Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head testy gdzie?


przemo_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Jaworzynę tak jak Paweł. Mają tam sklepówki, dzisiaj chłopaczek testował Rally.

Gość który to ogarnia na Jaworzynie, to Przemek Nowak, zawodnik i świetny trener. Przy okazji testów nart polecam szkolenie u niego! ;) Ma facet łeb na karku.

 

Edytowane przez FerraEnzo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, waldek~ napisał:

W Sczyrku przy kolejce jest wypożyczalnia Heady, dzień 80 zł za nowy model.

A można wymieniać modele w ciągu dnia? Chcialbym spróbować magnumow i titanow:) 

 

15 minut temu, Bumer napisał:

 Jak tak dalej pójdzie,  połowa narciarzy przesiadzie  się na Heady! 

Po takich opiniach trudno przejść obojętnie wybierając nowe deski;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W Szpindlerowym Młynie przy górnej stacji kanapy 6 os.(obok czarnej FIS) można testować Heady i z tego co pamiętam to z opcją wymiany. Koszt to 150 Kć/2godz. Jest to bardzo wygodne, bo zostawiasz im swoje i wpinasz się w testowe. Mają dużo modeli.

Edytowane przez Szymonidius
literówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę od 2 miesięcy na nownowych slalomkach i.sl - to moje pierwsze w życiu heady i na pewno będę fanem tej marki - są dużo lepsze od moich poprzednich volkli racetigerów sl. Pięknie wycinają łuki i dosłownie wybijają ze skrętu. Dobrze mi się na nich jeździ w każdych warunkach na stoku - nawet poza trasą w puchu dało radę zjechać , choć oczywiście nie są do tego stworzone.W komplecie z dynastarami chamami 107 tworzą duet na każde warunki na i poza trasą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim roku brałem pod Skrzycznem. Mieli Magnum i Titany .W tym toku  brałem na NO w Wiśle. Słaby stok do testowania ale mają nowe Titany i Railly (170 cm). Zdecydowałem się na te drugie tylko kupiłem oczywiście dłuższe :)

 

Edytowane przez bolec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎01‎-‎22 o 11:51, przemo_narciarz napisał:

A można wymieniać modele w ciągu dnia? Chcialbym spróbować magnumow i titanow:) 

 

Po takich opiniach trudno przejść obojętnie wybierając nowe deski;)

W centrach testowych możesz zmieniać narty co godzinę w ramach zapłaconego czasu... :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o szerokość narty pod butem, to mam taką propozycję podziału.

65-67 - tylko dla extremalnych fanów jazdy sportowej po równym, twardym stoku, na odsypach tragedia, dobry wybór w Alpy, niezbędna druga para nart na odsypy lub offpiste (szerokość 80-100)

70-74 - najbardziej uniwersalna szerokość do jazdy po trasach, które zwykle są równe, ale na odsypach i muldach jedzie się przyjemnie, szybkość zmiany krawędzi dla zaawansowanego amatora wystarczająca, najlepszy wybór na Kraj, uniwersalna szerokość dla posiadaczy jednej pary nart

78-80 - szerokość dedykowana na zniszczone trasy i początki offpiste, zauważalna ciężkość przy zmianie krawędzi, dla ludzi którzy lubią trasy ale unikają sztruksu, uniwersalna szerokość na skitury w małych górach

Uważajcie na wybór szerokości pod butem, można wtopić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...