Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

Mistrzostwa Polski Amatorów GS i SL - 16/17

Recommended Posts

Jakby ktoś chciał sobie wydrukować, zakreślić mazakiem odpowiednie zawody i powiesić nad monitorem w pracy xD to zamieściłem odpowiednie grafiki.

Swoją drogą trochę smuci fakt, że eliminacje GS w woj. śląskim są praktycznie tylko w piątki... :(

MPA gigant.jpg

MPA slalom.jpg

• Like 1

Widzę tutaj pewną nieścisłość - 13.01 piątek i 15.01 piątek - domniemywam jednak, że chodziło o 15.01 NIEDZIELĘ i GS w Szczyrku odbędzie się w niedzielę właśnie :)

• Like 1

Jakby ktoś się wybierał na najbliższe eliminacje w woj. śląskim - to jest odpowiednio 14.01 SL na Stożku oraz 15.01 GS w Szczyrku, to wstępnie też planuję, więc można się spotkać i powymieniać spostrzeżeniami (z tego co wiem, to ROCH też powinien stanąć na starcie ). :)

• Like 1

Kalendarz Mistrzostw Polski Amatorów PZN  2019/20

Slalom

1321140912_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2019-10-01212504.thumb.jpg.3e69b98b8152b9f16381cfa43482bf39.jpg

Gigant

1521367537_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2019-10-01213729.thumb.jpg.ac219ab308b9e7735cf9b99bc8ed4c8d.jpg

www.wnp.pzn.pl

Edited by surfing
  • Like 1
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Spiochu
      Chciałem się pochwalić nowym gadżetem.
      13 lat po tym jak zrobiłem stopień PI, w tym sezonie w końcu udało się, nadrobić zaległości.

• By Tytus Atomicus
      Czy ktoś się wybiera z Warszawy albo Krakowa na unifikację w Białce? Jakie są ceny tanich kwater w Białce? Booking.com pokazuje ceny od 70zl za łóżko.
    • By Tytus Atomicus
      Piszę tutaj, bo chyba nie ma odpowiedniego działu do zadawania takich pytań.
      Muszę jechać na unifikację Pomocnika Instr PZN przed sezonem.
      Zagranica odpada, za drogo. Sudety, Bieszczady odpadają bo za daleko (z W-wy).
      Zostaje Białka Tatrzańska 7-9.12 i Szczyrk 16-18.12 br
      Jakie sa wg was za i przeciw? Termin szczyrkowy późniejszy, wiec większe szanse na snieg. Ale co z resztą? Nie znam ani Białki ani Szczyrku (byłem tam wieki temu) i kadry na tych unifikacjach też nie znam...
    • By Tytus Atomicus
      Witam,
      Czy ktos sie wybiera z  Warszawy do Białki Tatrzańskiej na unifikacje PZN/SITN? Termin 7-9 grudnia 2018, więc wyjazd dzień wcześniej.
    • By Annaa
      Wczoraj w Czarnej Górze,odbył się finał Pucharu Polski w narciarstwie i snowboardzie "Family Cup" Warunki na stoku od rana ciężko opisać w delikatnych słowach...krótko mówiąc plus 10 i kasza. Jednak ponad 200-stu dzielnych narciarskich zawodników z całej Polski,zmagało się o miano naj....lepszegoNie obyło się od  K...mać,ja pie...lę....jak na tej trasie zjeżdżać?...Trasa zryta,zaorana....totalna masakra.-Narzekali Ci ,co liczyli na np. sztruks,albo lód...sama nie wiem.Złote myśli niektórych zawodników startujących,zachowam dla siebie...Co było istotne w takich trudnych warunkach? Slalomki!-Niektórzy w panice wracają po rzeczone narty....(niektórym i tak nie pomogą)....Ja czekam na Mój nr1.
      Jest i jestem z Niego Dumna

Do boju....Panowie i Panie!
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...