Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

"Poza trasą", czyli freeride w "reszcie świata" ;-)


n3l15

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

Po paru latach walki udało mi się wydać książkę narciarską: nosi tytuł “Poza trasą”. O czym jest? Ja nazwałbym ją “reportaż podróżniczy”.
Zresztą, jeśli ktoś czytał parę moich postów, albo zagląda czasem na mojego bloga - może się spodziewać tematyki (choć - mam nadzieję - będzie też trochę zaskoczenia).
W każdym razie chyba czyta się chyba nieźle, bo np. Andrzej Bargiel o książce mówi tak:
“Arcyciekawa opowieść o podróżach na krańce świata, o ludziach i o narciarstwie pozatrasowym. Polecam.”
A Marek Kamiński tak:
“Rafał Urbanelis inspiruje, doradza i zaskakuje. Poza trasą to świetnie opowiedziane historie podróży po całym świecie, które łączy jedno – narciarstwo.”

Premiera będzie 15 lutego w empikach itd, ale już teraz trwa przedsprzedaż w necie.
Książkę można kupić tutaj:
http://www.wsqn.pl/ksiazki/poza-trasa/
Wysyłka rusza za tydzień.

Serdeczne pozdro,
Nelis

PS. Specjalnie dla Was - tzn. dla forumowiczów powstały kody rabatowe - uzgodnione między moim wydawcą i ekipą skionline. W szczegółach jest tak:
Jeśli użyjecie kodu SKIONLINE30 - dostaniecie 30% zniżki w przedsprzedaży od ceny okładkowej. Jeśli dodatkowo chcielibyście w książce mój podpis - możecie użyć kodu SKIONLINE30PODPIS. Jeśli ktoś z forumowiczów zechce się wybrać w opisane w książce rejony świata i ma jakieś pytania - służę radą - tu na forum. Kody działają od dziś tylko do dnia premiery - i kupując książkę teraz - dostaniecie ją jeszcze ciepłą - pierwsi w Polsce (przed empikami, matrasami itd.).

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, MarioJ said:

Będzie ebook ?

ok - a więc już wiem.

e-book jest w trakcie przygotowań/składu: będzie dostępny około 2 tygodni od premiery papierowej, czyli gdzieś na końcu lutego. Link pojawi się na stronie wydawcy (do której linka wrzuciłem powyżej już). Jest to standardowa polityka tego wydawcy, tzn. że premiera e-book'a jest opóźniona w stosunku do papieru.

nie znam jeszcze ceny, ale z tego co zdążyłem się zorientować na rynku - oczekiwanie, że ebook musi być znacząco tańszy od papieru - czasem mija się z rzeczywistym rachunkiem kosztów. Druk papierowy wcale nie jest strasznie drogi (i jest to bardzo niewielki procent kosztów książki na półce). Różnicę robi niestety VAT (%22 na ebooki i 7% na "papier"). Do tego ebooka trzeba osobno składać i testować na różne modele czytników.

Ale jak będzie w moim przypadku - zobaczymy...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oczekuję że ebook będzie za 5zł. Może być nawet w tej samej cenie co papier, byle też z promocją 30% :)
Dla mnie jest też zysk, że nie płacę za koszty transportu.

Kupuję ebooki, bo wszystkie książki nie mieszczą mi się na półce.

Dzięki za info, ja poczekam na tego ebooka.
Będzie miło jak nam przypomnisz gdy się pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


żki

6 godzin temu, n3l15 napisał:

Różnicę robi niestety VAT (%22 na ebooki i 7% na "papier"). Do tego ebooka trzeba osobno składać i testować na różne modele czytników.

Jest nawet większa 23 i 5% - logiki ustawodawcy nie dojdziesz - dlaczego elektroniczna (i ekologiczna) wersja jest o tyle droższa???

W przeciwieństwie do Mariusza (jakkolwiek książki w domu są wszędzie) wezmę wersję papierową. Czy Twój podpis jest równoważny 30% zniżki czy może można mieć jedno i drugie???

 ;)

 

Pozdro

Wiesiek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Wujot said:


żki

Jest nawet większa 23 i 5% - logiki ustawodawcy nie dojdziesz - dlaczego elektroniczna (i ekologiczna) wersja jest o tyle droższa???

W przeciwieństwie do Mariusza (jakkolwiek książki w domu są wszędzie) wezmę wersję papierową. Czy Twój podpis jest równoważny 30% zniżki czy może można mieć jedno i drugie???

 ;)

 

Pozdro

Wiesiek

 

po pierwsze bardzo bardzo mi miło :-)

po drugie - można mieć jedno i drugie (kod: SKIONLINE30PODPIS ) - ale wydawca wysyła mi parędziesiąt (set?) egzemplarzy do podpisu dziś/jutro, więc zanim to podpiszę i mu odeślę może minąć 2-3 dni i możesz mieć wersję podpisaną parę dni po niepodpisanej :-)

serdeczne dzięki,

nelis

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kto akurat jest w Wawie i nie szusuje w tym tygodniu - zapraszam serdecznie na mój wieczór autorski w kawiarni podróżniczej Szczyt Wszystkiego, przy ulicy Tarczyńskiej w Wawie, w czwartek, 16 lutego, o godzinie 19. Zaproszenie jest otwarte. Spotkanie poprowadzi Jagoda Mytych z bloga Góry Książek, a ja stawiam lampkę wina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
On 2/28/2017 at 8:07 PM, pawel_br said:

Kupiłem i przeczytałem jednych tchem :) Powiem tak - czapka z głowy!!!! Książkę czyta się kapitalnie i to nie tylko pod kątem opisów terenów narciarskich.  Polecam wszystkim!!!

 

dzięki Pawel, bardzo mi miło! serdeczne pozdrowienia!

Rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na promocję przedsprzedażową się nie załapałem , ale jak kupię w jakimś empiku , to jest szansa na autograf [emoji4]  ?
pozdrawiam


Jestem w bardzo wiele weekendów w Wawie - więc z wielką przyjemnością mogę podjechać gdzieś gdzie Ci pasuje i się podpisać. Jeśli nie Waw - to na pewno w ciągu najbliższych miesięcy będę w Krakowie. Bardzo mi miło!
R
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oczekuję że ebook będzie za 5zł. Może być nawet w tej samej cenie co papier, byle też z promocją 30% [emoji4]
Dla mnie jest też zysk, że nie płacę za koszty transportu.
Kupuję ebooki, bo wszystkie książki nie mieszczą mi się na półce.
Dzięki za info, ja poczekam na tego ebooka.
Będzie miło jak nam przypomnisz gdy się pojawi [emoji4]


Jest od dziś :-)
http://virtualo.pl/c186i201011/
Jeszcze sam nie zdążyłem przejrzeć...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2017 o 06:20, n3l15 napisał:

 


Jestem w bardzo wiele weekendów w Wawie - więc z wielką przyjemnością mogę podjechać gdzieś gdzie Ci pasuje i się podpisać. Jeśli nie Waw - to na pewno w ciągu najbliższych miesięcy będę w Krakowie. Bardzo mi miło!
R

 

no w Kraku to ja jestem prawie codziennie ( praca ) , więc trzeba będzie koniecznie  zaaranżować jakieś spotkanie , jak już kupię  książkę  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...