Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skiturowa Słowacja - inne ekipy mile widziane


Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam fragment naszej korespondencji co wszystko wyjaśnia

Napisałem właśnie do Chaty Zamkowskiego. Poprosiłem o rezerwację dla 4-5 osób od 9.03 do 12.03. Jak się Marionen nie zdecyduje to albo zrezygnujemy z jednego albo kogoś dobierzemy.
 
Z informacji na stronie ceny są takie:
Nocleg 20 Euro (3ci chyba 17 Euro)
Jedzenie 14 Euro
Pościel 2 Euro
Zniżka alpenvereine 10% (nie wiem czy też za jedzenie ale tak to wygląda)
 
Kamil

Ponieważ Mariusz się zdecydował to mamy zamkniętą ekipę - MajorSki, MarioJ, Marionen, Kamil i Wujot. Ale schronisko (inne pokoje) i góry obok są wolne!!! Może komuś z Was uda się skompletować drugą ekipę to połazimy razem. 

Pozdro

Wiesiek

Edytowane przez Wujot
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dopiero teraz znalazłem ten wątek. Dzięki Mario za pokazanie jak pięknie jest na Słowacji (nigdy tam nie jeździłem). Widzę, że będą przed nami ciekawe zjazdy. Moje obawy to jednak wejścia. Do tej pory mam 4 turowe spacery, a tu ....Przypominam kolegom z forum, że szlaki w Tatrach są dla wszystkich i skoro skitourowy przedszkolak jak ja może popróbować włazić na okoliczne szczyty.... można dołączyć chodźby na 1 czy 2 dni. Turowa przygoda może być zacna. Z noclegiem bądź bez. Skiturowy WZF spora ilość Skionlinowców ma już za sobą, warto zrobić kolejny krok do przodu!   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marionen napisał:

Dopiero teraz znalazłem ten wątek. Dzięki Mario za pokazanie jak pięknie jest na Słowacji (nigdy tam nie jeździłem). Widzę, że będą przed nami ciekawe zjazdy. Moje obawy to jednak wejścia. Do tej pory mam 4 turowe spacery, a tu ....  

Jak tam, wszystko działa jak należy, buty się ułożyły?

Harszle i raki przymierzone? :)

Tyle przygotowań turowych to aż za dużo na Tatry :DB| 

A jeśli chodzi o wejścia, to może ćwiczenia podbiegów gdzieś na małych pagórkach w Rzeczce :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do butów to chyba wszystko ok. Dzisiaj je ważyłem, trochę Dynafit oszukał jeden miał ważyć 1.02, a ważył 1.024 i bez wkładki, a z moimi Sidasami trzeba dołożyć jeszcze 0.063.B| Ważne, że nic nie obciera i plastry niepotrzebne. Wkładanie i ściąganie przy zjazdowych Fischerach to jak papcie. Jeszcze plus taki, że nie trzeba nosić dodatkowych języków do usztywniania butów przy zjazdach.   Harszle Dynafita spoko, ale jeszcze na trasie nie testowałem. Raków niestety jeszcze nie mam. Moje Dynafity nie mają nosków i do raków (automatów) potrzebuje dodatkowy adapter. No chyba, że półautomaty lub koszykowe, wtedy kłopotu nie ma. Ten problem zostawiam na później. Co do Rzeczki to potrenuje po niedzieli. Na ten weekend mam jeszcze inne plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...