Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Magwiska

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Za namową jeżdżącej przyjaciółki, swoją przygodę z nartami zaczęłam w sezonie 2003/2004, jako 11-letni podlotek. Na stoku towarzyszył mi mój tato, który takim całkiem debiutantem nie był, bo za łebka zjeżdżał z górki w parku na drewnianych dechach.  Mama nie jeździła - była wiernym kibicem, czekającym na nas z termosem pod stokiem :) W pewnym momencie zaopatrzyliśmy się z tatą w swój własny sprzęt, na giełdzie, kupując w sumie co popadnie. Wydaje mi się, że m.in. źle dobrany i nieserwisowany (!) sprzęt był przyczyną moich lęków i braku postępów, a w przypadku taty - upadku, który za sobą poniósł kontuzję barku i ostatecznie rezygnację z narciarstwa po 2-3 sezonach. Wraz z tatą, przestałam jeździć i ja. Jednak gdzieś tam w głębi duszy tęskniłam i gdy tylko usamodzielniłam się finansowo, postanowiłam wrócić... po 9 latach ;) I tak się bujam trzeci sezon (no, jeśli mam być szczera, to drugi, bo w zeszłym byłam tylko raz). Nie jeżdżę zbyt często z tego względu, że ograniczają mnie studia - uczę się zaocznie na "magisterce". Na szczęście to już ostatni semestr, więc od przyszłego sezonu będę miała przynajmniej weekendy do dyspozycji :) 

A tak w ogóle, to jestem Magda, mam 24 lata i mieszkam we Wrocławiu ;)

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem Maciek, nie piję...asz kurde nie to forum ;)

Witaj Magda, mam(y) nadzieję, że dołączysz do naszego grona na dłużej. Ostatnio dużo osób wpada tylko po poradę i znika :(

48 minut temu, Magwiska napisał:

Jednak gdzieś tam w głębi duszy tęskniłam

Ciągnie wilka do lasu! Bardzo dobrze, znaczy że narciarstwo ma specjalne miejsce w Twoim serduchu. Cierpliwości, nie poddawaj się i jeździj ile tylko możesz. Narty to najpiękniejszy sport na świecie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, FerraEnzo napisał:

Cześć! Jestem Maciek, nie piję...asz kurde nie to forum ;)

Witaj Magda, mam(y) nadzieję, że dołączysz do naszego grona na dłużej. Ostatnio dużo osób wpada tylko po poradę i znika :(

Witaj Maćku, miło Cię poznać, chociaż znamy się już troszkę z innego wątku :D

Myślę, że zadomowię się tu i zostanę z Wami na dłużej. Fora tematyczne są o tyle fajne, że można podyskutować i powymieniać doświadczenia z podobnie zafiksowanymi ludźmi, poczytać rady doświadczonych :)

Cytat

Ciągnie wilka do lasu! Bardzo dobrze, znaczy że narciarstwo ma specjalne miejsce w Twoim serduchu. Cierpliwości, nie poddawaj się i jeździj ile tylko możesz. Narty to najpiękniejszy sport na świecie!

Oj ciągnie, ciągnie, to prawda. Mimo, że wiem ile jeszcze pracy przede mną to jestem pozytywnie nastawiona, otwarta na nową wiedzę :) Sezon się jeszcze nie kończy; w obecnym mam nadzieję wybrać się kilka razy, o ile warunki pogodowe i czas pozwolą...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
11 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Witaj na Forum! :) 

Wybrałaś właściwy kierunek, tj. Forum. Baw sie dobrze i pisz jak najwięcej! :)

Możesz pisać nie tylko o nartach, ale tez o innych pasjach.

Baw się dobrze! :) 

Johnny, to wszystko są boty. Zauważyłeś, że same "koleżanki" się ostatnio logują? Dodam jeszcze, że "dziwnym" trafem wszystkie z serwera o2.pl, który zamierzam zablokować

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JC napisał:

Johnny, to wszystko są boty. Zauważyłeś, że same "koleżanki" się ostatnio logują? Dodam jeszcze, że "dziwnym" trafem wszystkie z serwera o2.pl, który zamierzam zablokować

Kurcze, post wyglądał na bardzo fajne przywitanie... szlag... :(

Ale faktycznie - same koleżanki... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...