Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

Mistrzostwa Polski Amatorów GS i SL - 16/17

Recommended Posts

Jakby ktoś chciał sobie wydrukować, zakreślić mazakiem odpowiednie zawody i powiesić nad monitorem w pracy xD to zamieściłem odpowiednie grafiki.

Swoją drogą trochę smuci fakt, że eliminacje GS w woj. śląskim są praktycznie tylko w piątki... :(

MPA gigant.jpg

MPA slalom.jpg

• Like 1

Widzę tutaj pewną nieścisłość - 13.01 piątek i 15.01 piątek - domniemywam jednak, że chodziło o 15.01 NIEDZIELĘ i GS w Szczyrku odbędzie się w niedzielę właśnie :)

• Like 1

Jakby ktoś się wybierał na najbliższe eliminacje w woj. śląskim - to jest odpowiednio 14.01 SL na Stożku oraz 15.01 GS w Szczyrku, to wstępnie też planuję, więc można się spotkać i powymieniać spostrzeżeniami (z tego co wiem, to ROCH też powinien stanąć na starcie ). :)

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Chrumcia
      Miałam Wam relacjonować moje przygody narciarskie to zawodów nie może w nich zabraknąć.

22 grudzień 2019 - niedziela - tego dnia w Kluszkowcach odbyły się moje pierwsze zawody tego sezonu. Były to Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w gigancie.
      Byłam wymęczona po całym tygodniu pracy po 10-12 godzin i znowu trzeba było wstać. 6.00 zadzwonił budzik, ledwo patrzyłam na oczy ale co zrobić....Przecież ja to uwielbiam Za oknem deszcz, nie padał a mocno lał.....Patrzyłam na pogodę i miało się przejaśnić na szczęscie więc miałam nadzieję, że nie zmoknę jak rok temu. Po drodze cały czas pada, jednak po jakimś czasie zaczyna się przejaśniać i nawet momentami przebija się słońce. Dookoła zielono....Jakoś po 8 meldujemy się z Kluszkowcach, na parkingu dużo aut, idziemy do biura zawodów odebrac numery starotwe. W mojej katerogii 10 osób i to same dobre dziewczyny. Atmosfera po prostu świetna. Wszyscy się cieszą że mogą się z nowu spotkać po kilku miesiącach, wszyscy uśmiechnięci. Cudownie Po przebraniu się, kupieniu karnetu jedziemy na góre obejrzeć trasę. Jako, że ja jestem faktycznie amatorem, większość z nich to prawie puchar świata zaczynam się zastanawiać co ja tu robię. Zjeżdzam wzdłuż bramek i mam jakieś dziwne wrażenie, że jest stromo i im dalej tym stromiej i boję się że będzie szybko i że będe się bała jechać.....dół trasy okej i tam te 3 czy 4 ostatnie bramki mogę pocisnąć 🤣🤣
      Po obejrzeniu trasy jestem nieco przestraszona i wjeżdzamy na górę jeszcze raz i jest jeszcze chwila więc oglądamy trase drugi raz....Zsuwam się i szukam tej stromizny....hmmmm chyba za bardzo panikowałam, przecież jest spoko   Dam radę, po drugim razie już trasa wygląda lepiej. Zjeżdzamy na dół, ponownie na górę i 2 szybkie luźne zjazdy żeby zaznajomić się ze śniegiem i nartami. Wyszło słońce, cieplutko, na stoku twardo, ale zapowiedziany został tylko 1 przejazd niestety. Na górze kręciła się TVP Kraków i udzieliłam im krótkiego wywiadu, który będzie można zobaczyć w programie Pogoda na narty, czekam co tam będzie ile mnie wytną...jakoś nie miałam przekonania do rozmawiania z nimi 🤣
      Startowałam jako trzecia w naszej grupie wiekowej. Stanełam na starcie i myslę sobie - dasz radę. Pojechałam jak na mnie dość odważnie, pamiętam że w tamtym roku bałam się że osiągnę za dużą prędkosć, że mi narta odjedzie, że będą jakieś muldy czy dziury, a teraz dałam na prawdę z siebie dużo. Przejazd był daleki od ideału, ale to pierwsze zawody, zadnych treningow, a człowiek mając jeden przejazd nie jest w stanie skupić sie na wszystkim na raz zeby było dobrze, tylko patrzy na bramke do przodu, a nie czy narty nie odjeżdza itp....Po dojechaniu do mety byłam na drugim miejscu i wiedziałam, że spadne w dół tylko teraz pytanie o ile....Jedna dziewczyna za mną, wiec ostatnia nie będę. Kilka dojechało do mety z czasem lepszym ode mnie a 2 już na samej końcówce niestety zaliczyły glebę, jedna podniosła się i ukończyła przejazd zajmując ostatnie miejsce. Jedna z dziewczyn nie pojawiła się na starcie. Finalnie skończyłam zawody na 5 miejscu, z czego jestem baardzo zadowolona. Strata do liderki była aż 5 sekund, ale i tak jest o wiele lepiej niż w tamtym roku na pierwszym moich MPA gdzie miałam koło 9 sekund w  1 przejeździe. Czuję się o wiele pewniej na nartach na tyczkach niż kiedyś, powoli małymi kroczkami moje straty do zawodniczek są coraz mniejsze No ale liczy się przede wszystkim dobra zabawa
      Mam w planie w tym sezonie zacząć startowac też w slalomie, szukam w końcu ochraniaczy i czekam na śnieg zeby zaczac treningi.
      Vloga nie nagrywałam w Kluszkowcach, nie było za bardzo czasu na to....
    • By Spiochu
      Chciałem się pochwalić nowym gadżetem.
      13 lat po tym jak zrobiłem stopień PI, w tym sezonie w końcu udało się, nadrobić zaległości.

• By Tytus Atomicus
      Czy ktoś się wybiera z Warszawy albo Krakowa na unifikację w Białce? Jakie są ceny tanich kwater w Białce? Booking.com pokazuje ceny od 70zl za łóżko.
    • By Tytus Atomicus
      Piszę tutaj, bo chyba nie ma odpowiedniego działu do zadawania takich pytań.
      Muszę jechać na unifikację Pomocnika Instr PZN przed sezonem.
      Zagranica odpada, za drogo. Sudety, Bieszczady odpadają bo za daleko (z W-wy).
      Zostaje Białka Tatrzańska 7-9.12 i Szczyrk 16-18.12 br
      Jakie sa wg was za i przeciw? Termin szczyrkowy późniejszy, wiec większe szanse na snieg. Ale co z resztą? Nie znam ani Białki ani Szczyrku (byłem tam wieki temu) i kadry na tych unifikacjach też nie znam...
    • By Tytus Atomicus
      Witam,
      Czy ktos sie wybiera z  Warszawy do Białki Tatrzańskiej na unifikacje PZN/SITN? Termin 7-9 grudnia 2018, więc wyjazd dzień wcześniej.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...