Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Niesamowity 16 letni rider - WOW!


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam, co muszą czuć jego opiekunowie... Z jednej strony na pewno mu kibicują, trzymają kciuki, chcą, żeby się rozwijał, robił to, co kocha. A z drugiej są za niego odpowiedzialni. 16 lat to jeszcze często jest wiek, w którym brakuje pewnej świadomości. Młodzieńcza fantazja czy coś takiego - fajnie, ale jak chłopak przeszarżuje i ... To pewnie opiekunowie sobie tego nie darują. Z jednej strony pewnie nie chcą go ograniczać, a z drugiej cały czas są odpowiedzialni za nieletniego. Ciężka sprawa takim rodzicem być. Mógł sobie młody wybrać alpejske, to by pewnie cisnął SL czy GS teraz, a rodzice mieliby czyste sumienie i spokojną głowę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w jego wieku nie miałem takich możliwości. Chociaż przeskakiwanie ludziom nad głowami na M.Rachowcu na 2m nartach z powodu 1,5m muld to prawie to samo :D. Ale była frajda, ale nie rozumiem jak wtedy taki zjazd na krechę tam wytrzymywały nogi 10 latka. Ale dość z tym samozachwytem, jutro mój 16-letni na desce ciąć będzie Presenę. cały drżę o niego.

Edytowane przez Góral spod Skrzycznego
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś - po prostu WOW! Przy takich widokach zawsze sobie myślę - "kurczę, przecież on jest młodszy ode mnie - gdybym wziął się za swoje nartowanie wcześniej, jak jeździłbym teraz?".

No nic, trzeba się cieszyć z tego, co jest - tam, gdzie jadę jutro na narty, jest ponoć tylko 5 cm śniegu. Obym nie nadział się na żaden na kamień ani asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, marboru said:

 Ciekawe co pokaże w przyszłości?

Z pewnością jeszcze więcej sponsorów xD

Kurcze, zazdroszczę tym, którzy jazdą na nartach zarabiają na to, by jeździć na nartach :)

Super zasuwa :)

@leitner, jak ja Ci zazdroszczę tych 18-19 lat, które Ty przejeździsz na nartach i tych stoków, co odwiedzisz, zanim będziesz w moim wieku :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, matti82 napisał:

Pewnie rodzina albo środowisko go wciagnelo w taka zajawke. Nie jest to bezpieczne, ale często osoby nie czujące zadnych zahamowań osiągaja sukcesy... gosc już jest znany i pewnie zarobi na całe zycie od sponsorów :) Szacun za umiejętności i odwagę!

Oby tak było! Bo wiadomo, bywa różnie w tym sporcie. Wydaje mi się, że póki nie pójdzie w konkretny freeride, to jest w miarę bezpieczny. Z drugiej strony dla nas - entuzjastów - lepiej, żeby poszedł na całego. JP Auclair był tylko jeden... Nie miałbym absolutnie nic przeciwko temu, żeby ktoś jego pokroju znowu w narciarskim świecie trochę namieszał :) Może to jest materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...