Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretnie, my 'Janusze' jeżdżący do Zillertal jeździmy wszędzie. Pierwszy dzień Penken, wczoraj Hochzillertal i Hochfugen, a dzisiaj Arena z powrotem ostatnim skibusem z Königsleiten. Są ferie, momentami jest ciasno, ale ciężko mi się o to obrażać, bo sama pracuje w zawodzie uzależnionym od terminów ferii... Ale dzisiaj rano na mojej ukochanej 18 w Arenie byłam sama i tego uczucia nie da się opisać...

na razie jest to absolutnie genialny wyjazd :) 

a talerzyki mam nadzieję pokażą niedowiarkom, ze jedzenie na tyrolskich stokach ma wiele odsłon ;) 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iski - wszystko czynne ?

W telegraficznym skrócie - Penken, Rastkogel, Eggalm. Pogoda ustalona. Dół wiosenny zupkowaty. Rastkogel do końca dnia idealny. Kolejne 50km pękło. Mimo ferii zjawisko pustostoków występuje. Potestowane Heady Ispeed, mój mąż zakochany, choć większe wrażenie zrobiły na nim Magnum, a ja zdecydowanie zostaje przy swoich ;) 

 

IMG_7799.JPG

IMG_7809.JPG

IMG_7820.JPG

IMG_7846.JPG

IMG_7852.JPG

IMG_7856.JPG

IMG_7875.JPG

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzień sie budzi. W kolorze słońca...

I moje przesłanie - nigdy nie wpadnijcie na pomysł jazdy bez kasku. Mój pierwszy przejazd na Ispeedach był co najmniej pechowy. Aby uniknąć najechania z tylu przez jakiegoś oszołoma gwałtownie skręciłam w lewo. Niestety nie wyczułam nart i nastąpił efekt katapulty. Uderzenie było co najmniej nieprzyjemne w kolejności kolano, dupsko i głowa, szybowanie z głową w dół stoku... Dzisiaj mocno czuje reperkusje na korpusie, ale głowa nic, zero. Co by było bez kasku...

IMG_7878.JPG

IMG_7880.JPG

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz, że pustostoki występują to ferie przyszłoroczne chyba mają już kierunek ustalony. Trzy lata temu lekko zraziłem się do tej doliny bo ludzi było multum. Z tym,że jeździłem w Hochfugen. A tam jest przerost ilości wyciągów do ilości tras - jak we Flachau. Z tego co czytam w relacjach to tylko właśnie tam jest tłoczno. W pozostałych ośrodkach doliny jest ok. Dzięki za relację. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokiec3,

nie będę czarować - na przepięciach i łącznikach bywa ciasno i kolejkowo, ale można to ograć. Jest bardzo dużo mniej obleganych wyciągów i stoków. Czarne trasy często niemal dosłownie puste i do końca dnia w dobrym stanie.

I zdecydowanie warto zrobić tournee po wszystkich ośrodkach doliny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...