Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inauguracja sezonu w Master-Ski Tylicz


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się.

Dzisiaj rozpocząłem sezon narciarski 2016/17 :) 

Jeszcze wczoraj było trudno dokonać wyboru - z uwagi na dojazd i jeden dzień wolnego decyzja w grę wchodziły trzy miejsca: Białka, Słotwiny i Tylicz. Ze względu na kolejki Białka odpadła, Słotwiny dlatego, że nie za bardzo je lubię...

...padło na Master-Ski i Tylicz, w którym jeszcze nie byłem.

Wyjazd o 4 nad ranem - na miejscu z uwagi na liczne remonty dróg po drodze spóźniamy się na otwarcie ;) jesteśmy na miejscu 9:10.

Ludzi kilka aut, delikatny mróz a na niebie trochę chmur.

13.JPG

Idziemy po schodkach w górę i lądujemy przy kasie.

Karnet całodniowy kosztuje nas (promocja) na cały dzień 45 zł.

Cena jak dla mnie ok. Master-Ski plusuje.

14.JPG

Jedziemy w górę.

Stok doskonale przygotowany, poza kilkoma drobnymi kamyczkami przy górnej stacji - niemalże idealnie.

Twardo, w miarę równo a pogoda? Zima!

Jeździmy a fotki robię dopiero jak pojawia się błękit na niebie.

7.JPG

Trochę płasko, ale jak na początek sezonu i rozruch może być.

Armaty na sąsiednich trasach atakują.

3.JPG

Mamy wyśmienite humory.

Na początku jeździmy we trzech - kumpel "Góral", ja i Bumer.

2.JPG

Dookoła piękne widoki na Beskid Sądecki...

...gdzieś w bliższej perspektywie drugie krzesło w Tyliczu i Jaworzyna Krynicka.

Cudnie!!!

1.JPG

Micha się cieszy :)

4.JPG

Ponieważ stromości na Master-Ski niewiele, to warunki przez cały dzień pozostają doskonałe.

Ludzi na stoku, przy krześle? Jak widać. Jazda góra dół bez większych przestojów.

5.JPG

Po dwóch godzinach dociera do nas Expat.

6.JPG

Świetna atmosfera i super dzień na nartach na oczątek sezonu.

Dookoła zima, błękitne niebo i słoneczko.

9.JPG

Robimy przerwę na zdrową, polską żywność na stoku i małego grzańca.

11.JPG

Jeździmy do ok 14...

10.JPG

...i kończymy ten niezwykle udany narciarski dzień :)

12.JPG

W domu jestem ok 20 :)

Było warto!

Pozdrawiam

marboru

  • Like 32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Słaba prowokacja. Wszyscy wiedzą, że zimy nie ma, śniegu tez nikt nie widział i nie ma czynnych wyciągów ;)

Ps. W Bieszczadach teraz -15*C i na prawdę sporo śniegu, ale nic nie działa. We wtorek wracam do Kielc a podobno śnieżą Telegraf więc może będzie okazja do rozruchu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, hucu napisał:

 We wtorek wracam do Kielc a podobno śnieżą Telegraf więc może będzie okazja do rozruchu.

 

Raczej nie :( W tym sezonie najprawdopodobniej pierwszy ruszy Niestachów, bo śnieżyli już kilka dni temu przez 2 dni, do tego tam napadało wcześniej więcej śniegu i nie stopniał. Ewentualnie Krajno. Telegraf może dopiero teraz w nocy ruszył z naśnieżaniem. W Niestachowie teraz jest tak.

niestachowsnieg.jpg

Edytowane przez kmarcin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral spod Skrzycznego - Darek, mam drugiego kumpla Górala... takiego spod Przehyby w Beskidzie Sądeckim, w zasadzie Przyjaciela :) choć bywa czasami nieznośny ;) Mam nadzieję, że niedługo go poznasz - super Gość.

Artix - pamiętaj, że Chłopaki nadal się uczą... podobnie jak TY - stąd Heady ;) Jeszcze jednego nie wiesz :) Wiktor - syn Michała kupił w sobotę takie zabawki...

head.jpg

kmarcin - Paula niestety zachorowała, dlatego jej z nami nie było :( zrezygnowała w ostatniej chwili. Mama nadzieję, że już niebawem spotkamy się gdzieś na świętokrzyskim stoku.

conda - Master-Ski przygotowane bardzo dobrze, należą się Chłopakom brawa B|

hucu - Marku super Ciebie znowu widzieć na forum :) mam nadzieję, że niebawem spotkamy się na kawie... bądź na Telegrafie właśnie. Rad bym spotkać prawdziwego "Górala" z Bieszczad ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marboru napisał:

Udało się....

Echhhhhhh....

A ja dopiero we wtorek odbieram deski z serwisu - "0" i te drugie z naprawy.

Nawet nie wiesz jak bym już sobie pośmigał.

Pozdrów Paulę, coby szybko do zdrowia wróciła bo bez niej relacja jakaś niepełna.

 

Pozdrawiam.

 

PS: Moja lepsza połowa :) wydała zgodę na Włochy w tym sezonie, więc czekam na propozycje;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piotr_67 napisał:

Echhhhhhh....

A ja dopiero we wtorek odbieram deski z serwisu - "0" i te drugie z naprawy.

Nawet nie wiesz jak bym już sobie pośmigał.

Pozdrów Paulę, coby szybko do zdrowia wróciła bo bez niej relacja jakaś niepełna.

 

Pozdrawiam.

 

PS: Moja lepsza połowa :) wydała zgodę na Włochy w tym sezonie, więc czekam na propozycje;)

Co się odwlecze, to nie uciecze Piotrze. W przyszły weekend będziesz miał z pewnością większy wybór czynnych ośrodków. Pytanie, czy sprzęt będziesz już posiadał?

Paula w tym roku nistety sezon zacznie...mam nadzieję pod koniec grudnia :( ja natomiast liczę, że pośmigam wcześniej po okolicznych stokach w centralnej Polsce. Pozdrowienia prześę, pacjent będzie żyć, więc niebawem pojawi się na stokach i relacjach.

PS. Decyzje co do miejsca w Włoszech itd zapadną, po naszym mam nadzieję szczęśliwym powrocie z Austrii pod koniec stycznia - jesteśmy w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Z tą stacją to bym nie przesadzał. Wszystko co jest w Tyliczu jest do objeżdżenia w dwie godziny. Z tego też względu podziwiam Was za zapał i samozapracie. Weekend spędziłem w Chęcinach i okolicy i o nartach jeszcze w ogóle nie myślę. Tym bardziej szacun.

Pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Z tą stacją to bym nie przesadzał. Wszystko co jest w Tyliczu jest do objeżdżenia w dwie godziny. Z tego też względu podziwiam Was za zapał i samozapracie. Weekend spędziłem w Chęcinach i okolicy i o nartach jeszcze w ogóle nie myślę. Tym bardziej szacun.

Pozdro

Na rozruch, jak nic innego nie działało - nie było co wybrzydzać :) Tylicz ma swój klimat...a widoki tego dnia zrekompensowały to, co do zaoferowania miało Master-Ski (bardzo się cieszyliśmy tą jedną czynną trasą).

A w Chęcinach? Byliśmy tydzień temu.

Zamek...

1.JPG

Rycerze ;)

2.JPG

Skarbiec :)

5.JPG

Edytowane przez marboru
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Z tą stacją to bym nie przesadzał. Wszystko co jest w Tyliczu jest do objeżdżenia w dwie godziny. Z tego też względu podziwiam Was za zapał i samozapracie. Weekend spędziłem w Chęcinach i okolicy i o nartach jeszcze w ogóle nie myślę. Tym bardziej szacun.

Pozdro

Z tymi Chęcinami to bym nie przesadzał. Wszystko co tam jest do przejścia w dwie godziny. Podziwiam Cię za zapał i samozaparcie. :D

Pozdro

M

 

DSC_05091.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marboru napisał:

Michał - to ja jeszcze bez śniegu ;)

16.JPG

Cześć

Śniegu nie było. Odwiedziłem zamek ale byłem na Rzepce - po sąsiedzku. Doroczna imprezę barbórkową odbywającą się już ponad 25 lat przenieśliśmy w jedynie słuszne mury ECEG. Jakby ktoś był to polecam obejrzeć bo warto:

http://www.geo.uw.edu.pl/projekt-europejskie-centrum-edukacji-geologicznej

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Śniegu nie było. Odwiedziłem zamek ale byłem na Rzepce - po sąsiedzku. Doroczna imprezę barbórkową odbywającą się już ponad 25 lat przenieśliśmy w jedynie słuszne mury ECEG. Jakby ktoś był to polecam obejrzeć bo warto:

http://www.geo.uw.edu.pl/projekt-europejskie-centrum-edukacji-geologicznej

Pozdrowienia

A ja polecam:

http://geopark-kielce.pl/pl/

zapewne byłeś o.O :ph34r:?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do klatki z KSW po szlagu i już sprawa załatwiona. Z tego co widzę to jest temat "

Inauguracja sezonu w Master-Ski Tylicz". Że tak powim guzik mnie to interesuje jak kto jeździ. Jak chcecie o tym pogadać to zakładajcie taki temat. Jak już wiele osób zauważyło, przez okres wiosna-lato, nieplanowaną przerwę forum niestety zdechło. Jak chcecie je zabić to dalej proponuje prowadzić takie wymiany (dużo juz nie zostało). Wracając do tematu, swietna relacja jak i rodzinny ośrodek. Miałem przyjemność być tam w ubiegłym roku. Znakomite przygotowanie tras, świetne miejsce do nauki ( uczyłem tam dziecko 5 letnie), przyzwoite ceny, atmosfera oraz jedzonko. Wszystko na duży plus. Gorąco polecam :D
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mifilim napisał:

A ja polecam:

http://geopark-kielce.pl/pl/

zapewne byłeś o.O :ph34r:?

Cześć

Na Kadzielni - dawno temu, trzeba odwiedzić to miejsce obecnie.

Geopark to jednak zupełnie co innego. ECEG to zamknięta stacja naukowa wyposażona w laboratoria, sprzęt oraz zaplecze do prowadzenia badan oraz zajęć ze studentami. Spośród wielu ciekawych elementów jest tam podziemna aula wykładowa wpuszczona w skały kamieniołomu, budynki do ogrzewania wykorzystują energie odnawialną oraz system pomp cieplnych itd.

Ale to temat o wspaniałej stacji narciarskiej w Tyliczu więc spadajmy bo zabijamy to forum, jak nam grzecznie zwrócił uwagę kolega, który napisał na nim 70 postów.

Pozdro ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Na Kadzielni - dawno temu, trzeba odwiedzić to miejsce obecnie.

Geopark to jednak zupełnie co innego. ECEG to zamknięta stacja naukowa wyposażona w laboratoria, sprzęt oraz zaplecze do prowadzenia badan oraz zajęć ze studentami. Spośród wielu ciekawych elementów jest tam podziemna aula wykładowa wpuszczona w skały kamieniołomu, budynki do ogrzewania wykorzystują energie odnawialną oraz system pomp cieplnych itd.

Ale to temat o wspaniałej stacji narciarskiej w Tyliczu więc spadajmy bo zabijamy to forum, jak nam grzecznie zwrócił uwagę kolega, który napisał na nim 70 postów.

Pozdro ;)

Widzę, że zwrócić uwagę na odbieganie od tematu mają prawo tylko "Weterani". No cóż zrobić, widocznie to efekt "dobrej zmiany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...