Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kluszkowce-Czorsztyn-Ski


PIT-38

Rekomendowane odpowiedzi

Kluszkowce-Czorsztyn-Ski

ja mam pecha do Kluszkowcow.... ile razy tam nie pojade.. zawsze pelno ludzi...

chociaz w zeszlym roku w okresie przed sylwestrem jazda wieczorna byla calkiem fajna...

no i nie bylem tam nigdy w tygodniu, tylko weekendy i święta...

wiec moge nie byc obiektywny.. :)

spokojnie... dla dzieci sympatycznie... plaska niebieska, szeroko....

czerwona - moze byc...

infrastruktura - jest...

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluszkowce-Czorsztyn-Ski

Witam

Byłem tam pare razy głównie na feraich i w przerwie świątecznej.

Kompleks może nie jest imponujący bo ma zaledwie 3 wyciagi (2 orczyki 1 krzeslo)

Ale na rodzinny wypad sie nadaje bardzo dobrze. Niebieskie trasy sa łagodne, a jak chcialbyś troche lepiej pośmigać to na czerwonej tesz sie pobawisz. Kolejki?

To jest w kluszkowcach zawsze problemem w sylwestra przy dolnej stacji krzesla stalo sie 30 minut. Ogólnie mówiac najlepiej jezdzic tam od samego rana od 8 do 12 . pozniej pojsc sobie na obiad, szczelic grzanca i od 17 zaczac jezdzic. Wtedy nie ma juz tych szkol narciarskich i ludzmi z dzieciakami, wieczorem jest naprawde fajnie (jezeli oczwiscie stok nie jest zmasakrowany). Nie wiem jak teraz (ale slyszalem ze wprowadzili karnety czasowe) ale jak ja jezdzilem to jazda tam byla naprawde droga. chcac wyciagac sie krzeslem to na caly dzien 100 to ledo starczalo i trzeba bylo kombinowac i z czerwonej trasy biec na orczyk. Podsumywujac osrodek calkiem przyemny ale w dni powszednie bo jak na weekend krakusy zjada to juz nie ma jazdy. A i z noclegiem nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluszkowce-Czorsztyn-Ski

Dzięki za wszystkie informacje. Chcę sie tam wybrać w ferie, słyszałem że jak ferii nie ma W-wa i Małopolska to nie ma tam za dużo osób i wiem ze wprowadzili karnety czasowe 60 zł za cały dzień, także chyba się skuszę. Marcins kiedy byłeś tam ostatni raz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluszkowce-Czorsztyn-Ski

Ja byłem w Kluszkowcach w tym roku podczas ferii. Potwierdzam, że są karnety czasowe i jeżeli zakładasz, że będziesz jeździł cały dzień, to jest to dobra inwestycja. W ciągu tygodnia nie było problemu z tłokiem. Nigdy nie stałem do krzesła więcej niż 5-7 minut. A bywało, że wjeżdżałem od razu na wyciąg. A ludzi aż tako mało nie było i do tego trenowała jeszcze jakaś sekcja narciarska z Krakowa. W weekend chodziliśmy na stok późnym popołudniem, bo wcześniej rzeczywiście było gęsto. Ale wieczorem juz można było jeżdzić bez nerwów w kolejce do wyciągu. Jeżeli jedziesz z rodzina, to miejsce jest bardzo fajne. Wiecej informacji możesz sobie poszukać na stronie: www.czorsztyn-ski.com.pl

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Kluszkowce-Czorsztyn-Ski

byłem w poprzednim sezonie dwa razy jest całkiem nie żle czerwone trasy daja troche emocji przeważnie środkowe ich części z rodziną - tak tam mogą pojeżdzić wszyscy o różnych stopniach umiejetności co do kolejek ja starałem sie byc w połowie tygodnia kolejek praktycznie nie był ujeżdziłem sie po pachy

z wyciągu na wyciag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...