Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.08.2022 o 13:43, Jeeb napisał:

i koniecznie niech zobaczy Kasprowy bo jeszcze gościu pomyśli że w Polsce są same pagórki narciarskie

Przy okazji objazdu byliśmy w pobliżu Tatr, więc Gerhard widział nasze "Alpy" :). 

W dniu 27.08.2022 o 14:11, lski@interia.pl napisał:

A Jaworzyny nie chce przy okazji Słotwin zobaczyć?Mój kolega kierownik z przyjemnością by Was wywiózł  i Wam pokazał....

W dniu 28.08.2022 o 00:25, WojtekM napisał:

To nie grupa Pingwina ....

W trakcie objazdu byliśmy także w Szczyrku - odwiedziliśmy BSA oraz TMR. Objechaliśmy Wisłę i Ustroń. Byliśmy również pod Jaworzyną. Gerhard otrzymał dużą porcję informacji o naszych stacja, ich specyfice, plusach i minusach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2022 o 16:38, moruniek napisał:

Czyżby kolejny WorldSkitest miał się odbyć w Polsce ? 

Tego, czy będzie w Polsce nie wiem, bo nie ode mnie to zależy, ale ze swojej strony zrobiłem wiele, aby zrobić pierwszy krok w tym kierunku.

Organizacja WST to bardzo, bardzo duże przedsięwzięcie. Jeżeli komuś się wydaje, że wystarczy kawałek górki, wyciąg i można robić test, to grubo się myli. 
Ponad 20 lat pracowałem na to, aby Gerhard przyjechał do naszego kraju. Udało mi się znaleźć partnerów, którzy są gotowi wziąć udział w tym projekcie. A co dalej będzie... Czas pokaże. 

  • Like 5
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JC napisał:

Tego, czy będzie w Polsce nie wiem, bo nie ode mnie to zależy, ale ze swojej strony zrobiłem wiele, aby zrobić pierwszy krok w tym kierunku.

Organizacja WST to bardzo, bardzo duże przedsięwzięcie. Jeżeli komuś się wydaje, że wystarczy kawałek górki, wyciąg i można robić test, to grubo się myli. 
Ponad 20 lat pracowałem na to, aby Gerhard przyjechał do naszego kraju. Udało mi się znaleźć partnerów, którzy są gotowi wziąć udział w tym projekcie. A co dalej będzie... Czas pokaże. 

Coś na temat organizacji dużych imprez wiem, np. w 2014 (jak ten czas leci) pracowałem przy organizacji MŚ w siatkówce😉.

Życzę Ci zatem z całego serca powodzenia i w miarę możliwości deklaruję pomoc, jakby projekt zaczynał nabierać realnych kształtów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

WorldSkitest 2023 odbędzie się w Polsce!
Miło mi poinformować, że jeden z najbardziej prestiżowych i największych testów narciarskich na świecie odbędzie się w tym roku w Polsce. Od 21 do 24 marca w ośrodku narciarskim Skolnity Wiśle Narty będą testować zaproszeni goście, w tym zawodnicy pucharu świata mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata. 
 

F44C2EB4-0805-482D-9203-F5714CC4A8F2.jpeg

  • Like 9
  • Thanks 7
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JC napisał:

WorldSkitest 2023 odbędzie się w Polsce!
Miło mi poinformować, że jeden z najbardziej prestiżowych i największych testów narciarskich na świecie odbędzie się w tym roku w Polsce. Od 21 do 24 marca w ośrodku narciarskim Skolnity Wiśle Narty będą testować zaproszeni goście, w tym zawodnicy pucharu świata mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata. 
 

F44C2EB4-0805-482D-9203-F5714CC4A8F2.jpeg

Szczerze w życiu bym nie uwierzył, że taka impreza jak WST może odbyć się w Polsce. Prędzej bym się spodziewał zawodów Alpejskiego Pucharu Świata. Gratuluję z podziwem, że udało się Tobie Jacku coś takiego zorganizować i ściągnąć tak zacną Ekipę na polskie stoki.🤗

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marionen napisał:

Szczerze w życiu bym nie uwierzył, że taka impreza jak WST może odbyć się w Polsce. Prędzej bym się spodziewał zawodów Alpejskiego Pucharu Świata. Gratuluję z podziwem, że udało się Tobie Jacku coś takiego zorganizować i ściągnąć tak zacną Ekipę na polskie stoki.🤗

Rewelacja🙂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JC napisał:

WorldSkitest 2023 odbędzie się w Polsce!
Miło mi poinformować, że jeden z najbardziej prestiżowych i największych testów narciarskich na świecie odbędzie się w tym roku w Polsce. Od 21 do 24 marca w ośrodku narciarskim Skolnity Wiśle Narty będą testować zaproszeni goście, w tym zawodnicy pucharu świata mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata. 
 

F44C2EB4-0805-482D-9203-F5714CC4A8F2.jpeg

Tak, wielkie gratulacje dla Jacka i wszystkich osób, które uwierzyły że da się i przekonały ekipę WST. Trzymam kciuki za przygotowania i aby wszystko się dobrze udało! 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tanova napisał:

Tak, wielkie gratulacje dla Jacka i wszystkich osób, które uwierzyły że da się i przekonały ekipę WST. Trzymam kciuki za przygotowania i aby wszystko się dobrze udało! 

Myślę, że Jacek wszystko już ogarnął i zostały jakieś drobne szczegóły do dopracowania. Generalnie informacja sezonu narciarskiego22/23.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JC napisał:

WorldSkitest 2023 odbędzie się w Polsce!
Miło mi poinformować, że jeden z najbardziej prestiżowych i największych testów narciarskich na świecie odbędzie się w tym roku w Polsce. Od 21 do 24 marca w ośrodku narciarskim Skolnity Wiśle Narty będą testować zaproszeni goście, w tym zawodnicy pucharu świata mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata. 
 

F44C2EB4-0805-482D-9203-F5714CC4A8F2.jpeg

Gratuluje serdecznie... wierzyłem że dopniesz swego .. a tak na marginesie -skoro skoczkowie mają na nartach nalepkę Skolnity to czemu nie nalepić na deskach zjazdowych Wisła Malinka.. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2022 o 12:16, JC napisał:

Organizacja WST to bardzo, bardzo duże przedsięwzięcie. Jeżeli komuś się wydaje, że wystarczy kawałek górki, wyciąg i można robić test, to grubo się myli. 
 

No a jednak to wystarczy. I gruby wór pieniędzy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JC napisał:

WorldSkitest 2023 odbędzie się w Polsce!
Miło mi poinformować, że jeden z najbardziej prestiżowych i największych testów narciarskich na świecie odbędzie się w tym roku w Polsce. Od 21 do 24 marca w ośrodku narciarskim Skolnity Wiśle Narty będą testować zaproszeni goście, w tym zawodnicy pucharu świata mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata. 
 

F44C2EB4-0805-482D-9203-F5714CC4A8F2.jpeg

Wielki szacun i gratulacje. Da się. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawelb91 napisał:

Zależność między terminem a lokalizacją co najmniej dziwna...

Może być jeszcze dobrze lub może być już słabiutko. 

WorldSkitest zawsze odbywa się pod koniec marca. Nie można zrobić tej imprezy wcześniej ze względu na kalendarz PŚ. Mam potwierdzenie z Atomica, że na test przyjedzie Maryna Gąsienica Daniel. Gdyby termin był np. w lutym, Maryny by nie było.
Co do pogody, nie mamy na to wpływu i właściciele Skolnity zrobią wszystko, aby warunki na stoku były jak najlepsze.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Wam za miłe gratulacje, a tym samym wsparcie dla mnie. Pierwszy krok w kierunku organizacji WorldSkitestu zrobiony, teraz czas na realizację za miesiąc w Wiśle. 

Informują też, że będzie możliwość przetestowania wszystkich nart wg reguł WorldSkitestu w piątek i sobotę 24, 25 marca. Zapisy i szczegóły wkrótce. 

Wczoraj była też inspekcja stoku, która wypadła bardzo dobrze. Czytałem już komentarze dot. wolnego krzesła itd... WorldSkitest odbywał się już na stokach, gdzie był tylko orczyk i nikt, nawet zawodnicy światowej czołówki nie mieli z tym problemu, czego nie może na powiedzieć o wielu naszych rodakach 🙈

 

wst-polska05-inspekcja-stoku.jpg

  • Like 11
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cappo napisał:

"WorldSkitest będzie odbywał się w dniach 21-24.03.2023, a test OPEN dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się w dniach 25-26.03.2023.

Na "OPEN" to jakieś zapisy, bilety ? Jak to wygląda?

 

Tak będą zapisy i będzie opłata. Wkrótce będą szczegółowe informacje. 

  • Like 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JC napisał:

WorldSkitest zawsze odbywa się pod koniec marca. Nie można zrobić tej imprezy wcześniej ze względu na kalendarz PŚ. Mam potwierdzenie z Atomica, że na test przyjedzie Maryna Gąsienica Daniel. Gdyby termin był np. w lutym, Maryny by nie było.
Co do pogody, nie mamy na to wpływu i właściciele Skolnity zrobią wszystko, aby warunki na stoku były jak najlepsze.

Co do terminu to jasne, bardziej chodzi o dobór lokalizacji do terminu pod koniec marca. Trzymam kciuki żeby warunki sprzyjały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...