Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe narty dla zaawansowanego


Czitos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad nowym sprzętem narciarskim gdyż ten swoje lata już ma. 

 

Szukasz porady jak dobrać odpowiednie narty dla Ciebie?

Odpowiedz na poniższe pytania. Będzie nam łatwiej Ci pomóc.

1. Płeć - Mężczyzna 

2. Wiek - 24 

3. Waga - 79

4. Wzrost -184

5. Na nartach jeżdżę od 17 sezonów,

6. Moje umiejętności określam na 7

(wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)

7. Moje buty to -

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Atomic Race LT12 169 cm. ( 68446014.jpg  

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) -

Krótkie skręty, szybkie zjazdy, czasem wyjazd za trasę ale chyba bardziej nacisk kładę na szybkość. 

10. Upatrzyłem sobie narty - Szczerze jestem całkowicie poza tematem sprzętu w ostatnim czasie. 

11. Mój budżet na narty to około - 2000 zł ale jeśli go przekroczę to nie będzie wielkiej tragedii. Jeśli mam dopłacić trochę do lepszego sprzętu to dlaczego nie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek! jak jesteś zaawansowany... jak piszesz...? 

to co to za pytanie?

Kup takie jak Ci najbardziej pasują!

AM, Race, SL... czy co ci po prostu pasuje pod nogę! 

PS. ta na zdjęciu... miałem podobne ;)  w zeszłym wieku. Ale nie powiem były spoko!

Piszesz 7 i nie wyjeżdżasz poza trasy? ;) 

No to szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, krono napisał:

Gs fisowski z promieniem 35 metrów....... dałeś do pieca !!!! haha jak przesiądzie się na d3 gs to będzie w szoku :) a narta fis do niczego mu nie jest potrzebna.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, artix napisał:

Nie umiera, tylko zawsze sa klutnie, spory, lub kup GS 190, jak Krono zauwazyl ;) , wiec ludzie nie chca pisac . 

Durne pytanie - durna odpowiedź. A ludzie jak piszą mądrze to mądre odpowiedzi dostają

 

9 minut temu, mifilim napisał:

no właśnie...to forum jednak umiera:S

A czemu umiera ??? Bo ludzie w końcu jeżdżą a nie ślęczą przed kompami :cool:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie chcą pisać bo ileż można wałkować to samo? Nowi użytkownicy oczekują, że ktoś wybierze za nich. Nie poświęcą godziny na zapoznanie się tematem, tylko proszą o gotowca. A takiego nie ma...

Dlatego brakuje moda, brakuje tematów podpiętych itp.

edit. Ooo i kolejnym powodem jest to o czym pisze krono. Nietrafnie sformułowane pytania zniechęcają do pomocy.

Edytowane przez FerraEnzo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum są kłótnie czy spory (zwał jak zwał) ale twórcze! (nie raz dostałem zjebe ale w wielu wypadkach słuszną i twórczą) ale jak koleś pisze: " Nowe narty dla zaawansowanego " !!!

czy ktoś z Was ":zaawansowanych"  radzi się jakie narty kupić? NIE idzie i kupuje!

 

 

 

 
Edytowane przez Gość
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKi ja w naszej forumowej skali też wpisałem 7... choć zastanawiam się czy dobrze!

jeżdżę na i poza trasami. Żleby: też te ze znakowaniem niebieskim! (choć to i tak horror) Nart mam do wyboru... od Redsterów po K2 Impacty 118 

Ostatnio kupiłem nowe: K2 Rictor 90 pod butem - rocer/kamber 50/50 polecam! zarombista narta trzyma na twardym (nawet lodowym) a na puchu... BAJKA! czujesz że płyniesz! 

PS. ale jak Ty nie poza trasy... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mifilim napisał:

no właśnie...to forum jednak umiera:S

(forum nie chodziło przez kilka miesięcy , jest kilku glonojadów którzy obrzucają błotem nowych uzytkowników ... ludzie czytają nie chcą pisac  .....umiera również  po cześci przez pazerną  dyrekcję .....,.....tego nie można , tamtego równiez , za to zapłać 100 za to 1000 zł a za to 10000 zł  nasłuchałem się sporo ..... na temat pazerności dyrekcji.

jak ktoś nie wie o co chodzi to niech np: na stronie skionline spróbuje coś skopiować ...... i znależć inną strone o naszej tematyce która ma równiez taką blokadę......

15 minut temu, krono napisał:

Durne pytanie - durna odpowiedź. A ludzie jak piszą mądrze to mądre odpowiedzi dostają

 

 

nie zamierzam cię obrażać ale...... jezeli ktoś pyta to nie wie ..... jak nie umiesz logicznie odpowiedzieć / doradzić ... to nie pisz.......... szczególnie bzdur wprowadzających ludzi w błąd  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jodek1 napisał:

jak ktoś nie wie o co chodzi to niech np: na stronie skionline spróbuje coś skopiować ...... i znależć inną strone o naszej tematyce która ma równiez taką blokadę......

"Prawy" przycisk nie działa od kilku lat...

Ktoś kto ocenia się na "7" poradzi sobie ze wszystkim co ma ślizg i krawędzie, nie prosi o porady a doradza. A jak jeździ na muzealnych kobiecych gigantowych syntetykach 169 cm Atomica to ... brak słów.

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jasiek napisał:

czy ktoś z Was ":zaawansowanych"  radzi się jakie narty kupić? NIE idzie i kupuje!

to że komuś się wydaje że jest zaawansowany i patrzy na forumową  rozpiskę to jedno , poziom wypowiedzi forumowych kozaków to drugie , forum to miejsce w którym ktoś szuka pomocy i niekoniecznie chce być opluty błotem

to że skala forumowa jest słabo napisana to wiadomo od dawna ..... 

to ze link w temacie przypiętym "dobór nart"  nie prowadzi do tej skali i trzeba docenić ze ktoś ją znalazł jest równiez osobnym tematem 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, krono napisał:

"Prawy" przycisk nie działa od kilku lat...

Ktoś kto ocenia się na "7" poradzi sobie ze wszystkim co ma ślizg i krawędzie, nie prosi o porady a doradza. A jak jeździ na muzealnych kobiecych gigantowych syntetykach 169 cm Atomica to ... brak słów.

Peace

No cóż, mądrego warto posłuchać...

A tak odnośnie Twoich mądrości, prawy przycisk działa. Działał zawsze. Natomiast jeśli chcecie coś skopiować z tego forum wystarczy miedzy tekstem kliknąć prawym przyciskiem myszy, wybrać "zbadaj element", następnie znaleźć tekst, który chcemy skopiować i kliknąć prawym przyciskiem myszy, wybrać kopiuj - wewnętrzny HTML.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krono napisał:

"Prawy" przycisk nie działa od kilku lat...

Ktoś kto ocenia się na "7" poradzi sobie ze wszystkim co ma ślizg i krawędzie, nie prosi o porady a doradza. A jak jeździ na muzealnych kobiecych gigantowych syntetykach 169 cm Atomica to ... brak słów.

Peace

brak słów....... to jak się czyta twoje wypowiedzi , jak nie wiesz forum służy do pomocy a szydzenie z kogoś oraz doradzanie bzdur jest bardzo słabe. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bianchi napisał:

No cóż, mądrego warto posłuchać...

A tak odnośnie Twoich mądrości, prawy przycisk działa. Działał zawsze. Natomiast jeśli chcecie coś skopiować z tego forum wystarczy miedzy tekstem kliknąć prawym przyciskiem myszy, wybrać "zbadaj element", następnie znaleźć tekst, który chcemy skopiować i kliknąć prawym przyciskiem myszy, wybrać kopiuj - wewnętrzny HTML.

Sorki. Pisałem o "prawym" przycisku na "Skionline.pl" a nie na Forum.

3 minuty temu, jodek1 napisał:

brak słów....... to jak się czyta twoje wypowiedzi , jak nie wiesz forum służy do pomocy a szydzenie z kogoś oraz doradzanie bzdur jest bardzo słabe.

Z takich "nowych" nie da się NIE SZYDZIĆ:P. Pomogłem ze wszystkich sił :), najlepiej jak potrafię. Tylko się zastanawiam - gdzie jest AUTOR wątku? Bo na razie to jest "przepychanka" między Mną (jajcarzem) razem z Jaśkiem (który chyba podziela moje zdanie choć trochę) a Tobą.  A KAŻDE FORUM służy do DYSKUSJI !!! P.S. Idę spać :x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...