Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolomity remake, czyli na nartach wśród brązowych skał


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście Mariusz może być inaczej,ale...

Trzeba samemu organizować pewne wyjazdy,te że tak napisze dalekobieżne 

Andora.hmmm,za 3 koła spokojnie,choć są okazje za 1500 ze wszystkim w cenie oczywiście

A i w okresie wakacyjnym można polecieć zdecydowanie dalej za przyzwoite pieniążki (choć wiem że to tylko dla małej grupy narciarzy) ale można

Tego wszystkim życzę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcinn napisał:

Oczywiście Mariusz może być inaczej,ale...

Trzeba samemu organizować pewne wyjazdy,te że tak napisze dalekobieżne 

Andora.hmmm,za 3 koła spokojnie,choć są okazje za 1500 ze wszystkim w cenie oczywiście

A i w okresie wakacyjnym można polecieć zdecydowanie dalej za przyzwoite pieniążki (choć wiem że to tylko dla małej grupy narciarzy) ale można.

Wiem, wiem Marcinie...

...ale wiesz doskonale, że czym mniejsza grupa, to łatwiej o bardzo dobrą ofertę. Dla dużej grupy niestety też trzeba wcześniej coś zaplanować, a to są już ograniczenia cenowe niestety :( 

6 godzin temu, Aressi napisał:

No nie będę oryginalny. Mnie film też się bardzo podoba! Dobra robota. 

Dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik oczywiście świetny. Widoki bajka, chociaż przydałoby się więcej śniegu. Super, że sceny nie są monotonne, tylko dynamiczne.

Jak patrzę na filmy z nart, to cały kiwam się w rytm skrętów ;) Fajnie kroicie z Paulą sztruksik. 

Dzięki za tą nieco ponad 4-minutową podróż w Dolomity! 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuuper :) Właściwie mogę podpisać się pod powyższym ^^^, dodając, że i "misyjność" słusznie wypełniłeś - jak nic trzeba jechać w te Dolomity i samemu się przekonać ;)

Albo przestać oglądać te Wasze relacje bo już mam mętlik w głowie czy ten Ischgl, Zillertal, Paradiski czy znowu Andorę w przyszłym sezonie uskutecznić ;):D

Nagrywałeś w full hd 60fps z superview? Bardzo dobrze to na YT wygląda i chyba nie ma się co spinać na wyższe rozdzielczości, zwłaszcza, że lipa Hero5 to, że przy rozdzielczościach wyższych niż full HD nie da się nagrywać "szerokokątnie".

Klej następny :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, leitner napisał:

Fajnie kroicie z Paulą sztruksik. 

Dzięki Marcin :)

Pierwszy o naszej jeździe napisałeś ;) Wciąż się uczymy...

A wracając do warunków - część ujęć kręcona była po godzinie 15stej... tam, przy większych wysokościach, bądź przy mniej uczęszczanych trasach, dobre warunki utrzymują się długo.

8 godzin temu, kmarcin napisał:

Super filmik :) Jest wszystko, piękne widoki, Wasza jazda, Wy, super muzyka, no i to wszystko jest fajnie złożone. Brawo :)

I żadnej wskazówki co do montażu? :( ehhh przestanę się rozwijać ;) 

Dzięki Marcinie - słowo fachowca jest dla mnie bardzo ważne.

7 godzin temu, paolomario napisał:

Suuuper :) Właściwie mogę podpisać się pod powyższym ^^^, dodając, że i "misyjność" słusznie wypełniłeś - jak nic trzeba jechać w te Dolomity i samemu się przekonać ;)

Albo przestać oglądać te Wasze relacje bo już mam mętlik w głowie czy ten Ischgl, Zillertal, Paradiski czy znowu Andorę w przyszłym sezonie uskutecznić ;):D

Nagrywałeś w full hd 60fps z superview? Bardzo dobrze to na YT wygląda i chyba nie ma się co spinać na wyższe rozdzielczości, zwłaszcza, że lipa Hero5 to, że przy rozdzielczościach wyższych niż full HD nie da się nagrywać "szerokokątnie".

Klej następny :)

Thx Mario.

Dolomity powinny być na Twojej liście priorytetem - i bardzo ważne: taki wyjazd należy dobrze zaplanować by tak jak my - szybko ogarnąć zatłoczone, "komercyjne" miejscówki i poeksplorować mniej uczęszczane i znane miejsca.

Pojedziecie, zobaczycie i zmienicie o 180 stopni spojrzenie na narciarstwo ;) Ja oczywiście polecam.

Tak - na wszystkich wymienionych urządzeniach, które były użyte do kręcenia klipu były ustawienia full HD 1080p60 z superview.

Moim zdaniem nie warto kręcić w 4K dopóki nie ma się odbiornika, który odtwarza w tej technologii.

A wracając do urządzeń - @Piotr_67 mam wrażenie, że GoPro Hero 3+ Black nie poradziła sobie za bardzo w cieniu i pod światło :( Spójrz na ujęcia z Val Gardeny i Twoje ujęcie w Cortinie pod słońce - kompletnie nie widać Twojej twarzy :( Pewnie to tylko kwestia ustawień...ale, kto by na to miał czas na stoku?...

Doskonale wiesz - że kompania niecierpliwa zawsze i goni kamerzystę po stoku jak ten chce coś fajnego zrobić...

2 godziny temu, marionen napisał:

Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek włoskiej sagi. Ach Italia!

Dzięki Mario.

Drugiej części nie będzie - postanowiłem, że zrobię jeden klip z najlepszego materiału...a to co mi zostało niewykorzystane kiedyś urzyję do takiego mega klipu z różnych stron świata i różnych sportów...

...a ten powstanie jak jużbędę miał odpowiednią ilość materiału a przede wszystkim wenę ;) 

Pozdrawiam serdecznie...i szkoda, że nie udało mi się Was z Anią namówić na ten wyjazd :( 

Do zobaczenia na szlaku!

PS. Wstępnie w maju, czerwcu planujemy z Paulą wyprawę na najwyższy szczyt (po polskiej stronie) Tatr Zachodnich :) 

Edytowane przez marboru
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny jak zwykle super relacja i film do tego stopnia, że chociaż do tej pory nie nie będąc w Dolomitach, skazany przez sezonówki na tyrolskie ośrodki, muszę zrobić wyjątek i odwiedzić te urocze miejscówki [emoji7]

Pozdro


Gesendet von meinem HUAWEI GRA-L09 mit Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, rkristoff napisał:

Nie będę oryginalny jak zwykle super relacja i film do tego stopnia, że chociaż do tej pory nie nie będąc w Dolomitach, skazany przez sezonówki na tyrolskie ośrodki, muszę zrobić wyjątek i odwiedzić te urocze miejscówki emoji7.png
Pozdro

Krzysiek, z Tyrolu, do Sudtirolu rzut beretem ;) Daleko nie masz tak jak niestety my mamy...

Cieszę się, że klip przypadł do gustu :) 

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...