Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak spędzam weekendy.


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt pewnie nie zajrzy w te strony ale chcę pokazać moja mała stacyjkę która dla mnie znaczy bardzo wiele.

Oddalona od malmö 240 km, ale czas w aucie mija mi jak z bicza strzelił gdy jadę w tamtym kierunku. 

Tak wygląda ośrodek na filmie 

Kilka tras,  niebieskich czerwonych i jeden rodzynek, czarna trasa zwana Slalomowa. Posiadają wypożyczalnie z najnowszym sprzętem, który chętnie wystawiają do testowania prawie w każdy weekend. 

Jest tu też szkółka narciarska i treningi slalomu. 

Wczoraj parę zjazdów na Völkl SL i GS. 

Stanowczo wybieram SL ?

Ale w Alpach napewno poświęce jeden cały dzień na GS Völkla. 

 

DSC_0296.JPG

DSC_0297.JPG

DSC_0295.JPG

DSC_0300.JPG

DSC_0299.JPG

Edytowane przez artix
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, artix napisał:

Nikt pewnie nie zajrzy w te strony ale chcę pokazać moja mała stacyjkę która dla mnie znaczy bardzo wiele.

Oddalona od malmö 240 km, ale czas w aucie mija mi jak z bicza strzelił gdy jadę w tamtym kierunku. 

Tak wygląda ośrodek na filmie 

Kilka tras,  niebieskich czerwonych i jeden rodzynek, czarna trasa zwana Slalomowa. Posiadają wypożyczalnie z najnowszym sprzętem, który chętnie wystawiają do testowania prawie w każdy weekend. 

Jest tu też szkółka narciarska i treningi slalomu. 

Wczoraj parę zjazdów na Völkl SL i GS. 

Stanowczo wybieram SL ?

Ale w Alpach napewno poświęce jeden cały dzień na GS Völkla. 

 

DSC_0296.JPG

Próbuj te volkle a może jeszcze steckli. Coś za atomica do slalomu będę szukał odpowiedniej długości oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, paolomario napisał:

No pięknie macie :) Nic, tylko pakować... kampera i na narty :D

Jak ja bym chciał mieć tylko 240km w zaśnieżone góry o.O (szkockie z 800km, francuskie z 1100)

Mysle juz o przyczepie kampingowej  . Maly w tym roku zaczyna wiec bede mial kompana. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przyszedł czas i na mnie aby objechać nowe Rally.  Tak też się stało. Długość? 177 cm. W sumie się ucieszyłem bo byłem ciekawy jak taki Head jeździ w tej długości. Gdybym miał je do czegoś porównać to był by to Völkl GS który skręca dużo lepiej. Narta o tej długości jest strasznie stabilna i trzyma jak brzytwa ale ze zwrotnością mojej starej 163 cm ma mało wspólnego. 

Co do magicznego Graphene to przy długości tej narty miałem wrażenie że są ołowiane ? Moje stare wydają się być lżejsze w każdym razie. 

Zostaje zatem bezapelacyjnie przy długości 160+ A gdy będę chciał narty GS wezmę Rally 177?

 

To tyle ode mnie ?

DSC_0494.JPG

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, artix napisał:

Co do magicznego Graphene to przy długości tej narty miałem wrażenie że są ołowiane ? Moje stare wydają się być lżejsze w każdym razie. 

Zostaje zatem bezapelacyjnie przy długości 160+ A gdy będę chciał narty GS wezmę Rally 177?

Jeździłem na Twoich Rally i na nowych, tegorocznych Leitnera - to prawda, że te starsze lżejsze.

Mi osobiście jeździło się lepiej na tegorocznych...

...no ale w porównaniu do prawdziwie twardej narty - to i tak, to narta nie dla mnie ;) Za miękka.

 

A jak będziesz chciał GS, to weź coś GS - mam nadzieję, że kiedyś wyrośniesz z tych nart do nauki :D hahaha ;):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coraz większą pewność, że w przyszły weekend wykupię aż trzy zjazdy na Białym Krzyżu. Odbieram w środę pulsometr więc jesli pogoda będzie ok to jedyne poza temperaturą co muszę kontrolować to te max 90 uderzeń na minutę. To byłby 16 dzień na nartach, a gdzie tam do majówki ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Mam coraz większą pewność, że w przyszły weekend wykupię aż trzy zjazdy na Białym Krzyżu. Odbieram w środę pulsometr więc jesli pogoda będzie ok to jedyne poza temperaturą co muszę kontrolować to te max 90 uderzeń na minutę. To byłby 16 dzień na nartach, a gdzie tam do majówki ?

Wracaj na stoki Goralu bo Cie tam brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, artix napisał:

Wracaj na stoki Goralu bo Cie tam brakuje :)

Na stoki to ja wracam listopadowym podejściem pod Golgotę oczywiście w weekend jak w temacie wątku "w ten listopadowy wieczór" jak śpiewał klasyk z TSA "mój przyjacielu". W nadchodzące weekendy chciałbym jeno zimę pożegnać co by za nią zbytnio nie tęsknić, choć ta trzyma sie nieźle. Sprawdziłem wczoraj, BK jak w styczniu a Pilsko, to chyba po relacji JN widać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góralu... dobra, dobra! koniec niańczenia. Na razie się szanuj ale pamiętaj obiecałeś wspólny browar i śmiganie na Chopoku! Nie odpuszczę! 

A teraz w całosezonówce TMRowskiej jest Slovakia razen ze Skrzycznem za 250 jurków! a więc będę w następnym sezonie częstym bywalcem w Twoich stronach.

Trzymaj się ciepło i głowa do góry! Zdrówka!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Mam nadzieje, że następne spędzimy razem na tourach... ;) 

Albo przywyciągowo, w Szczyrku lub Korbielowie. B|

Cho, cho, cho od tego czasu były jeszcze dwa weekendowe pobyty, ostatni przed tygodniem, który już tylko kontrolny. Jest dobrze, ale to co może mnie zabić to: zimno, wysiłek, emocje. Wszystkie te czynniki zwiększają tętno, więc takie cudo sobie sprawiłem:

WP_20170313_002.thumb.jpg.c31930e1650df7f522f2cc288c450aa2.jpg

Ciepło ma być, nawet 19 stopni, no, na BK może mniej 10, 11. Wysiłek, górka płaska, przy zsuwaniu się nie powinienem przekroczyć 90 uderzeń na min. Tylko te emocje, tych na nartkach opanować się nie da. Ale tam raczej nikogo z was nie zastanę, więc i emocje mniejsze,których podczas spotkań z wami nie da się uniknąć. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...