Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kropa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam na imię Damian, pochodzę z Suchej Beskidzkiej i chciałbym się z Wami przywitać :)
Od dłuższego czasu przeglądam forum i nareszcie postanowiłem dołączyć do dyskusji. Do narciarstwa wróciłem dwa lata temu po prawie 7 martwych sezonach.
Mój sezon w tym roku to niestety tylko styczeń, ale zamierzam go intensywnie wykorzystać. Planuję jeździć conajmniej raz-dwa razy w tygodniu, do tego 12 stycznia dwu dniowy wypad na Chopok i być może Tatrzańską Łomnicę :) 

Planuję również zakup nart Head Supersharpe Rally 170cm, do tego buty z flexem 130 które pożyczę od znajomego.
Nie wiem czy dobór takiej długości do moich 192cm i 80kg (postura gigantowego kijka :D ) jest właściwy, ale o wiele więcej frajdy dają mi krótkie narty. Umiejętności oceniam na 7 w skali forumowej, jeżeli ktoś uważa to za zły wybór proszę uzasadnić. Na pewno wiem że nie wystarczy mi cierpliwości aby testować 177cm narty...

Dziękuję, pozdrawiam ! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...