Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty i buty dla początkującej kobiety


weedkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chcę kupić swój własny sprzęt narciarski - dopiero w tym sezonie zaczęłam jeździć, ale zajawiłam się mocno i chcę zdecydowanie iść w ten sport :) Potrzebuję nart które pozwolą mi na chwilę obecną uczyć się podstaw ale też za powiedzmy 2 sezony doskonalić technikę jazdy rownoleglej. Na co zwracać uwagę? Jakie modele byłyby odpowiednie? Jestem całkowicie zielona w temacie dlatego proszę o pomoc. To samo tyczy się butów :) Poniżej informacje:

 

1. Płeć - K

2. Wiek - 24

3. Waga - 50

4. Wzrost - 167

5. Na nartach jeżdżę od 1 sezonu - właśnie zaczęłam, ( póki co 3 dni ;))

6. Moje umiejętności określam na 2 - ale idę w strone 3 :) skręcam już nienajgorzej i zatrzymuje się dosyć spokojnie

(wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)

7. Moje buty to - nie mam butów - proszę o poradę

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - nie mam nart :) Jeździłam na Volklach z wypozyczalni

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - rekreacyjnie, raczej krótki skręt, zdecydowanie przygotowane stoki i sztruksik. Potrzebuje zdecydowanie nart które pozwolą mi łatwo i przyjemnie uczyć się podstaw, ale na tyle przyszłościowe, żebym mogła też za 2 sezony doskonalić technikę jazdy rownoleglej.

10. Upatrzyłem sobie narty - naprawdę nie mam pojęcia :)

11. Mój budżet na narty to około - 1500 na buty + narty

 

Z góry dziekuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, weedkiller napisał:

Moje umiejętności określam na 2 - ale idę w strone 3 :) skręcam już nienajgorzej i zatrzymuje się dosyć spokojnie

Witaj .Pojeździj ten sezon na wypożyczonym sprzęcie. Przynajmniej 15-20 razy a najlepiej weź kilka lekcji z instruktorem.  Dopiero w przyszłym sezonie kup narty i buty. Teraz się wstrzymaj. Zacząłem jeździć w wieku 49 lat. Swoje narty miałem od drugiego sezonu po około 15 dniach na stoku. Po 108 dniach na nartach dalej mocna jedynka w skali. Trójka po trzech dniach ,nawet uwzględniając wyjątkowe predyspozycje mentalno-fizyczne , jakimi zapewne dysponujesz jest niemożliwa do osiągnięcia nawet dla tak młodej osoby

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...