Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka osób zadeklarowało się wstępnie, że będzie w najbliższą sobotę w Szczyrku. Pewnie zrobimy jakieś spotkanie w SON-ie. 

Póki co, z tego co wiem, będą: @Piotr_67, @mig12345, @Baartos (?), @christof (?) oraz ja.

Ktoś do nas dołączy? Godziny jeszcze nie ustaliliśmy - piszcie swoje propozycje. 

Pozdrawiam

Marcin ~leitner

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2017 o 22:43, Baartos napisał:

Z ta pelna lampa to bym uwazal...dzis tez miala byc wyzej a byly wysokie chmury i slonca bylo moze z pol godz...na Skrzyczn.wogole go nie bylo.

Według wettronlinede jutro w górach się przejaśni http://www.wetteronline.de/wettertrend/szczyrk. Sprawdzę osobiście. Miłego spotkania życzę.Od trzech dni prognozy według GFS I ECMFW widza niezmiennie wiosenną pogodę od 15-16 luty do przynajmniej 24.02 i do tego brak opadów. Obawiam się ,ze to się tym razem sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, janek57 napisał:

Według wettronlinede jutro w górach się przejaśni http://www.wetteronline.de/wettertrend/szczyrk. Sprawdzę osobiście. Miłego spotkania życzę.Od trzech dni prognozy według GFS I ECMFW widza niezmiennie wiosenną pogodę od 15-16 luty do przynajmniej 24.02 i do tego brak opadów. Obawiam się ,ze to się tym razem sprawdzi.

Jutro jestem pod kasa Soliska 7:50 to moze sie spotkamy...a jesli sie przejasni to tym lepiej dla nas:-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Baartos napisał:

moze tez zaczniemy na Cosie:-) bo ogolnie spimy prawie pod Soliskiem.

Ja na pewno zacznę na COS-ie, bo mam najbliżej od spania (śpię niedaleko Beskidka). 

Proponuję miejsce spotkania przy bacówce na trasie nr.4 (chyba na Płoncycce - o ile ktoś się orientuje w tych nazwach). Takie fajne klimatyczne miejsce, gdzie raczej nie będzie tłoku.

Może być o 12:00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2017 o 23:17, Baartos napisał:

Jutro jestem pod kasa Soliska 7:50 to moze sie spotkamy

Nie ma szans na to, bo dowlekę się do Szczyrku przed dziesiątą  i zaczynam od wjazdu kolejką na Skrzyczne . Potem górą do ,,Ministerstwa narciarstwa'' ,ale to dopiero około południa.Na Solisku około 13-14 -tej dopiero. Miłego szusowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie moze byc.ta nizej co wskazal Piotr jest zamknieta.a w tej nawet dzis siedzielismy.My tez chyba podjedziemy pod Cos.pksem z Soliska7:38 i pojezdzimy dojakiejs  10.Ogolnie bierzemy 4h bo wracamy juz do domu...Podejrzewam ze moze byc sporo ludzi jutro...bo dzis na Sonie byl w miare luz:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczyrku powoli odchodzą chmury i pokazuje się słoneczko. Na porannym spacerze odwiedziłem Beskidek i prawie odnalazłem Zapalenicę.

83167d64cf5aefefb88ecddca01126c9.jpg

7ab82952aeb99d82f986119c661a0063.jpg

Skrzyczne

08133ed1868c2b0cd3e5bcde5848b193.jpg

W Szczyrku część śniegu wywożą do rzeki

db3c5073aca901bcb11afcaf1f856e9e.jpg

Powinienem od 20min jeździć na FIS-ie (albo wjeżdżać krzesełkiem), ale co poradzić, gdy cała rodzina śpi? :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, leitner napisał:

Właśnie przyjechałem do Szczyrku. Na wyjeździe z Warszawy straszne korki - wyjeżdżaliśmy chyba 1,5h.
@Baartos, postaram się być ok. 8 przy kasach COS. Może tam się spotkamy.

Jedno pytanie do stałych bywalców Szczyrku - czym możemy tutaj oddychać?

Jest dobrze w tej chwili, ale bywają dni że tylko powyżej hal: Skrzyczeńskiej i Jaworzyny jest czysto a stamtąd rozpościera się "piękna" ciemna kołdra nad Kotliną Żywiecką. Wy zresztą śmigacie w dolinie Żylicy od drugiej strony. Ale teraz jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, leitner napisał:

Właśnie przyjechałem do Szczyrku. Na wyjeździe z Warszawy straszne korki - wyjeżdżaliśmy chyba 1,5h.
@Baartos, postaram się być ok. 8 przy kasach COS. Może tam się spotkamy.

Marcin, mnie nie spotkasz, ale Bieńkulą szaleje zapewne mój brat, poznasz go na pewno szybszego tam nie ma, :). Nie zapomnij odwiedzić "jedyneczki", nawet jeśli teoretycznie jest nieczynna zazwyczaj zjechać się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po WZF.

Wyjazd bardzo udany, pogoda niezła warunki narciarskie OK.

Wyjeździłem się setnie. Start to już 7.45 na Golgocie. Pan wyciągowy wykazał się nie lada empatią - dziękuję.

Tak, że z rana Golgotę miałem "dla siebie" - 2 zjazdy w 6 osób.

Później Juliany. Po Julianach przeniosłem się na drugą stronę.

Tu jazda po czym się dało (3,5,4,7). Bieńkula dość dobrze przygotowana, polecam.

O 12 umówione spotkanie z leitnerem. Pojawił się Marcin, christof i ja. Oczywiście tata Marcina również.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za spotkanie.

Kilka fotek:

20170211_100347.thumb.jpg.e114981fae3877eb61e35cbe0242aaae.jpg20170211_100353.jpg.df5d27a848d71d9ff00ea38030105d28.jpg20170211_100402.jpg.f46dfe2eeec13c3302311fd04a625945.jpg20170211_100419.thumb.jpg.1d64fa345490482376268024ec17813c.jpg

Pozdrawiam i polecam jazdę w Szczyrku - warunki OK.

Edytowane przez Piotr_67
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...