Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda fajnie - szerokość. :)

Natomiast niepokoi mnie to zsuwanie się tej grupy... :rolleyes::

Johnny spoko, na Kasprowym wymiatałeś, to i tam dasz bez problemu radę, przecież jesteś wielki wojownik, to kto jak nie ty!!!

Pozdrawiam serdecznie.

PS I życzę Wam do kompletu wspaniałej pogody, słońca od wschodu do zachodu, bezwietrznie i temperatury na małym minusie.

Testujcie wszystko co się da, niekoniecznie tylko narty!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Jestem tylko zaskoczony. Zawsze myślałem że takie testy przeprowadzają profesjonaliści a nie amatorzy samouki. Teraz wiem dlaczego te oceny są tak odbieżne od prawdziwych osiągów danych modeli. Już nigdy nie będę kupował desek w oparciu o wyniki NIBY TESTÓW. :stupid:

MX5 większość narciarzy na testach, to związani z branżą zapaleńcy, którzy, uwierz mi, wymiatają na nartach niesamowicie... nie brakuje również zawodników z obecnego PŚ, byłych zawodników, Mistrzów Świata, Mistrzów Olimpijskich...

A ponieważ test jest ułożony w taki sposób, by o deskach wypowiedzieli się również słabiej jeżdżący, deski dla średnio zaawansowanych, początkujących z grupy AllMountain oraz Allround - dla organizatora ważne są również oceny zwykłych narciarzy.

Stąd nasza obecność :happy:

Edytowane przez marboru
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem że takie testy przeprowadzają profesjonaliści a nie amatorzy samouki.

Też tak myślałem... :)

Natomiast co do samouków - wydaje mi się,że po kilkunastu intensywnych sezonach,przestaje mieć znaczenie jak kto zaczynał.

Jak ktoś ogarnia temat,to będzie dobrze jeździł,jak ktoś talentu nie ma,to żaden instruktor nie pomoże...

Już nigdy nie będę kupował desek w oparciu o wyniki NIBY TESTÓW. :stupid:

Ja się nigdy nimi nie kierowałem. Dla mnie bardziej miarodajne było spróbować samemu i po osobistych testach właśnie dokonałem pierwszego,świadomego zakupu. :)

Johnny spoko, na Kasprowym wymiatałeś, to i tam dasz bez problemu radę, przecież jesteś wielki wojownik, to kto jak nie ty!!!

Pozdrawiam serdecznie.

PS I życzę Wam do kompletu wspaniałej pogody, słońca od wschodu do zachodu, bezwietrznie i temperatury na małym minusie.

Testujcie wszystko co się da, niekoniecznie tylko narty!

Mariusz,ja się nie obawiam.Tych czarnulek różnej maści zaliczyłem sporo i mnie nie przerażają.Ale nigdy ich nie lekceważę,bo jednak ten kolor nie jest przypadkowy... :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze na Ciebie! :cool::

(żart)!!!:smile:

Johnny, Telexpress nie może Ciebie ograniczać. Masz szansę zaistnieć na arenie międzynarodowej. Musisz jednak coś wymyślić co zwróciłoby uwagę mediów na Ciebie. Wiesz, gdybym tam był, z pewnością pokazałbym się z Tobą na ściance. Tak czy inaczej, sam sobie też chyba poradzisz.:smile:

(serio)

A dlaczego to zwykli amatorzy nie mogliby nart testować? A kto w przyszłości kupi te narty, kto w większości będzie jeździł na nich, zawodnicy?

Będziecie testować narty sklepowe, narty dla klientów, nazwijmy ich, "cywilnych". Zastanawiam się skąd bierze się takie obiegowe przekonanie, że wszystko co musimy robić, posiadać, wszystko do czego dążyć, musi być najwyższego sortu, sportowe i samo naj, naj!!! Ludzie już tak pogłupieli, że potrafią np. znanego aktora uważać za autorytet od gospodarki, bo jest znany, choć on , zna tylko wyjątkowo wąską jej dziedzinę, gorzelnictwo!

Narty, które będziecie testować trafią do takich jak my, i to jest argument za uczestnictwem w testach amatorów. Inną sprawą jest, że w tym amatorskim uprawianiu narciarstwa, nasi testerzy osiągnęli niezły poziom umiejętności i wiedzy teoretycznej. Dlatego ich udział w testach jest jak najbardziej wskazany, pożądany, a ich opinie będą bardzo miarodajne.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cie choroba, człowiek ledwo trzy dni na delegacji a tu takie nowiny :smile:

Chłopaki gratulacje wielkie i powodzenia.

Niestety zazdrość trochę zżera :wink: ale taka w dobrym tego słowa znaczeniu, tym bardziej, że przed rokiem byłem "wybrańcem" i wiem jaka to była frajda:smile:

Z wielką ciekawością będę czekał na waszą relację.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Nie ma losowanie :). Grupy ustalane są zawsze na spotkaniu dzień wcześniej wieczorem.

W zeszłym roku trafiło nam się z Mariuszem jeździć z Dominikiem Paris-em w grupie :smile:

Jacku masz jakieś informację kto z wielkich będzie na testach?

Chciałbym wiedzieć na kogo traficie szczęściarze :smile:

Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WorldSkitest 2016

Kurczaki,jak ja się nie mogę doczekać!

Normalnie mnie już nogi noszą! :angel:

Ciekawe ile par nart dziennie będziemy testować?

No i czy jeden przejazd na parę? :rolleyes::

Pewnie JC zaraz rozwieje wątpliwości. :wink:

Johnny - nie czytasz forum? :)

Jest 10 par nart do testowania w jednej kategorii. Pojedziesz 11 razy, ponieważ pierwszą parę objeżdża się 2 razy. To naprawdę wystarczy :). A jak ci będzie mało, to czasami jest możliwość testowania narty w drugiej grupie, czyli kolejne 11 razy.

A potem jeszcze objazd ośrodka i wieczorna impreza i ... nogi wchodzą w... :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny - nie czytasz forum? :)

Jest 10 par nart do testowania w jednej kategorii. Pojedziesz 11 razy, ponieważ pierwszą parę objeżdża się 2 razy. To naprawdę wystarczy :). A jak ci będzie mało, to czasami jest możliwość testowania narty w drugiej grupie, czyli kolejne 11 razy.

A potem jeszcze objazd ośrodka i wieczorna impreza i ... nogi wchodzą w... :).

Ja już zapomniałem... Czytałem relację z zeszłego roku,ale gdzieś umknęło. :)

To co jest na tej wieczornej imprezie? :eek: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Zastanawiam się tylko na ile po jednym przejeździe będę w stanie oceniać nartę? .....

Nic się nie martw. Ja również miałem obawy, ale szybko się rozwiały.

Karta oceny jest tak zrobiona, że nie ma problemu.

Ogarniesz bez problemu.

Trzeba się tylko uwijać.

A i pamiętaj, po przejechaniu na danej narcie najpierw podjeżdżasz do namiotu wypełnić i oddać kartę, a dopiero potem jedziesz zmienić narty na następne.

Mnie się zdarzyło przy pierwszej, że chciałem najpierw zmienić i dostałem "reprymendę". A że była po niemiecku więc i tak nic nie zrozumiałem :biggrin::wink:.

Micha, miłe towarzystwo z całej Europy, gwiazdy PS i pokazy mody. Ogólnie sympatycznie i wesoło.

Znaczyć się przed rozpoczęciem (kto będzie) nie można "zdradzić" :smile:

Przyjdzie żyć w niepewności. Relacja będzie smakować jeszcze lepiej :smile:

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dobrze, że Jacek mnie nie wziął. Musiałbym odmówić bo nie jeżdżę na orczykach :tongue:

Ja tam jeżdżę :tongue: (choć niechętnie).:biggrin:

A jeśli chodzi o trasę wyznaczoną do testowania to jest (są) to fantastyczne trasy.Jak dla mnie najlepsze na Katschi,takie do całodziennej jazdy.

Z jednym małym "ale"! :rolleyes:: To "ale" to właśnie te orczyki.:angry:Jak dla mnie na cały dzień to za dużo.

Trasy przednie i zazwyczaj były zupełnie puste.:applause:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martw. Ja również miałem obawy, ale szybko się rozwiały.

Karta oceny jest tak zrobiona, że nie ma problemu.

Ogarniesz bez problemu.

Trzeba się tylko uwijać.

A i pamiętaj, po przejechaniu na danej narcie najpierw podjeżdżasz do namiotu wypełnić i oddać kartę, a dopiero potem jedziesz zmienić narty na następne.

Mnie się zdarzyło przy pierwszej, że chciałem najpierw zmienić i dostałem "reprymendę". A że była po niemiecku więc i tak nic nie zrozumiałem :biggrin::wink:.

Czyli pierwszą też oceniasz od razu? :rolleyes::

Po niemiecku? A ja myślałem,że ze względu na międzynarodowy charakter imprezy,dominuję angielski. :rolleyes::

Damy radę! :cool::

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "ale" to właśnie te orczyki.:angry:Jak dla mnie na cały dzień to za dużo.

Trasy przednie i zazwyczaj były zupełnie puste.:applause:

Skoro to tylko 11 przejazdów,do tego niebyt długą trasą (tak wnioskuję po mapce),to będzie jeszcze sporo czasu na inne,nie koniecznie przy orczykach (choć to mi akurat nie przeszkadza). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...