Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Włochy Marilleva


Adrianacik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 months later...

@Robur82 dzięki za kilka fotek :) 

Polecam Ci odwiedzić Pinzolo - jak dla mnie najciekawsze tereny narciarskie w tamtych okolicach. Nie wiem, czy Twój karnet tam zadziała ale z całą pewnością warto zainwestować te kilka EUR i tam pojechać na choć jeden dzień.

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Chrumcia napisał:

który termin lepszy w tamte okolice - połowa grudnia czy połowa marca? chodzi mi o to jak ze sniegiem, czy w marcu nie bedzie juz za miękko w nizszych partiach....zastanawiam sie czy w marcu Madonne i okolice wybrac czy lepiej Mayrhofen i okolice...

Nigdy nie byłem w Madonnie i okolicach w marcu, ale w połowie grudnia może być jeszcze słabo ze śniegiem - nie wszystkie trasy otwarte itd. Zazwyczaj ogromne opady śniegu są na przełomie grudnia i stycznia i w styczniu otwierają się wszystkie trasy i warianty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Marillevie byłem parę lat temu w połowie grudnia (na tygodniu free ski).  Generalnie nie było problemów ze śniegiem, ale było widać, że na niektórych odcinkach musieli dosypywać. Praktycznie wszystko działało. W trakcie naszego pobytu sypnęło z nieba i w ogóle kwestia braku śniegu nie istniała.  Kolega był potem pod koniec marca w Madonnie, czyli tuż obok i mówił, że nigdy więcej, bo było bardzo miękko.  Pogoda bywa różna w różnych latach, ale na drugą połowę marca dobrze wybierać miejsca, gdzie jest sporo stoków grubo powyżej 2000 m, bo inaczej dobra jazda jest tylko do południa

Edytowane przez Dziadek T.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Witam 

Wybieramy się większą ekipa z dzieciakami częściowo i tak przeglądam wersję skipasami 

Widzę że można kupić różne warianty, a czy ktoś się orientuje czy skipas można kupić 4 dniowy w opcji wykorzystania przez 5 dni ew inne warianty. Nie mogę się doczytać na stronie a spotkałem się kiedyś z tym w pomniejszych ośrodkach we Włoszech. 

Mamy też kwaterę w hotelu krystal marileva 900. Może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PNIKO napisał:

Witam 

Wybieramy się większą ekipa z dzieciakami częściowo i tak przeglądam wersję skipasami 

Widzę że można kupić różne warianty, a czy ktoś się orientuje czy skipas można kupić 4 dniowy w opcji wykorzystania przez 5 dni ew inne warianty. Nie mogę się doczytać na stronie a spotkałem się kiedyś z tym w pomniejszych ośrodkach we Włoszech. 

Mamy też kwaterę w hotelu krystal marileva 900. Może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie 

Pozdrawiam 

 

na pewno warto dopłacić do opcji Madonna di Campiglio i Pinzolo, zazwyczaj mam 6 dniowy skipass i jeżdzę 6 dni w ciągu, nie widziałem opcji 4 z 5-ciu dni w Val di Sole, będę od jutra do 4 stycznia w Val di Sole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie opcja 6 dniowy skipas jest najlepszym rozwązaniem ale jedziemy z dzieciakami a to zupełnie inna bajka. Kto był ten wie😂. Jeszcze jedno czy w pobliżu bądź na miejscu jest jakiś spozywczak, napoje pieczywo ect. We jakąś większą sieciowa w okolicy. 

Pozdrawiam wszystkich co na stokach 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...