Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zakup butów początkujący


Nesil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie chcę was męczyć pytaniem jak dobrać buty bo takich tematów jest sporo, ale chciałbym poradzić się gdzie je kupić? Najbliższy profesionalny sklep mam 200km stąd, ale po moim telefonie Pan powiedział, że sezon się kończy i na mój rozmiar znajdzie tylko dwie pary.. :( Gdzie w takim razie mam się udać? Do Warszawy mam 350km.. Czy zakup przez internet ma sens? Licząc koszta przejechania ponad 700km(licze w obie strony), może warto zaryzykować i zamówić buty, ewentualnie odesłać gdyby nie pasowały i zamówić inne? Help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednych ze sklepów powiedziano mi że muszę kupić taki but, który będzie pasował idealnie do mojej stopy i może być tak ze będzie to akurat but który będzie kosztował 2000zł.

Nie chce wydawać tyle kasy na buty w których będę jeździć max 10 dni w roku. Nie ma innej opcji zeby kupić dopasowany but?? Tzn wybrac sobie jakiś tańszy model i np dać żeby go lekko przerobili?

Edytowane przez Nesil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Nartywarszawa tak mi Pan przez telefon powiedział w dodatku był trochę arogancki gdy powiedziałem ze mam do nich kawałek drogi odparł "nie robi to większego wrażenia, ludzie z całej Polski do nas przyjeżdżają"

Z kolei na maila otrzymałem taką odpowiedź od jego kolegi (jeszcze przed rozmową telefoniczną)

" Zapraszam, mamy na stanie ponad 1000 par butów, z pewnością dobierzemy właściwy model do Pana stopy. Posiadamy maszyny i piece do formowanie skorup oraz botków wewnętrznych "

I teraz sam nie wiem co mam o tym myśleć, wiecie o co mi chodzi? Nie stać mnie na buty za które będę musiał wydać powyżej 1200 zł tym bardziej, że swoje umiejętności określam w skali do 10 na 4, po co mi takie drogie buty jak może za dwa lata będzie trzeba je zmienić na coś twardszego.

Edytowane przez Nesil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancji nie ma, ale myślę, że mają tyle towaru na stocku, że przez 2 tygodnie nie sprzedadzą wszystkiego. W ten weekend zdecydowanie się tu nie pchaj, bo szpilki nie da się wetknąć do żadnego sklepu, ale już następny weekend powinien być spokojniejszy. Mi zazwyczaj w wymienianych sklepach udawało się coś jeszcze utargować przy zakupie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredek ten sklep jest całkiem spoko z tego co słyszałem, ale niestety nie jest czynny w niedzielę a w tygodniu nawet jak bym skończył pracę to nie zdążę tam dojechać. Właśnie problemem jest tam dojechać bo musze specjalnie brać wolny dzień(w tej chwili brak urlopu) a do Warszawy mogę wybrać się w niedzielę. W każdym dzięki za zainteresowanie tematem. Co do tych drogich butów to pomyślałem, że jeśli będą mi proponować jakąś drożyznę "bo pasuje jak ulał" to kupię pierwsze wygodniejsze i nie będę wnikał :)

Edytowane przez Nesil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...