarskich znajdziesz na FB i, niedobitki, na skiforum.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, moloo napisał:

Kurwa uwielbiam tę chęć pomocy innym tu na tym NOWYM forum.

Kiedyś dawno, dawno to byli tu ludzie, na których pomoc zawsze można było liczyć.

Szkoda, że tamto forum już dawno umarło.

Forum umarło, ale nie zastanowisz się dlaczego? Zwróć uwagę jak miło zwracasz się do innych, a oczekujesz pomocy?

Po drugie, "uwielbiam" tego typu pytania - otwarte. Sam otrzymuję kilka dziennie w stylu - Panie Jacku jakie narty mam kupić? Zawsze odpowiadam - Czerwone!
Napisz coś więcej: jaki termin, jaki standard, czy z biurem itd. A wtedy możesz liczyć na pomoc, a nie - Podajcie mi na tacy, a jak nie, to Was obrzucę błotem. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, JC napisał:

Forum umarło, ale nie zastanowisz się dlaczego? Zwróć uwagę jak miło zwracasz się do innych, a oczekujesz pomocy?

Po drugie, "uwielbiam" tego typu pytania - otwarte. Sam otrzymuję kilka dziennie w stylu - Panie Jacku jakie narty mam kupić? Zawsze odpowiadam - Czerwone!
Napisz coś więcej: jaki termin, jaki standard, czy z biurem itd. A wtedy możesz liczyć na pomoc, a nie - Podajcie mi na tacy, a jak nie, to Was obrzucę błotem. 

Do nikogo źle się nie zwróciłem - napisałem co sądzę o takiej odpowiedzi. 

Jak ktoś chce pomóc to pomoże, napisałem, że zorganizowane. Inteligentny człowiek domyśli się, że jak nie podaje terminu to nie jest on dla mnie ważny, jak nie podaje standardu też nie ma on znaczenia. Jak nie podaje warunków brzegowych nie są one dla mnie ważne.

No ale cóż musisz bronić tego forum, bo starych bywalców już tu nie ma a za chwile nie będzie nikogo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, moloo napisał:

Kiedyś dawno, dawno to byli tu ludzie, na których pomoc zawsze można było liczyć.

Szkoda, że tamto forum już dawno umarło.

Dalej sporo osób jest tutaj pomocnych, zawsze można iść na inne forum gdzie jest za to prawie samo szambo (też zaczyna się na s...)
Ski Online mi odpowiada i lubię tutaj zaglądać i pisać. 

Żeby być w temacie wątku, raz byłem na nartach w Dolinie Aosty dawno temu w 2010 roku, wyjazd zorganizowany z krakowskim biurem na W. 

Ostatnio byłem turystycznie / trekingowo w dolinie Aosty, również w Cervini, leciałem z Krakowa do Turynu Ryanairem, niestety na zimowy rozkład obcięli to połączenie (Swoją drogą co za debil na to wpadł??!! Kasowanie połączenia m.in.  narciarskiego w fajny region gdzie jest daleko z Polski i ludzie pewnie wybrali by się samolotem.) 

Kiedyś chętnie bym się z powrotem tam wybrał na narty ale na wyjazd zorganizowany przez siebie, szkoda że to dosyć daleko...

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, moloo napisał:

Kurwa uwielbiam tę chęć pomocy innym tu na tym NOWYM forum.

Kiedyś dawno, dawno to byli tu ludzie, na których pomoc zawsze można było liczyć.

Szkoda, że tamto forum już dawno umarło.

Mój znajomy korzystał dwukrotnie z tej oferty https://viaeuropa.com.pl/pl/

To wprawdzie cała Aosta ale koncept jest fajny i skoro nie masz warunków brzegowych to.... voila

Edit - jest też tam oferta stacjonarna w Cervinii

Edytowane przez Capricorn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, JC napisał:

a jak nie, to Was obrzucę błotem. 

dzięki Jacku bo już myślałem że dostanę bana na 2 tygodnie za moją "poradę"

1 godzinę temu, Wujot napisał:

Organizatorów wyjazdów narciarskich znajdziesz na FB i, niedobitki, na skiforum.pl

no czyli też w Internecie, na skiforum to raczej wyjazdy w rejony ze skipassem sezonowym bo busikarze mają wtedy większą przebitkę

32 minuty temu, pawelb91 napisał:

krakowskim biurem na W. 

pewnie WYGODA  🙂 spotkałem ich nawet na stoku w Cervinia

w lutym tego roku też spotkałem fajną grupę, nawet piwo mi postawili ale biuro było z Bydgoszczy

 

1 godzinę temu, moloo napisał:

Kurwa

7 sekund szukania po wpisaniu do googlarki "Cervinia wyjazd na narty"

https://www.primoris.pl/oferta/wyjazdy-na-narty?kraj=Włochy&region=Aosta&dorosli=2&sortuj=ceny|asc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jeeb napisał:

7 sekund szukania po wpisaniu do googlarki "Cervinia wyjazd na narty"

https://www.primoris.pl/oferta/wyjazdy-na-narty?kraj=Włochy&region=Aosta&dorosli=2&sortuj=ceny|asc

no i wreszcie się na coś przydałeś, a nie p...., żeby w necie sobie poszukać.

Nie lepiej się nie odzywać niż tak pisać ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moloo napisał:

no i wreszcie się na coś przydałeś, a nie p...., żeby w necie sobie poszukać.

Nie lepiej się nie odzywać niż tak pisać ?

zawsze to zrobił się ruch na forum, napisz kiedy tam będziesz to może będzie okazja napić się piffka w miłych okolicznościach . Będę się tam kręcił po okolicy na przełomie lutego i marca

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...