Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Arlberg - Online


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wojgoc napisał:

marboru,

może to głupio zabrzmi, ale ja nowicjusz na tym forum - robiłeś podsumowanie finansowe tego wyjazdu?

Co do kosztów: (dwie osoby dorosłe + 10 letni młodzieniec)

Wyjazd do Soelden 04.02.2017r.

- Gorzów - Soelden 1000km x 2 + 200km (dojazdy samochodem do wyciągu przez 6 dni) = 2200km - jakieś 900zł

- Nocleg w prywatnej kwaterze (rezerwacja przez Casamundo) 1750zł + sprzątanie końcowe i taxa klimatyczna - razem 2125zł

- wypożyczenie nart dla młodzieńca w Gorzowie (dorośli mają swoje) ok 200zł

- jedzenie zabieramy ze sobą (śniadania + obiadokolacje) 400zł + na miejscu pieczywo, piwo itp. razem ok. 800zł

- skipasy ok. 2.800zł

- piwo, wino na stoku + z dwa wyjścia do knajpy ok. 900zł

- parking pod wyciągiem chyba bezpłatny... wiec przyjmuję 0zł

- winieta 45zł

Zakładam, że w 8.000 PLN się zamkniemy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2017 o 19:26, marboru napisał:

Pogoda szykuje się Wam nienajgorsza :) 

http://www.skionline.pl/pogoda/austria-vorarlberg-lech-zurs-am-arlberg,osrodek,681,prognoza.html

Czekam na wieści z tras :) Dobrego pobytu!!!

Pewnie tam ostre pakowanie.

Pozdrawiam.

Dzięki. Oj pakowanie było ? . Dzisiaj ma być piękna pogoda taką właśnie lubię, wczoraj nie miałem czasu napisać net taki sobie w gasthof, dojazd do Austrii ok z tym że jechałem przez Lofer to bez korków nie wiem jak tam w Kufstein było. Po śniadaniu jedziemy do Ischgl jutro zobaczymy co z wetter. Od 5 już nie śpię nerwy? nocleg mamy koło Zams 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poniżej kilka zagadek, bo tak naprawdę nie wiem co to za środki - może ktoś z Was będzie wiedział? Ja jedynie mogę się domyślać patrząc na gogle maps.
Pierwsze miejsce:  okolice Oberperfuss - śledztwo po mapie internetowej.
DSC00975.thumb.JPG.20e76dbd6d04750316a25b75e62b874c.JPG

Najwyzszy szczyt to Nockspitze, na jego zboczach nie ma zadnego osrodka ale po przeciwnej zachodniej stronie jest Axamer Lizum za to po polnocnej rodzinny Muttereralm

Drugie: Innsbruck-Igls?
DSC00981.thumb.JPG.b58a3f6c8b042a7434bc85a587a83cc4.JPG
Drugie ujęcie:
DSC00971.thumb.JPG.e213988b6d78b7cc2ebc2923d6f95937.JPG
To rzeczywiscie Patscherkofel spogladajacy na stolice Tyrolu Innsbruck [emoji4]

I ujechawszy spory kawałek autostradą, w okolicy Doliny Zillertal - coś takiego:
DSC00992.thumb.JPG.3d10f1dd88218aebbd5967534c3167a6.JPG
I z bliska:
DSC00997.thumb.JPG.9f322958a9794618f6f8c00e9e7d6a6b.JPG
Czyżby to był: Hochpillberg? Okolice tego miejsca?
Na dole tego ośrodka miejscowość Pill?

Zgadza sie, za tym lancuchem gorskim juz Zillertal

Pozdro

 



Gesendet von meinem HUAWEI GRA-L09 mit Tapatalk


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, jak ty trzaśniesz relacje to nie ma h... we wsi. :) Brawo! Szacun !

Na Wielkanoc miał być Zillertal, ale właśnie zmieniłem plany ;) Mam nadzieję tylko, że w tym okresie mnie ceny w Ski Alberg nie zabiją....

Podesłałbyś jakiś namiar na kwaterę gdzie mieszkaliście.

Jeszcze raz dzięki za relację, czuje się jakbym znał te tereny jak własną kieszeń :)

 

Ps. ale żeby ani razu nie wjechać w taki piękny puszek..... ehhhhh

Edytowane przez dembus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne ok 20 godzin montażu i wykorzystany praktycznie cały materiał filmowy...
...miały być dwa filmiki ale będzie tylko jeden.
Zapraszam do obejrzenia [emoji4] 
 


Jak dla mnie R E W E L A C J A, lepszej reklamy SKI Alberg'owi nie mozna zrobic, chyba znowu go odwiedze bo jakos dawno mnie tam nie bylo

Pozdro

Gesendet von meinem HUAWEI GRA-L09 mit Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, rkristoff napisał:

Jak dla mnie R E W E L A C J A, lepszej reklamy SKI Alberg'owi nie mozna zrobic, chyba znowu go odwiedze bo jakos dawno mnie tam nie bylo
Pozdro

Dziękuję Krzysztof :) 

Komplement od "pół Tyrolczyka", to dla mnie zaszczyt :) 

Również pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, rkristoff napisał:

 lepszej reklamy SKI Alberg'owi nie mozna zrobic

 

Dokładnie! Filmik jak zwykle świetny, ale ten jest według mnie najlepszy - sceny są idealnie dobrane (nawet nie chodzi mi o muzykę,tylko o długość i "treść" scen). 

Brawo :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Krzysztof [emoji4] 
Komplement od "pół Tyrolczyka", to dla mnie zaszczyt [emoji4] 
Również pozdrawiam

Mariusz zaszczytem to dla mnie jest ze moge ogladnac kawal tak dobrej roboty, Twoje relacje i filmy oglada sie zawsze z przyjemnoscia ale ten, wierz mi kilka filmow reklamowych tego osrodka widzialem, bije wszystkie [emoji122] (wlasnie ogladnela zona i kilku znajomych i wszyscy zachwyceni)

Pozdro

Gesendet von meinem HUAWEI GRA-L09 mit Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rkristoff napisał:

Mariusz zaszczytem to dla mnie jest ze moge ogladnac kawal tak dobrej roboty, Twoje relacje i filmy oglada sie zawsze z przyjemnoscia ale ten, wierz mi kilka filmow reklamowych tego osrodka widzialem, bije wszystkie emoji122.png (wlasnie ogladnela zona i kilku znajomych i wszyscy zachwyceni)

Teraz Kristoff to mnie dopiero zawstydziłeś :o 

Bardzo się cieszę, że klip się podoba Tobie i Małżonce, Znajomym. Wierz, że takie słowa są mobilizujące, bo często jest, mam tak, że mam lenia i mi się nie chce pisać, robić relacji. Po takich słowach czuję się zmotywowany i wiem, że warto.

Dziękuję :) 

9 godzin temu, kmarcin napisał:

Fajny filmik, dynamicznie zmontowany i efektowny :) Pogoda Wam pomogła, żeby wrażenie było WOW, bo scenerie bajkowe :) No i widać, że świetnie bawiliście się :)

Marcinie z punktu widzenia twórcy - nie jestem do końca zadowolony... Niby światło, pogoda super... Tak naprawdę myślałem o tym, że nie do końca będzie ładnie, "cukierkowo" i że będę miał okazję skręcić a potem zmontować coś bardziej innego, ambitnego. Cóż?

Może następnym razem - mam pomysł na fajny filmik inny niż wszystkie. Może w marcu się uda? Zobaczymy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marboru napisał:

.....Może następnym razem - mam pomysł na fajny filmik inny niż wszystkie. Może w marcu się uda? Zobaczymy.

Czyżby dane mi było brać udział w jakiejś mega produkcji :D.

Dobrze, że się wcześniej dowiaduję, bo będzie czas popracować nad "image-em" ;).

A tak już poważniej, to sprawiłeś tym filmikiem mnie i Hani dużo radości. Oglądnęliśmy go razem na duuuuużym ekranie. BOMBA!!!!!!

 

Pozdrawiam.

PS: W czasie pobytu będę służył pomocą i dwoma Gopro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wojgoc napisał:

dołączam do zachwytów nad filmową produkcją:) i niecierpliwie czekam na marcowe odcinki.

Do tej pory miałem wrażenie, że pojechaliście w 5 osób, ale zauważyłem w końcowych scenach nową osobę.....

Wprawne oko :) 

Dokładnie - byliśmy w szóstkę. Żona Kumpla nie jeździ na niczym i odpoczywała sobie w St. Anton - w filmiku znalazła się jednak w ostatniej scenie :) 

W marcu po raz pierwszy będą Dolomity w obiektywie mojej kamery - będzie inaczej :) 

 

Piotrze - damy radę :) 

Dzięki za dobre słowo - we Włoszech coś wspólnie wymyślimy ;)

Pozdrowienia dla Hani!

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, przyjemnie się to ogląda! Mnie ten filmik zmotywował do dwóch rzeczy - do odwiedzenia ośrodka Ski Alberg oraz do .... zakupu kamerki GoPro! Bo zdaje się Mariusz, że takiego sprzętu własnie używasz, prawda? Jeśli się nie mylę Hero 4? Wiem, że już o tym gdzieś kiedyś pisałeś ale nie chce mi się szukać. :$

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Aressi napisał:

No rzeczywiście, przyjemnie się to ogląda! Mnie ten filmik zmotywował do dwóch rzeczy - do odwiedzenia ośrodka Ski Alberg oraz do .... zakupu kamerki GoPro! Bo zdaje się Mariusz, że takiego sprzętu własnie używasz, prawda? Jeśli się nie mylę Hero 4? Wiem, że już o tym gdzieś kiedyś pisałeś ale nie chce mi się szukać. :$

Dokładnie GoPro 4 Silver - z tego co patrzyłem niewielka różnica w cenie i możesz kupić nową 5tkę.

Zbliżenia (dwa ujęcia w filmie) kręcone aparatem fotograficznym... niby też full hd - ale różnica w jakości olbrzymia.

Można pisać, porównywać wiele sprzętów, kamer...a prawda jest taka, że GO Pro nie ma sobie równych. Polecam :) 

Dzięki za dobre słowo i pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Aressi napisał:

Mała kosmetyka i możesz z tym filmem uderzać do prezia Ski Alberg. Kupi go na bank! :D

:D 

Byłoby pięknie, ale życie Aressi nie jest tak kolorowe ;) 

Ośrodek drogi, to drogo powinni zapłacić by chociaż wyjazd w Dolomity był gratis ;) hahaha

Jeszcze raz - dzięki :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wojgoc napisał:

marboru,

pisałeś, że karnet kosztował Was po 300euro/osoba. Czy to jest karnet na wszystkie ośrodki St. Anton, Lech, Zuers?

Pytam, bo nie znalazłem w necie takiej opcji i takiej ceny

Tak. Karnet w sezonie kosztuje 295 EUR + 5 EUR kaucja za plastik - karnet 7 dniowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...