Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

AUSTRIA koniec marca/ początek kwietnia PEWNIAKI ?


Madzialenos

Rekomendowane odpowiedzi

Planujemy wyskoczyć z mężem na 7-8 dni na urlop do Austrii. Nasz dwupak to (sredniozaawansowany + początkujacy dobrze wprawiony :P ). Nasza planowana przygoda z Austrią to pierwszy wypad w Alpy . Chcielibyśmy połaczyć jakies 6-dniowe szusowania z wypadem na pozwiedzanie Salsburga / Insbrucka . Jezdzilismy do tej pory w Polsce i Czechach, mnie wiecej do wysokosci 1500m. Będę wdzięczna za info i polecenia ośrodków. A może znacie połączenie jakości tras + widoki ( mąż fotograf więc chetnie pofoci gdzieś wyżej.) Poradzcie czy planując wyjazd warto czekać na ostatnią chwile w tym okresie i bazować na pogodzie , czy smiało brać się za to już teraz. Niech nie będzie monotonnie ale realnie jak na pierwszy raz co do ilosci tras i i ... dobrego apres ski ? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ischgl, byłem kilkukrotnie w terminach marcowych i kwietniowych, nie zawodzi. Jednakże, zawsze warto sprawdzić przed wyjazdem jakie panują warunki. W tych terminach nie ma już sezonu, więc kwaterkę spokojnie można znaleźć kilka dni przed wyjazdem, zwłaszcza dla dwóch osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie byliście jeszcze w Alpach, to chyba na pierwszy raz najbardziej bym poleciła dolinę Zillertal - dobry dojazd, dużo urozmaiconych tras na jednym karnecie (ok. 500km - nie przejeździcie), w tym lodowiec Hintertux, ale i pozostałe ośrodki o tej porze jeszcze otwarte i zwykle dobre warunki narciarskie, baza noclegowa - kwatery w dużym wyborze i niedrogie, na pewno znajdziecie też coś last minute. Widoki wszędzie są piękne, a i do Innsbrucka niedaleko i do Wattens, do Swarovskiego B|

Edytowane przez tanova
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wróciłem z tego miejsca https://www.google.pl/maps/place/Panoramastraße+27,+6450+Sölden,+Austria/@46.9718689,10.9991197,1070m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x479d3269ea104da7:0x23f9dfbe780ec50e!8m2!3d46.9718653!4d11.0034971

i mogę powiedzieć ,że jeżeli jedziecie  na narty to będziecie zachwyceni.Dom dosłownie 40 kroków od nartostrady ,na wysokości ok.1400m a więc w waszym terminie powinno spokojnie  zjechać sie do dolnej stacji Giggibahna i na koniec dnia prawie pod narciarnię.Zaletą  jak na tą miejscowość są również ceny apartamentu dla 2 osób.Teraz w styczniu płaciłem 370E ,co w tej miejscowości jest ceną okazjonalną.

Wady - ok.1 km do miasteczka ,w drodze powrotnej do apartamentu pod górę

tutaj strona http://www.karlinger-soelden.at/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...