Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Jacek, co prawda zgłosiłem się, ale tak poważnie nie liczyłem, że @JC zadzwoni do mnie z propozycją nie do odrzucenia. Cieszę się niesamowicie, jak sobie przypomnę relacje kolegów forumowiczów z poprzednich WST, to bajkowa impreza narciarska z niezwykłymi narciarkami i narciarzami. Mam nadzieję, że plamy nie dam. Jeszcze raz dziękuję dla wszystkich za słowa poparcia. Ciężko będzie dorównać w pisaniu relacji wybitnym poprzednikom. Spróbuję opisać własne wrażenia, może kogoś zainteresują. @Piotr_67 wszystkich nie da się zadowolić, ale może kiedyś dodadzą do testów snowboardy i nasz nerwowy kolega też się załapie...

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, marionen napisał:

Cieszę się niesamowicie, jak sobie przypomnę relacje kolegów forumowiczów z poprzednich WST, to bajkowa impreza narciarska z niezwykłymi narciarkami i narciarzami. Mam nadzieję, że plamy nie dam.

Ciężko będzie dorównać w pisaniu relacji wybitnym poprzednikom. Spróbuję opisać własne wrażenia, może kogoś zainteresują.

Miałem okazję być dwa razy na WST - to świetna, niesamowita impreza... wspomnienia? Bezcenne :) 

Pierwszy WST na Skiwelcie z @Piotr_67, krótki filmik:

Drugi WST z @johnny_narciarz w Katschbergu:

Mario - plamy nie dasz!!! Maciek, Piotrek i inni, którzy wcześniej uczestniczyli w tej imprezie czekają z niecierpliwością na Twoją relację. Czytając ostatnie Twoje sprawozdania z zawodów, alpejskich wyjazdów - przepełnione świetnymi zdjęciami i humorem w opisach są dla nas 1000% gwarantem świetnego relacjonowania tegorocznej imprezy. No a kamerę też masz, więc ja od siebie... i pewnie nie tylko - poprosimy o krótki klip zaraz po Twoim przyjeździe. Dla mnie (wówczas będę po operacji kolana) będzie to jak miód na serce.

Mario! Go, go, go Mario!!!

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 27.10.2017 o 13:39, JC napisał:

Proponuję Wam jako pierwszym dowiedzieć się jakie są wyniki WorldSkitestu 2017.

Wyniki przed chwilą opublikowałem na stronie www.skionline.pl/worldskitest

Miłej lektury

Jeżdżę na Salomon X-Max X10 nr. 1 w teście, nie ukrywam, ze kupiłem te narty dzięki wynikom na stronie, narty sa faktycznie świetnie, pierwsze wrażenie po założeniu było rewelacyjne, mam tylko jedna uwagę, to nie jest narta dla początkujących, narty sa dość ciężkie i szybkie, z wiązaniami XT12, początkujący narciarz może sie na nich połamać. Dzieki za pomoc w wyborze nowego sprzętu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeszcze wytrzymać wielkanocne obżarstwo i we wtorek ruszamy do Austrii na kolejną edycję WorldSkitestu.

Zapowiada się ciekawa impreza i przednia zabawa (jak każdego roku :) ). Paweł i Mariusz już gotowi, od wtorku relacja na forum.

W tym roku będziemy mogli pojeździć razem z:

Mistrz olimpijski Fritz Strobl, Mistrz Świata Manfred Pranger, Mistrzyni Świata Nicole Schmidhofer, Mistrzyni Świata w Drużynie Eva-Maria Brem, Mistrzyni Świata w Drużynie Michaela Kirchgasser, Vice Mistrz Olimpijski i Wicemistrz Świata oraz ekspert ORF Hans Knauss, Vice Mistrz Świata Günther Mader,  Matthias Lanzinger, oraz byli zawodnicy, tacy jak Rainer Schönfelder, Christian Mayer, Metka Lavric i Blaz Pecuh ....

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Uściślając chodzi o narty, które pozwolą na jazdę po takich trasach, freeride w stanach jest legalny i ma inny wymiar niż w Europie, czy były testowane tego typu narty?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno takie warunki sa tam standardem i dlatego zaleca sie szersze narty pod butem, piszą ze 100 pod butem to tam absolutne minimum, niestety takich nart w wynikach testu brak, ciekawostka jest rownież legalny freeride po lasach, co w Europie jest zakazane, tam podobno przygotowuje sie pod taki freeride las ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

W wynikach testów brakuje mi kategorii freeride, czy takie narty były testowane i czy sa wyniki?

Narty freeride były testowane w innym terminie przez zawodowców. Testy odbyły się od 20 do 22 marca w Lech-Zürs. Kilka fot.

k-_DSC0185.jpg.a628f150bf503f4e6cd2b493291a6a54.jpg

k-Freeride-2.jpg.8c7d74532bae655156daa22929e7cbe1.jpg

k-Freeride-1.jpg.93ddc2002fe7ab2f2ad481c680295b29.jpg

k-Freeride-3.jpg.a2504b636270c930d23823740391d6c5.jpg

k-_DSC0988.jpg.69fcbcc94927ac41ef46012edf5c9bcf.jpg

k-_DSC0744.jpg.07051dc82c55d8a87f2d1c88803964f7.jpg

Wyniki testów będą oczywiście opublikowane. Były też osobne testy nart skiturowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sariensis napisał:

Podobno takie warunki sa tam standardem i dlatego zaleca sie szersze narty pod butem, piszą ze 100 pod butem to tam absolutne minimum, niestety takich nart w wynikach testu brak, ciekawostka jest rownież legalny freeride po lasach, co w Europie jest zakazane, tam podobno przygotowuje sie pod taki freeride las ;).

Pierwsze słyszę, że nartowanie po lesie jest w Alpach zabronione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marionen napisał:

Wyniki testów skiturowych dostępne będą od 23.11.2018

Narty Allround Men od 09.11.2018

AllMountain od 09.11.2018

Dwa ostatnie już sa dostępne pod podanym linkiem ;) skiturowych przydały by sie już, ponieważ ten typ startuje wcześniej niż oficjalne starty ośrodków, np. w zeszłym roku zanim oficjalnie otwarto Kasprowy dla narciarzy, zjeżdżali już z tej wspaniałej góry skiturowycy po pierwszych obfitych opadach ;), szczerze im zazdrościłem, śniegu było mnóstwo i zero ratraka ;).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...