Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By WojtekM
      Poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale w okresie zamknięcia naszych ONów będziemy mogli bez problemu jeździć do Czech? Bez żadnych testów, kwarantann itp.?
      Jeżeli tak - jaki rozsądny ośrodek jest w Czechach najbliżej Śląska? Bila w Beskidzie Śląsko-Morawskim?
    • By Biały
      Jeśli będą podobne do zasad obowiązujących latem ( np. 2-3 osoby na kanapie, czy w kabinie ) to nie umiem sobie wyobrazić długości kolejek do wyciągów, ani cen skipasów.
    • By lokiec3
      Na fajny kanał trafiłem na YT oglądając relacje z ośrodków narciarskich. Oprócz tego, że bardzo fajnie przedstawione ośrodki to jazda gościa jest niesamowita. Tym bardziej, że nie jest to jakaś specjalnie kręcona demonstracja a normalna jazda w zadanych warunkach terenowych wśród innych narciarzy. Gość pociska niesamowicie. Przykładowy filmik z Ischgl. Chłopak ma tego niemało na swoim kanale.

Pozdrawiam.
    • By lokiec3
      Zdjęcia może wrzucę jakieś. Jednak na razie mam tylko trzy. Szkoda czasu na robienie fotek. Ośrodek bardzo sympatyczny, "Kolorowe" tzn pokręcone fajne trasy. Szybkie wyciągi. Mało ludzi. Czego chcieć więcej. EKG ponad 60 km w dół. Podoba mi się tu. Pozdrawiam.
      Ps ta starsza część ośrodka ze starymi kanapami, ale jednak wyprzęganymi jest o wiele fajniejsza. Można pojeździć.
    • By idealist
      Czy ktoś jeździł w wymienionych w tytule tematu ośrodkach? Polecacie jako odmianę od jazdy w Ischgl w ramach karnetu Silvretta? Kappl znam dobrze więc tutaj nie potrzebuje rekomendacji. Interesują mnie trasy, ale też potencjalne zatłoczenie tych ośrodków. Jedziemy w terminie 8-15.02
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...