Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Racetiger sc uvo


Pieczarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zastanawiam się nad  nowymi nartami i zainteresowałem się dwoma modelami: http://www.voelkl.pl/race/racetiger/racetiger-sc-uvo-neon-yellow/ 165 cm  (najbardziej spodobał mi się styl carvingowy ,polubiałem tą firme, i mam na nie dobrą cene )

i http://www.voelkl.pl/all-mountain/rtm/rtm-84-uvo/  ( ten model testowalem dwa dni w bialce )czy ktoś z forumowiczów

ma doświadczenie z tymi modelami i mógł by się podzielić wrażeniami ??.

Na rtm jezdzilem 2 dni w bialce i super mi się jeździło ,polecil mi je na test pan w wypożyczalni  ale  kierunek który najbardziej mnie interesuje to carving ,chciałbym  zacząć pracować z instruktorami i rozwijać się pod kątem narciarskim ,umiejętności oceniam swoje na 6/10 ,do tej pory spędzałem na stoku średnio 10 dni w sezonie (jeżdżę 5 sezon teraz )to będzie pierwszy mój zakup nowych nart i chciał bym cieszyć się tymi  nartami jak najdłużej (do tej pory jezdzilem na atomicach sl 9.12 beta race model chyba z 2003 roku dlugosc 160 cm , kupione uzywane 4 lata temu ) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem tez taki dylemat tyle ze miedzy Racetiger SL a SC z volkla pojechalem na bialke i wypozyczeylem jedne i drugie jezeli chodzi o jakiekolwiek porownanie to SL sa bezapelacyjne , poprostu SC byly jakies nijakie , a probowalem je przy takich samych  warunkach.Zakupilem SL racetiger 15/16 i narazie nie mam zamiaru nic kombinowac,nastepna do kolekcji bedzie GS,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kolega też mi coś wspomniał właśnie że miał po  paru dniach testowania  odczucia cytuje ''nijakie'' ,natomiast  na zagranicznych stronach pozytywne opinie ,ale myślę że nie ma co wróżyć z fusów  ,tylko samemu na niej polatać  jak najwięcej i wyrobić sobie własne zdanie . Na   przygotowanych trasach mogą robić robotę .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz bardzo ograniczonego funduszu to polecam SL,jak masz czas i mozliwosci podjedz do jakiegos centrum testowego i faktycznie sam sobie sprawdz,ja bylem w Bilace i wciagu jednego dnia i tych samych warunkow zreszta idealnych mrozik -8 stok idealnie przygotowany z rana i wszystko wyszlo, a tak wogole to powiem ze przerzucilem kilkanascie roznych nart, i tak dobrze jak na racetigerach SL nie bylem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sc było wielkim zaskoczeniem, rewelacyjna narta na cały dzień. Spodziewałem się narty sztywnej, wymagającej (męczącej), dostałem slalomkę która jeździ bez trudu wieczorem w Białce oraz rano po przymrożonej fisowskiej .Polecam wszystkim naprawdę bomba.

Czekam na wysprzedaże mam nadzieje że dojdzie do 1700-1800 i biorę.

ps. czy jest jakaś różnica (prócz koloru oczywiście) pomiędzy żółtą a białą ?

Może ktoś wie czy sc z sezonu 15/16 to tylko szata graficzna czy coś więcej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...