Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Białka Tatrzańska bez stonki, czyli sezon 16/17 otwarty


Rekomendowane odpowiedzi

Sezon chciałem już rozpocząć 19.11 ale pogoda mnie skutecznie zniechęciła. Padło na 28.11 po analizie prognoz. I nie pomyliłem się. Oj jak bardzo się nie pomyliłem O.o. Na parkingu ...13 samochodów, -4, wszędzie biało. Resztę można sobie dopowiedzieć...Oczywiście można by narzekać, że wiało i armaty dawały na fejsa, że w kolejce nie można się ogrzać itd. Reasumując genialna rozgrzewka. Polecam wszystkim ten tydzień bo tak już nie będzie do końca sezonu.


 

20161128_115511.jpg

20161128_131450.jpg

20161128_101452_LLS.jpg

 

20161128_103038.jpg

20161128_104614.jpg

20161128_104621.jpg

20161128_104628.jpg

 

jest i powder :D

20161128_155504.jpg

Przy okazji ujeżdżanie nowego nabytku - Voelkl RTM 86 rulez! Ależ ta narta daje! Rodacy, nie bać się szerokości i długości! Slalomki do slalomu! 

20161128_155519.jpg

pogoda sięO.o poprawia 

 

20161128_160037.jpg

 

więc i droga powrotna łatwa i przyjemna :ph34r:

 

20161128_174746.jpg

 

udane rozpoczęcie wróży dłuuuuugi sezon!

Pzdr

M

 

 

 

20161128_103028.jpg

  • Like 24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ piter100

na razie to była tylko pierwsza rozgrzewka więc powiem tylko, że wbrew pozorom tzn. szerokości, są bardzo zwinne, stabilne i idą jak żyleta. okaże się na prawdziwej górce...

PS

kupiłem latem online w Niemczech za ...E 450 (opuścili 50 bo się czepiłem, że mają wgniecenie 1x1 mm O.o

Edytowane przez mifilim
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marczello napisał:

A może Head Monster 88?

Jeden dzień jazdy na Progressor F19 i dwa tygodnie mam z głowy kolana. Blackeye Nomady mam sprawdzone, mogę szaleć codziennie i nic mi nie jest. Mam 45l do setki mam nadzieję śmigać więc doświadczeń na razie nie robię. Wystarczy, że Fischera muszę zedrzeć. ? Pozdrawiam. A jakie warunki w Szczyrku i jak przygotowania do zapowiadanego otwarcia w SON sprawdzę wieczorem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Jeden dzień jazdy na Progressor F19 i dwa tygodnie mam z głowy kolana. Blackeye Nomady mam sprawdzone, mogę szaleć codziennie i nic mi nie jest. Mam 45l do setki mam nadzieję śmigać więc doświadczeń na razie nie robię. Wystarczy, że Fischera muszę zedrzeć. ? Pozdrawiam. A jakie warunki w Szczyrku i jak przygotowania do zapowiadanego otwarcia w SON sprawdzę wieczorem.

Co do Nomadów to ja miałem wrażenie, że są trochę zbyt miękkie i na bardzo twardym mi puszczały. Poza tym były bardzo fajne.

Czekam na relację ze Szczyrku, bo mnie nóżki świerzbią :D. No i trzeba przetestować nowy zakup.

Dzisiaj jadą do serwisu do Tomka Smusza na serwis "zerowy".

 

Pozdrawiam

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piotr_67 napisał:

Co do Nomadów to ja miałem wrażenie, że są trochę zbyt miękkie i na bardzo twardym mi puszczały. Poza tym były bardzo fajne.

Czekam na relację ze Szczyrku, bo mnie nóżki świerzbią :D. No i trzeba przetestować nowy zakup.

Dzisiaj jadą do serwisu do Tomka Smusza na serwis "zerowy".

 

Pozdrawiam

 

Zmierzam do królestwa śniegu

WP_20161130_003.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mifilim napisał:

Na parkingu ...13 samochodów, .....armaty dawały na fejsa

20161128_101452_LLS.jpg

 

Białka Tatrzańska dogoniła Ischgl. 

W Białce Tatrzańskiej podobnie jak w Ischgl 28.11 trzeba było jeździć przy strzelających śniegiem (lodem) armatach. Do tego dodam równie małą ilość narciarzy na trasach. Czyżbyśmy dogonili alpejskie ośrodki?

PB282809.JPG

PB293028.JPG

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez marionen
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...