Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak kupić najkorzystniej skipass w Spindlerowym Mlynie?


Adamus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie się zalogowałem po raz pierwszy na forum i korzystając przy okazji mam pytanie odnośnie skipassu.

Proszę o poradę jak kupić najtaniej skipass na 6dni w Spindlu - będę tam 28.01.2017?

Byłem w Jansky Laznach, Rokyticy, ale tam zawsze można było raz kupić karnety grupowe ze zniżką, a dwa negocjować cenę przy zakupie większej ilości. Wybieram się z 40 osobową ekipą i przeglądam stronę arealu w Spindlu i zero wzmianki o takiej możliwości na ich stronie.

Może ktoś mi podpowie jak to rozwiązać w Spindlu.

Z góry dziękuję za pomoc:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj do 19-tego możecie kupić skipassy dzienne w promocyjnej cenie 590 koron. Warunkiem ich nabycia w tej cenie jest zakup przez stronę GOPASS.

Edit: co prawda promocja nie dotyczy terminu o jakim pisał Adamus, ale może komuś info się przyda.

Edytowane przez artkas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 5 dni 3040 koron kosztuje dla seniorów i juniorów, a nie każdy ma taki status, standard dla dorosłego to 3810 koron za 5 dni. Poza tym nie każdy jedzie na 5 dni.

Regularna cena karnetu dziennego to 850 koron (890 w kasie) więc jeśli go można mieć za 590 to jednak spora oszczędność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 850 koron to jest do 25 grudnia, w sezonie jest 680/710. Mnie z kolei zdziwiły bardzo wysokie ceny noclegów - bardziej opłaca się nocować w Szklarskiej Porębie i dojeżdżać. Na bookingu najtańsza oferta w Spindlerovym to 1220 zł za 8 dni, kolejny za 1400 zł. A w Szklarskiej już od 720 zł.

Edytowane przez koliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak patrzysz na ich cennik. 850 koron dotyczy osoby dorosłej w okresie od 26.12 do 19.03. Podane przez Ciebie ceny dotyczą Juniora/Seniora. Aby zobaczyć ceny do 25.12 musisz kliknąć zakładkę "pierwszy śnieg" tak aby była podświetlona na niebiesko.

A oferty na bookingu w Spindlu zawsze są drogie w okresie zimowym, bo po 1. mają spore obłożenie, w końcu to topowy kurort i wbrew pozorom nie ma tam bardzo dużej ilości miejsc noclegowych, 2. Booking traktują raczej jako reklamę i lepiej dzwonić/pisać do wynajmujących, bo ceny często znacznie się różnią w bezpośrednim kontakcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2017 o 17:45, W.W. napisał:

Żadna rewelacja. Skipas na goopas na 5 dni kosztuje 3040 kcz. czyli ok 100 zł., co daje 100 zł dziennie. Jeśli wynajmujesz pokoje w Spindlu, to dostaniesz zniżkę na zakup skipasu.

no tak ceny mają raczej wysokie jak na Czechy, ale sporo inwestują i niby tym to tłumaczą

a odnośnie zakupu przez hotel, to uwaga, nie wszystkie hotele i pensjonaty nie przystąpiły do tego programu. Na stronie danego obiektu hotelowego powinno być oznaczenie ,,Ski&Stay" - w moim akurat tego nie ma.

A co do inwestowania, to w moich ulubionych Jansky Laznach też świetnie rozwijają ośrodek i jakoś cen karnetów nie podnoszą od kilku lat. Ogólnie to super ośrodek, gdyż nie trzeba się jakoś mocno przemieszczać tak jak w Spindlu pomiędzy górkami.

Naprawdę gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dwa pokoje na 6 nocy ze śniadaniem w Szpindu zapłaciłem mniej, niż chcieli za 4 noce w apartamentach w Czarnej Górze bez śniadania.

Tam mam 500 m z buta do wyciągu, tu, hotel Alpina, zjeżdżam na nartach do wyciągu.

Rachunek jest prosty.

Edytowane przez W.W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2017 o 19:18, koliber napisał:

Te 850 koron to jest do 25 grudnia, w sezonie jest 680/710. Mnie z kolei zdziwiły bardzo wysokie ceny noclegów - bardziej opłaca się nocować w Szklarskiej Porębie i dojeżdżać. Na bookingu najtańsza oferta w Spindlerovym to 1220 zł za 8 dni, kolejny za 1400 zł. A w Szklarskiej już od 720 zł.

W Czechach zwykle rezerwuję przez https://www.czeskiegory.pl

Booking pobiera dość wysokie opłaty od właścicieli pensjonatów/hoteli, stąd m.in. pewnie brak tańszych ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, W.W. napisał:

Ja za dwa pokoje na 6 nocy ze śniadaniem w Szpindu zapłaciłem mniej, niż chcieli za 4 noce w apartamentach w Czarnej Górze bez śniadania.

Tam mam 500 m z buta do wyciągu, tu, hotel Alpina, zjeżdżam na nartach do wyciągu.

Rachunek jest prosty.

miałem na myśli ceny karnetów oraz logistykę góry w kontekście tras. Tylko pogratulować, bo i cena bardzo dobra i nie ma jak wyjechać z hotelu i wbić się bezpośrednio na wyciąg. Ale jak to w życiu, ja mam nocleg z pełnym wyżywieniem w Spindlu za 7dób za 870zł i mam dość daleko do wyciągu(Horni Pramen), a Jansky to samo kosztowało mnie 755zł i pod drzwiami mojego hotelu był I przystanek skibusa. Tylko mam dość dużą grupę z sobą zawsze. Co świat to inna rzeczywistość:-)

Pozdrawiam

Adam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tanova napisał:

W Czechach zwykle rezerwuję przez https://www.czeskiegory.pl

Booking pobiera dość wysokie opłaty od właścicieli pensjonatów/hoteli, stąd m.in. pewnie brak tańszych ofert

Dzięki! Booking ma jednak dużo zalet - po pierwsze opinie gości, które są dla mnie równie ważne jak np. opinie o trasach i warunkach, po drugie funkcjonalne wyszukiwanie (wg łącznej ceny, wg lokalizacji), po trzecie błyskawiczna rezerwacja jednym kliknięciem. W każdym mieście zapewne prywatnie można się dogadać co do niższej ceny, ale miałem na myśli ogólnie wysokie ceny Szpindla w porównaniu do innych miejscowości. Nawet nasze Zakopane, Krynica, Karpacz, czy Szklarska są dużo tańsze.

Wygląda na to, że pierwszy raz w tym roku zawitam w czeskie Karkonosze, po kilkunastu latach z rzędu na Chopoku. Planuję zakwaterowanie gdzieś w okolicy, np. Vrchlabi - tam jest dużo taniej, z tego co widziałem, a poza tym bliżej do sąsiednich Rokytnic czy na Cerną Horę.

Edytowane przez koliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...