Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jeden zjazd na BSA


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim odwieźli mnie do szpitala, mój brat - Maciek - zjechał jeden raz na Beskid Sport Arenie. Ta relacja jest właściwie jego opinią. 

Na PLUS: Trasa bardzo ciekawa, szeroka i z kilkoma wariantami przejazdu, świetna kolej. Tunel jest niesamowitą atrakcją. Powiedział, że się nie dziwi, że tyle osób jeździ wieczorem na BSA, bo trasa jest dużo lepsza niż na SON-ie. 

Na MINUS: mata na górnym peronie, która trochę utrudnia wysiadanie z kanapy; muldy na stoku (zastanawiał się czy trasa była ratrakowana) i wygląd dolnej stacji (nie wpływa to na jazdę, ale jest bardzo monumentalna).

Ogólnie ośrodek na plus - w restauracji świetne jedzenie (przynajmniej tak wyglądało), pyszna czekolada i przystępne ceny. 

Od siebie dodam, że pracownicy restauracji i GOPR zachowali się bardzo dobrze podczas mojego zasłabnięcia - od razu zadzwonili po karetkę. Jeśli nic złego się nie wydarzy, to w sobotę późnym wieczorem odwiedzę BSA, ale raczej nie narciarsko (będzie to zależeć od sił, ale póki co nie nastawiam się na jazdę). Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli - pracownikom stacji, przypadkowym narciarzom, GOPR-owi i oczywiście Waldkowi.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marboru napisał:

Całe szczęście, że nic się nie stało...

...pechowy jakiś ten rok :(

Dużo kontuzji, chorób i innego plugastwa dotykającego narciarzy.

Oj tak... Pielęgniarka wczoraj powiedziała, że karetki jeżdżą jak taksówki. 

Dzięki, Ty też zdrowiej, bo trzeba korzystać z tego śniegu, co jeszcze jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin co tu dużo mówić, po kolarsku to prąd Ci odcięło i tyle. Odwodniłeś się, brakło Ci zwyczajnie energii do dalszego funkcjonowania organizmu i to była jego reakcja. Dlatego przy dużym wysiłku dobrze jest mieć zawsze przy sobie jakiegoś batona, wafelka, itp. który będzie takim pierwszym zastrzykiem energii i węglowodanów no i co pewien czas nawadniać się.

Już się przeraziłem, że jakaś kontuzja, a to tylko chwilowa niedyspozycja. Wsuń wysokoenergetyczny posiłek i zasuwaj na narty, bo Ci nic nie jest i nie potrzebujesz niewiadomo jakiej regeneracji i rekonwalescencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2017 o 11:19, leitner napisał:

 

Na PLUS: Trasa bardzo ciekawa, szeroka i z kilkoma wariantami przejazdu, świetna kolej. Tunel jest niesamowitą atrakcją. Powiedział, że się nie dziwi, że tyle osób jeździ wieczorem na BSA, bo trasa jest dużo lepsza niż na SON-ie. 

 

Piszesz że świetna kolej czyli da się trzeba tylko chcieć. Zarabia na siebie czyli można. W Korbielowie też mogłaby zarabiać ale tam jacyś uparci są ci ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...