Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy tam gdzieś jeżdżą na nartach?


fredek321

Rekomendowane odpowiedzi

 

Według naszej obecnej wiedzy powstanie życia (zatem też jego ewolucja w kierunku form coraz bardziej skomplikowanych) wydaje się być raczej prawidłowością niż wyjątkiem na gruncie praw przyrody. Prawdopodobne jest więc powstawanie inteligentnych form życia. A inteligentne formy życia żyją, żeby jeździć na nartach. Ergo, jeśli kosmici istnieją (a gdzieś przypuszczalnie istnieją), jeżdżą na nartach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio opublikowano felietony Winstona Churchilla (który pisarzem płodnym był), w których zastanawiał się nad życiem na innych planetach, przewidywał loty na Księżyc i najbliższe planety, i że są bardziej rozwinięte (narciarsko :D:P) formy życia, słusznie zakładając, że ponosi nas megalomania i najczęściej uważamy, że jesteśmy najwybitniejsi w Kosmosie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gregre0 napisał:

Kiedy go ostatnio widziałem na Kronplatz, zaliczył glebę i połowa żarówek zgasła.:D

Ale to jest dowód na to, że kosmitą nie jest.

Skoro "żarówki" zgasły to musiały być Chińskie :D 

 

Pozdrawiam

PS: Maria, bardzo piękny wywód :)

Edytowane przez Piotr_67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maria napisał:

Według naszej obecnej wiedzy powstanie życia (zatem też jego ewolucja w kierunku form coraz bardziej skomplikowanych) wydaje się być raczej prawidłowością niż wyjątkiem na gruncie praw przyrody.

Zastanawiam się, czy jest możliwy rozwój życia tą samą ścieżką co na Ziemi. Tak bardzo podobną, że na innej planecie też uprawiają sport, w tym narciarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maria napisał:

 

...... (zatem też jego ewolucja w kierunku form coraz bardziej skomplikowanych) ....

Cześć

Jest to zupełna nieprawda rodem z XIX wieku i przypominająca Drzewo jestestw z człowiekiem na szczycie.

Ewolucja jest bezkierunkowa.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Maria napisał:

 

Według naszej obecnej wiedzy powstanie życia (zatem też jego ewolucja w kierunku form coraz bardziej skomplikowanych) wydaje się być raczej prawidłowością niż wyjątkiem na gruncie praw przyrody. 

Gdzie to znalazłaś?

 W miarę pogłębiania wiedzy (pod kątem warunków koniecznych do spełnienia) możliwość istnienia "braci w rozumie" coraz bardziej się oddala. To już na poziomie kosmologicznym bardzo kiepsko wygląda a nie wiadomo co może wyjść na tych niższych poziomach analizy. Równanie Drake jest  pobożnym życzeniem.

 

Pozdro

Wiesiek

 

Edytowane przez Wujot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Wy tak na poważnie? Żartowałam oczywiście, a pod tezę napisałam śmieszny, jak mi się wydawało, tekścik - nie po to, by ktoś go brał na serio. Równianie Drake'a to rzeczywiście naiwny staroć ;-). Na życiu się nie znam (a w skali kosmologicznej nasze spekulacje na ten temat mogą być tylko tak ogólnikowe, że trudno tu mówić o nauce). Drzewo jestestw z człowiekiem na szczycie jest mi, szczerze mówiąc, wstrętne - faktycznie, zadufana koncepcja rodem z XIX wieku. Natomiast kwestia ewolucji, czy to biologicznej, czy układów materialnych w długiej skali czasowej, nie sprowadza się do niego. 

 

Jedno jest PEWNE. Jeśli kosmici istnieją i jeżdżą na nartach (założenie oczywiście żartobliwe, faktycznie, mocne), to są to narty kosmiczne :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nauka o ewolucji jest pseudonauką. Od dwustu lat szuka się dowodów na siłe, i ich nie ma.To wszystko to są hipotezy. Stąd nazwa " Teoria ewolucji".

A inne planety lepiej zostawić w spokoju. Ludzie zaciągną tam niestety kupe dziadostwa a nartowanie by było na samym końcu. No cóż, najpierw by trzeba było obrabować planetę z surowców naturalnych:confused::confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, endrju napisał:

Dla mnie nauka o ewolucji jest pseudonauką. Od dwustu lat szuka się dowodów na siłe, i ich nie ma.To wszystko to są hipotezy. Stąd nazwa " Teoria ewolucji".

.....

Chory???

Cześć

Maria nie zrozumiałem jak widać przekazu, Przepraszam i pozdrawiam

16 godzin temu, Maria napisał:

Ludzie, Wy tak na poważnie? Żartowałam oczywiście, a pod tezę napisałam śmieszny, jak mi się wydawało, tekścik - nie po to, by ktoś go brał na serio. Równianie Drake'a to rzeczywiście naiwny staroć ;-). Na życiu się nie znam (a w skali kosmologicznej nasze spekulacje na ten temat mogą być tylko tak ogólnikowe, że trudno tu mówić o nauce). Drzewo jestestw z człowiekiem na szczycie jest mi, szczerze mówiąc, wstrętne - faktycznie, zadufana koncepcja rodem z XIX wieku. Natomiast kwestia ewolucji, czy to biologicznej, czy układów materialnych w długiej skali czasowej, nie sprowadza się do niego. 

 

Jedno jest PEWNE. Jeśli kosmici istnieją i jeżdżą na nartach (założenie oczywiście żartobliwe, faktycznie, mocne), to są to narty kosmiczne :D 

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...