Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skiturowo z Wisły do Ustronia


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś moje pierwsze tury,nie licząc debiutu tydzień temu na WZF na Rysiance

Startuję a właściwie startujemy(,córka z buta z dupolotem postanowiła mi potowarzyszyć) koło hotelu Stok w Wiśle

Start przy dolnej trasie niebieskiej ale od strony wewnętrznej poza stokiem,zakaz właścicieli ośrodka dla łazików xD

Śnieg na dole w dużej mierze przetopiony,cóż słoneczko dziś pięknie grzało

Samych skiturowców policzyłem w drodze do Wielkiej Czantori sztuk 4 plus ja :)

Bardzo fajnie spędzony dzionek,ale z nowymi butkami jak na razie się nie polubiliśmy,prawy kąsał jak wściekły pies :D

Oczywiście dam im jeszcze szanse ale jak tak dalej pójdzie to pójdą w świat

Parę foci

 

 

IMAG0033.jpg

IMAG0036.jpg

IMAG0037.jpg

IMAG0038.jpg

IMAG0039.jpg

IMAG0040.jpg

IMAG0041.jpg

IMAG0042.jpg

IMAG0043.jpg

IMAG0044.jpg

IMAG0045.jpg

IMAG0047.jpg

IMAG0052.jpg

IMAG0053.jpg

IMAG0055.jpg

IMAG0058.jpg

IMAG0059.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi butkami, czyżbyście kupowali je wszyscy na krakowskiej. Do książkowej propozycji Rysia koniecznie trzeba dołożyć 0,5 numeru. Inaczej będziecie musieli je grzać a to kosztuje parę stówek i to już nie ten kształt. Moja żonka się nie dała, uparła się i po trzeciej wymianie ma super Heady na nogach. A ja kolejny rabacik na nowe nartki.

Też mialem chętkę na te ultra lekkie botki, korzystam jednak z uniwersalnych Tecnica Cochise lekko odchudzonych z ruchomą cholewką i jest super, znaczy się było... . Chyba były za ciężkie. ?

Ale widzę, że zarażasz najmłodszą na forum narciarkę. Tylko nie odziewaj ja na razie w foki bo się zrazi. Mój synek w wieku 10 lat łaził ze mną w śniegu po Pilsku, płakał i klął na mnie ile umiał.

Edytowane przez Góral spod Skrzycznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

 

Ale widzę, że zarażasz najmłodszą na forum narciarkę. Tylko nie odziewaj ja na razie w foki bo się zrazi. Mój synek w wieku 10 lat łaził ze mną w śniegu po Pilsku, płakał i klął na mnie ile umiał.

Spoko Darku nic na siłę

Młoda po 3 latach jazdy zjazdowej szuka już nowych wrażeń :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...