Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Na pewno nie bierz gotówki!!! 

Jak masz ubezpieczenie ( czy sprawca ma), to poproś o naprawę bezgotówkową - ubezpieczyciel sam się rozliczy z warsztatem. Tak w skrócie. 9_9

A tak w ogóle to witaj i cieszę się, że nic groźnego Ci się nie stało. :)

Edited by johnny_narciarz
28 minut temu, johnny_narciarz napisał:

Na pewno nie bierz gotówki!!! 

Jak masz ubezpieczenie ( czy sprawca ma), to poproś o naprawę bezgotówkową - ubezpieczyciel sam się rozliczy z warsztatem. Tak w skrócie. 9_9

A tak w ogóle to witaj i cieszę się, że nic groźnego Ci się nie stało. :)

Johnny...nie daj się nabrać na takie pytania;)

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Szymszon
      Po całym sezonie kurtka była miejscami przybrudzona od auta. Miejscami czarne plamy jak wtarty kurz. Niestety. Nikwax Techwash nic nie wyprał, kompletnie. Jak jeszcze miejscami te plamy załatwie? Szare mydło? Kurtka membrana 15 tysięcy, dla mnie kosztowała troche i nie chce jej zniszczyć.
    • By artix
      Mała relacja z legendarnego stoku jakim jest Nosal. Obecne zamknięty, a  wywiad z lokalesami dał mi info iż główna blokadą aby przywrócić stok do życia jest Park. Są też podobno zawiści które nie chcą pozwolić aby konkurencja zaczęła ponownie działać.

Syn jest w szkółce pod nosalem, więc nie mogłem przegapić takiej okazji. Miałem dwie godziny na tą wyprawę więc trzeba było się uwijać. Ze specjalną dedykacją dla naszego forumowego experta @leitner 😀
      Powinienem był zabrać ze sobą nart bo warunki pozwalają na zjechanie do samego dolu.
      Cdn.

• By szymon189
      Poszukuję ośrodka dla dziecka 4 letniego, które na nartach utrzymuje się, uczy się skręcać plugiem. Szukam dłuższej trasy, ale łagodnej może być wyciąg orczyk lub kanapa. Zastanawiam się nad Rusiń-Ski lub Kotelnica?
    • By Jawormeister
      Witam mam problem z doborem butów przez to iż waze aktualnie 97 kg- redukcja ze 115. Otóz mój problem obajwia sie głównie tym iz przez trenowanie cale zycie piłki moje łydki mają grubo ponad 50 cm  a stopa jest dosyc zniszczona i wyglada jak płetwa na szerokosc a zeby tego było mało to jeszcze mam wysokie podbicie. Kazde buty jakie mierze odcinaja mi dopływ krwi i po 30 minutach mi wszystko dretwieje juz nawet próbowałem brac rozmiar wiekszego *28,5 i kompletnie nic mi nie pomaga znacie moze jakas firme która robi buty na zamowienie ? czy jest taka opcja zeby zrobic odlew lub skan stopy i łydki i dobrac buta ? 
    • By marboru
      Świnica 2301 m npm
      Szybka przepierka i z wakacji na La Palmie docieramy w polskie Tatry, do stolicy polskiego narciarstwa Zakopanego!
      Dla zainteresowanych - pojawiło się takie pytanie w moją i Pauli stronę, ile mamy urlopu - odpowiadam: 26 dni w roku, czyli jak każdy.
      Ponieważ mamy dzisiaj w nogach ponad 27 km - skupię się w tym wątku przede wszystkim na opisie zdjęć - fotorelacji. Wybaczcie, jutro czeka nas kolejny wymagający dzień w górach.
      Dzisiejszym celem głównym była Świnica 2301 m npm.
      Na poniższym zdjęciu druga od prawej  

Kwiatuszki  

Widok spod Świnicy:

No i "nasza" góra w pełnej krasie! Foto już z powrotu.

Niebo 😮 

Paula na Nosalu:

marboru i Paula przy Zielonym Stawie Gąsienicowym - w tle Kasprowy Wierch:

Wodospadzik  

W kotłach jeszcze można by pojeździć na nartach - śnieg! 😮 

Na świnickiej przełęczy:

Zaczynamy atak szczytowy - Paula przodem!

Widok w stronę wspomnianej przełęczy (w tle nasza droga powrotna - wchodziliśmy czarnym szlakiem):

Pierwsze łańcuchy:

Michał w akcji!

Chwila zadumy na szczycie...

Powrót - miejscówka Michała z drugiej strony  

Kruk?

Odpoczynek z widokiem na stawy gąsienicowe:

Tatry Wysokie  

Trzech Kolegów z pod Świnicy  

Podziwiając Giewont  

To teraz na Beskid!

Kolejka na KW:

Potok na powrocie:

Sztama!!!  

marboru na szlaku:

Cała nasza ekipa na szczycie Świnicy 2301 m npm:

James Boruta  

Nie ma mnie!  

Pozdrowienia spod samiuśkich Tater!!!
      Świnica!!! Piękność dnia dzisiejszego!  

marboru i Ekipa
      Pozdro dla Skionline!!!
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...