Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Safari na pograniczu Salzburgerlandu i Tyrolu


idealist

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden wyjazd się skończył, czas planować następny. Proszę Was o ew.poradę i korektę planów, choć to termin odległy i życie i pogoda mogą niejedno zmienić. Ale zaplanować można.

Będziemy stacjonować w Fieberbrunn i pomyślałam o następującym układzie - 2dni Ski Circus (my już znamy ten teren bardzo dobrze, ale to ukłon w stronę części ekipy) +2dni Kitzbuhel/Kirchberg + 2 dni Ski Welt (Warto? Która część jest najciekawsza? Szukamy raczej wymagających, możliwie długich tras.) Pod nosem mamy jeszcze St.Johan in Tirol, też byłabym wdzięczna za opinie. Może coś jeszcze powinnam wziąć pod uwagę?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Monika,

Co do Skiweltu, to pomyszkuj w mojej relacji z przed trzech sezonów - tam znajdziesz ważne informacje dla siebie. Ja bym polecał Choralpe z jedną z ostrzejszych tras w Alpach, świetną trasą 11 - po tamtej stronie sporo też fajnych niebieskich i długich tras, zjazd do szybkich gondol.

Polecam też Hohe Salve - tamtejsze trasy do samego dołu - tutaj też szybkie gondole i świetne trasy :) No i koniecznie obiadek w pięknej knajpce z kręcącym się okrągłym tarasem (widok na 70 trzytysięczników) i kameralny, drewniany kościółek :) 

Nie wiem kiedy planujesz wyjazd - jeśli w porze kiedy może być ciepło, to zawsze jeden dzień można przeznaczyć na lodowiec w Kaprun - wyżej zawsze prawdopodobieństwo chłodniejszej pogody większe :)

Pozdrawiam

Mariusz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz,

wielkie dzięki!!! Przeczytałam ponownie Twoją relację spoglądając jednocześnie na mapy i już się rodzi plan. Na 100% spędzimy dwa dni w Kitz, bo to narciarskie marzenie mojego męża, powoli też widzę jak ograć rozległy SkiWelt. Opcjonalnie jest jeszcze poprawka z Zell am See, bo w grudniu było tam istne lodowisko, sporo tras zamkniętych, a ośrodek może się pochwalić sporą ilością ciekawych tras. 

To są plany na styczeń 2018, teraz może jeszcze wypad na zakończenie sezonu, ale wiele już narciarsko nie zdziałamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...