Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dachstein West 13-16.02.2017


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, to mój pierwszy post na forum, więc najpierw przywitanie [emoji3]
Byliście przy włochatych krowach?
Udało nam się pojeździć przed austriackimi feriami, wspomnienia fajne. Zawsze na początku kilka zjazdów trasą 1, najdłużej trzyma warunki, północny stok, długo twardy.
Natomiast z córką upatrzyliśmy sobie trasę nr 15a, krótka, przy orczyku, ale zawsze pusta iz bardzo fajnym śniegiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Chertan said:

Czołem, to mój pierwszy post na forum, więc najpierw przywitanie emoji3.png
Byliście przy włochatych krowach?
Udało nam się pojeździć przed austriackimi feriami, wspomnienia fajne. Zawsze na początku kilka zjazdów trasą 1, najdłużej trzyma warunki, północny stok, długo twardy.
Natomiast z córką upatrzyliśmy sobie trasę nr 15a, krótka, przy orczyku, ale zawsze pusta iz bardzo fajnym śniegiem.

Niestety nie. Nawet nie wiemy gdzie to i co to.

Może za starzy jesteśmy ? ;) 

Edytowane przez andy-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andy-w napisał:

Może dlatego, że jednak ilość narciarzy przez ferie jest spora

Czekałeś aż ta "ilość narciarzy" zniknie, czy na zdjęciach widzimy właśnie ferie :D ? Zdjęcie ze słońcem nad jeziorem - rewelacja.

Zazdroszczę pogody, ja jutro na Skolnitym będę sprawdzał, czy noga się naprawiła (po naderwaniu mięśnia łydki), a od 4 marca - SFL, Neuders i Kaunertal.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, hupon said:

Czekałeś aż ta "ilość narciarzy" zniknie, czy na zdjęciach widzimy właśnie ferie :D ? Zdjęcie ze słońcem nad jeziorem - rewelacja.

 

Nie lubię tłumów na zdjęciach więc starałem się je robić rano i w czasie obiadowym. Ale były momenty przed południem, że było tłoczno. Po obiedzie to już luz, ale niektóre odcinki "zbiorcze" tras do swobodnej jazdy skrętem ciętym już nie nadawały się. Za to do jazdy śmigiem i freeraidowej jak najbardziej  ;)

Edytowane przez andy-w
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Nawet nie wiemy gdzie to i co to.
Może za starzy jesteśmy ? [emoji6] 

To przy trasie 1b, jest tam Frangl alm. Dla starych to faktycznie niewielka frajda, ale jak ktoś z dziećmi to polecam. Krowy bardzo włochate, dźgają się rogami, można pokarmić bardzo przyjazne osły i takie tam. 59b785447da41e9c4ad55afa1adf3c86.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 4 ostatni na Krippenstein.

Każdy wyjazd się kończy. Nasz pobyt podzieliliśmy na 2 dni w Gosau w typowym ośrdoku alpejskim z wieloma trasami, wyciągmi i... dużą ilością narciarzy w okresie feryjnym oraz 2 dni na Krippenstein. Takie okno pogodowe nie zdarza się często więc warto wykorzystać to na pobyt w dość wysokich już górach. 

Pełna relacja z Krippenstein jest tutaj

I jeszcze trochę zdjęć

 

20170216_103339.jpg

20170216_103643.jpg

20170216_104436.jpg

20170216_112300.jpg

20170216_144611.jpg

20170216_150543.jpg

20170216_153433.jpg

20170216_154204.jpg

20170216_163817.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Pytanie do tych co byli: czy wybierając się tam lepiej mieć miejscówkę w Gosau, Russbach, Annaberg, czy nie ma to większego znaczenia? Generalnie wygodnie byłoby niedaleko gondoli, ale wychodzę z założenia że lepiej parę km dalej a zaoszczędzona kwota będzie wydana na dobre jedzonko.

Zastanawiam się nad marcowym wypadem (o ile covid pozwoli) tam bądz do ośrodka SkiJuvel. Był tam ktoś w marcu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...