Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pytanie o śnieg 19 – 24 marca


fisher100

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

znajomi planują wyjazd w terminie 17 – 26 marca 2017 do Val di Fiemme.

Byłem tam rok temu w terminie 11-20 marzec 2016 i ostatniego dnia robiła się już woda, może nie byłem na najwyższych stokach, ale na średniej wysokości była praktycznie kasza, a z krzesełek kapała woda.

Warunki w tygodniu 11-20 marzec 2016 były bardzo dobre poza koncówką. W tym roku w Val di Fiemme przesuneli High Sezon o tydzień (?), ale nie mam pojęcia na jakiej podstawie to zrobili, bo raczej nie są w stanie przewidzieć tak dobrze pogody 4 miesiące do przodu (?).

Stąd moje pytanie: był tam ktoś w tym terminie i wie jak sytuacja wyglądała w innych latach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 11.12.2016 o 15:07, fisher100 napisał:

Cześć,

znajomi planują wyjazd w terminie 17 – 26 marca 2017 do Val di Fiemme.

Byłem tam rok temu w terminie 11-20 marzec 2016 i ostatniego dnia robiła się już woda, może nie byłem na najwyższych stokach, ale na średniej wysokości była praktycznie kasza, a z krzesełek kapała woda.

Warunki w tygodniu 11-20 marzec 2016 były bardzo dobre poza koncówką. W tym roku w Val di Fiemme przesuneli High Sezon o tydzień (?), ale nie mam pojęcia na jakiej podstawie to zrobili, bo raczej nie są w stanie przewidzieć tak dobrze pogody 4 miesiące do przodu (?).

Stąd moje pytanie: był tam ktoś w tym terminie i wie jak sytuacja wyglądała w innych latach?

Nie rezerwuj w Dolomitach do tej pory jeszcze nie spadł śnieg i raczej się nie zanosi- trochę nadmuchali armatami na trasy.

webcam1.jpg

Planowałem wyjazd w lutym ale odwołałem.

Prawdopodobieństwo tzw. kaszany w tym terminie jest znacznie większe niż w innych rejonach bardziej na północ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 11.12.2016 o 15:07, fisher100 napisał:

Cześć,

znajomi planują wyjazd w terminie 17 – 26 marca 2017 do Val di Fiemme.

/cut/

No właśnie znalazłam tam wyjazd dokładnie w tym samym terminie. Możliwe, że ten sam. Cena 2100 za osobę z przejazdem, skipassem na 6 dni, wyżywieniem (śniadania, posiłek na stok i obiadokolacja), 7 nocy/9 dni, mnóstwo atrakcji, w tym testy sprzętu. Dodatkowo płatne klimatyczne - 15 Euro i ewentualnie grupowe szkolenia z instruktorem. Zaraz zamierzam dzwonić w sprawie szczegółów, bo brzmi mocno nęcąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po telefonie. Dodatkowo płatna gwarancja pokoju dwuosobowego 200 PLN od osoby. Na stronie napisali 100 PLN, ale z uwagi na duże zainteresowanie wyjazdem liczą 200. Wyjazd z Warszawy, ponieważ akurat ode mnie nie ma żadnych zgłoszeń :( Jakby ktoś był zainteresowany to podam namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...