Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
felix11

11-18.03.2017 Obertauern, Speiereck, Katschberg - jedno miejsce wolne

Recommended Posts

Jedno miejsce wolne

termin - 11- 18 .03.2017

Region: Obertauern, Grosseck-Speiereck, Katschberg-Aineck, Fanningberg

Skipass : LUNGO (Obertauern, Grosseck-Speiereck, Katschberg-Aineck und Fanningberg) - cena 230 EUR/ 6 dni

https://www.lungau.at/de/aktiv/winterurlaub/ski-snowboard/skiregion-lungo/

kwatera: Tamsweg, koszt 590 EUR (wliczone sprzątanie końcowe i podatek miejski) - 118 EUR osoba/tydzień

odległość do Obernbtauer - około 30 km, wyciągi Katschberg około 16 km, wyciągi Grosseck-Speiereck około 16 km.

Codziennie dojeżdżamy do wyciągów samochodem.

Grupa: 4 osoby, wiek 46 - 50, płeć  3 x brzydka + 1 x piękna.

Samochód wyjeżdża z Lublina, przez Ostrowiec Świętokrzyski - reszta trasy do ustalenia. Samochód duży - bez obaw o miejsce dla 5 osób.

Jedzenie- większość bierzemy z Polski.

Cel: Jazd na nartach. Wstajemy rano, jedziemy +- na otwarcie wyciągów i jeździmy do 16. Potem to jak nam się podoba, jedziemy na basen lub zwiedzamy miasteczka albo lądujemy na kwaterze i odpoczywamy przed dniem następnym. Imprezy towarzyszące - przy okazji, ale nie są celem wyjazdu.

reszta na priv.

Witaj

Na kawę zaproszenie jest aktualne zawsze i o każdej porze roku a nad wyjazdem się zastanawiam ale skoro nie było propozycji to mam wątpliwości czy po ostatnim razie chcecie ze mną jechać 9_99_9:P

Pozdrawiam

jasiek

1 godzinę temu, Analiza napisał:

:)

Może następnym razem :) Pasuje mi ten wyjazd z Lublina.

Niestety, może następnym :)

Organizuję wyjazdy niekomercyjnie więc ilość miejsc dopasowuję do ilości chętnych. Przypadki taki jak te, że ogłaszam wakat są sporadyczne, gdy ktoś w ostatniej chwili się wycofał. Jeżeli chcesz to dam Ci znać na priv, jak będę zbierał ekipę na kolejny wyjazd. Jeździmy dwa razy w roku - styczeń i marzec.

Pozdrawiam

Świetnie, pewnie, że chcę :) Wyślę na priv namiary na siebie. Interesuje mnie zwłaszcza marcowy wyjazd, bo w styczniu to jest nas dużo! No chyba, że masz faktycznie duże auto :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Mitek
      Cześć
      Poszukuję dużego domu we Włoszech dla 25-26 osób w terminie ferii mazowieckich - 10-23 luty 2020. Mnie interesuje dom na tydzień czyli standardowo sobota-sobota ale może być też inna konfiguracja (choć chyba się rzadko zdarza). Dom nie musi mieć jakichś specjalnych wygód ale ważne jest aby:
      - było sporo pokoi a nie np dwie sale po 12 osób - choć to też do rozważenia
      - konieczna jest w miarę rozsądna ilość łazienek i kibelków na taką ilość osób
      - nie musi być na stoku ale zakładamy obecność skibusa - max 200m od domu, dojazd samochodem do węzła jakiegoś dużego centru narciarskiego max 20 minut czyli powiedzmy około 10 km.
      - dojazd taki aby przejechała normalna osobówka ew. na łańcuchach
      - parking dla 7-8 samochodów
      Może być też apartamentowiec lub odpowiednia ilość miejsc w dwu trzech domach ale odległych o max. 100 metrów.
      Jeżeli ktoś ma jakieś namiary lub kontakty będę wdzięczy za info.
      Pozdrowienia serdeczne
    • By olo
      Jutro jadę z Rybnika w Beskid Śląski (myślę o Czantorii lub Soszów). Mam dwa miejsca w samochodzie. Jak komuś bardzo zależałoby to mogę podjechać do Gliwic. Zapowiada się piękna pogoda 🙂
    • By leszeko
      Witam
      Wybieramy się do Schladming w terminie 19-26.01.2019. Mamy zarezerwowane i opłacone 4 pokoje dwuosobowe w hotelu oddalonym od Schladming o 15 km.
      Stratujemy z Gdańska Fordem Transitem (9-cio osobowym). Niestety jedna para nam wypadła i mamy vacat dla 2 osób.
      Wyjazd jest nisko budżetowy - 1050,- PLN (240,- EUR) od osoby. Hotel  (HB + sauna + internet).  Skipass  SKI AMADE 6-cio dniowy 256,50 EUR do indywidualnego zakupu.
      Koszt transportu w obie strony i przejazdy na miejscu, powinien się zamknąć w cenie 250-300 PLN/os. Planujemy dojeżdżać samochodem do Scladming (może Flachau czy Wagrain) momo, że przystanek skibusa jest przed hotelem.
      Oh, zapomniałbym o wieku uczestników   73, 63, 53, 34, 28, 23 (w środku są dwie panie)
      Dwie osoby chętne do wspólnego wyjazdu zapraszam. Trasa przejazdu do uzgodnienia.

pzdr
      Leszek
      tel :  605 695 211

• By Robur82
      Poszukuje chętnych na niedzielne wypady do Szczyrku, jest nas 2-wóch, czasami uzbiera się 4-rech, ale to raz na miesiąc, możemy dobrac 2 os lub dołączyć do kogoś
      około 5-tej godziny zbiórka na wężle a2/a1 lub gdzieś na a1 na wysokości Łodzi i po drodze
      Startujemy z Łowicza
      Jak zaczną się ferie i zrobią się makabryczne kolejki przerzucamy się na Cerną Horę
      a na sobote i niedziele Chopok
    • By olo
      Jadę jutro do Dolni Morava na 1 dzień. Kiedyś byłem tam latem i trasa wyglądała nieźle. Zachęciła mnie jutrzejsza cena - Skipass cały dzień za 100 CZK. Czynne dwie trasy - czerwona i krótka niebieska. 
      Mam wolne 1 lub 2 miejsca w samochodzie. Jak ktoś z okolic to mogę rano podjechać - rano znaczy około 5.00
      https://www.dolnimorava.cz/grand-opening-zahajeni-zimni-sezony-598
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...