Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty dla kobiety do 2500


Maldo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje nart dla żony.

Proszę o pomoc w doborze.

1. Płeć - Kobieta

2. Wiek - 43

3. Waga -62

4. Wzrost - 170

5. Na nartach jeżdżę od .... sezonów, ( ..... dni w sezonie) 18

6. Moje umiejętności określam na .... 5+/6

(wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)

7. Moje buty to - salomon x pro 80 w

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - crossmax salomon

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - krótkim skrętem, rekreacyjnie po przygotowanych stokach

10. Upatrzyłem sobie narty -http://snowsport.pl/narty_salomon_w_max_12_plus_wiazania_xt10_ti_w_c90_2017-p9342.html
ewentualnie z tej linii 8

http://sport2002.pl/pl/p/NARTY-ATOMIC-CLOUD-10-TEN-L10-2017/4029

11. Mój budżet na narty to około - 2500zł

Edytowane przez Maldo
temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie chcąc doradzać nic konkretnego na razie mogę tylko napisać, że za 2500 pln możesz kupić każda nartę jaka się tylko żonie zamarzy. Jak już będziesz wiedział co poszukaj. Nartę o klasę albo i dwie od proponowanego Salomona kupisz za 1500 pln.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Mitek said:

Cześć

Nie chcąc doradzać nic konkretnego na razie mogę tylko napisać, że za 2500 pln możesz kupić każda nartę jaka się tylko żonie zamarzy. Jak już będziesz wiedział co poszukaj. Nartę o klasę albo i dwie od proponowanego Salomona kupisz za 1500 pln.

Pozdrowienia

Tak, tylko chodzi też o to żeby nie była za twarda, bo ten salomon w opisie na skine online jest opisany jako od średnio-zaawansowanych do nawet poziomu eksperta.
I na tych nartach jeżdziła i niby ok ( mimo że w skali forum to 5/6), tylko może ma ktoś coś innego ciekawego do zaproponowania :> ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maldo napisał:

 tylko może ma ktoś coś innego ciekawego do zaproponowania :> ?

Bardzo trudno cokolwiek na "sucho" doradzić jeśli nie widać kobiety, tu najważniejsze jest aby narty pasowały kolorystycznie do całej sylwetki.

Jak określiłeś poziom w skali jeśli podany link:

(wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)

Niestety, wystąpił problem

Strona, którą chcesz wyświetlić nie istnieje.

Kod błędu: 1S160/2

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maldo napisał:

Tak, tylko chodzi też o to żeby nie była za twarda, bo ten salomon w opisie na skine online jest opisany jako od średnio-zaawansowanych do nawet poziomu eksperta.
I na tych nartach jeżdziła i niby ok ( mimo że w skali forum to 5/6), tylko może ma ktoś coś innego ciekawego do zaproponowania :> ?

Cześć

Moja żona jest od Twojej starsza ale lżejsza i niższa. Zakładam, ze jeździ znacznie lepiej ale jest to jazda dość delikatna, głownie krótkim skrętem. Od 10 lat jeździ na serwisowej Sl. Nasz przyjaciółka - podobne parametry do Twojej żony tylko, że starsza i myślę, że wyjściowo prezentowała podobne doświadczenie (18 sezonów to jest już spory bagaż) została przez nas siłą wsadzona na Rossignola Radical Sl w wersji serwisowej i umiejętności wzrosły jej skokowo. nie namawiam do kupowania nie wiadomo czego. Po prostu ta twardość to mit bo dobra narta wcale nie jest twarda - czytaj sztywna. Ona jest elastyczna ale nie zepsuta odciążeniem konstrukcyjnym.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...