Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie narty po Fischer RX Hot Fire ?


parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po bardzo długiej nieobecności.

Piszę, bo właśnie dobiega kres moich ukochanych RX Hot Fire'ów http://www.skionline.pl/sprzet/narty,07-08,fischer,rx-hot-fire-fti,2484.html. Proszę o poradę co z obecnych nart przypomina charakterystyką te narty ? Mam kilka typów, ale nie chcę nic sugerować.

 

 

 

 

 

 

 

 

,

Edytowane przez parówa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se nevrati !!!

Takich nart już NIE MA. Ostatnie zbliżone charakterystyką były Head'y WC i.SL do zeszłego roku. Może gdzieś znajdziesz nowe, albo używki. Z tegorocznych szukaj miękkich/elastycznych slalomek - Salomon X-Race, albo Rossi Hero ST.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, krono said:

To se nevrati !!!

Takich nart już NIE MA. Ostatnie zbliżone charakterystyką były Head'y WC i.SL do zeszłego roku. Może gdzieś znajdziesz nowe, albo używki. Z tegorocznych szukaj miękkich/elastycznych slalomek - Salomon X-Race, albo Rossi Hero ST.

a co się zmieniło w tych Headach, że już nie sa takie same ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Plywak napisał:

a co się zmieniło w tych Headach, że już nie sa takie same ?

Konstrukcja - geometria, sztywność .... Zupełnie dwa inne światy. Do zeszłego sezonu jeszcze jeździły jak "funcarvery" a teraz stety, albo niestety stały się sztywniejsze i bardziej nerwowe - czyli rasowe slalomki. Kiedyś międzi WC i.SL a RD była przepaść, a teraz ta różnica się zatarła. Takie moje wrażenia z jazdy. Dlatego przesiadłem się na "łagodne" Hero' ły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, krono napisał:

Konstrukcja - geometria, sztywność .... Zupełnie dwa inne światy. Do zeszłego sezonu jeszcze jeździły jak "funcarvery" a teraz stety, albo niestety stały się sztywniejsze i bardziej nerwowe - czyli rasowe slalomki. Kiedyś międzi WC i.SL a RD była przepaść, a teraz ta różnica się zatarła. Takie moje wrażenia z jazdy. Dlatego przesiadłem się na "łagodne" Hero' ły.

No to mnie zaskoczyłeś - bo właśnie miałem na oku tegoroczne Head'y i.SL. Nie "demonizujesz" ich ? Miałem styczność z nimi z sezonu 14/15 i były dla mnie super. Salomonów nawet nie brałem pod uwagę. Rossignole też mi świtały - szczególnie że "Mastery" mam i jestem mega zadowolony. Napiszę Ci na PM - może się spotkamy (bo widzę, że jesteśmy z sąsiedztwa) i potestuję Twoje Hero xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...