Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kontuzja kolana gdzie konsultacja???


mifilim

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby Ci się chciało wybrać na Śląsk, to mogę polecić dr Ficek z Kliniki Galen w Bieruniu, albo dr Smolik z żorskiej kliniki sportowej (przyjmuje też w Tychach w swoim gabinecie).

Pozdrawiam z nadzieją, że obejdzie się bez ich większej interwencji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj o szpital w Otwocku 

https://www.google.pl/maps/place/Samodzielny+Publiczny+Szpital+Kliniczny+im.+Prof.+Adama+Grucy+CMKP/@52.116843,21.2778649,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xb3f86f543625c264!8m2!3d52.1215171!4d21.2763011

ogólnie cały szpital to ortopedia i traumatologia. Osobiście mogę się wypowiadać o oddziale 7 Uszkodzeń i Patologi Miednicy którego pacjentem miałem " przyjemność" być z miesiąc temu po tym jak mojej miednicy (miedzy innymi) nie spodobał się bezpośredni kontakt z "fisowskimi" trasami w Białce. Wpierw zagościłem w szpitalu w Nowym Targu gdzie stwierdzili że moje uszkodzenie miednicy kwalifikuję się do operacji i polecili poszukać sobie na własną rękę ośrodka który takie operacje robi, bo oni nie. Po zasięgnięciu opinii lekarzy których znam i ich znajomych wyszło jednoznacznie że jeśli chodzi o miednice to 7 w Otwocku jest nr 1 w PL. Dlaczego o tym piszę - pomimo nazwy na tym oddziale byli ludzie którym robiono kolana ( artroskopie, endoprotezy) i nie narzekali. Wiec jak chcesz to sprawdź. Jak chcesz więcej info to priv

Pozdrawiam 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Chętnie pomogę jeżeli jesteś w Wawy lub okolic.

Pozdrowienia

Dzięki. Nie jestem z w-wy ale to nie ma znaczenia, szczególnie jeśli chodzi o podjechanie na konsultacje. 

8 godzin temu, KrisRR napisał:

Popytaj o szpital w Otwocku 

https://www.google.pl/maps/place/Samodzielny+Publiczny+Szpital+Kliniczny+im.+Prof.+Adama+Grucy+CMKP/@52.116843,21.2778649,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xb3f86f543625c264!8m2!3d52.1215171!4d21.2763011

ogólnie cały szpital to ortopedia i traumatologia. Osobiście mogę się wypowiadać o oddziale 7 Uszkodzeń i Patologi Miednicy którego pacjentem miałem " przyjemność" być z miesiąc temu po tym jak mojej miednicy (miedzy innymi) nie spodobał się bezpośredni kontakt z "fisowskimi" trasami w Białce. Wpierw zagościłem w szpitalu w Nowym Targu gdzie stwierdzili że moje uszkodzenie miednicy kwalifikuję się do operacji i polecili poszukać sobie na własną rękę ośrodka który takie operacje robi, bo oni nie. Po zasięgnięciu opinii lekarzy których znam i ich znajomych wyszło jednoznacznie że jeśli chodzi o miednice to 7 w Otwocku jest nr 1 w PL. Dlaczego o tym piszę - pomimo nazwy na tym oddziale byli ludzie którym robiono kolana ( artroskopie, endoprotezy) i nie narzekali. Wiec jak chcesz to sprawdź. Jak chcesz więcej info to priv

Pozdrawiam 

Dzięki. To jak możesz to ślij na priva. 

4 godziny temu, DziadekT napisał:

W Warszawie na kolano b. dobre jest np. Centrum Medycyny Sportowej przy Wawelskiej (niestety kosztowne). Rezonans już robiłeś?

Dzięks. Rezonans oczywiście był zaraz zrobiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć!

Piszę prace licencjacką na temat rehabilitacji po narciarskich kontuzjach kończyny DOLNEJ. Wykorzystuje w niej ankietę, jest ona anonimowa. Bardzo bym prosił wszystkie osoby po urazach o wypełnienie tego krótkiego formularza.

LINK DO ANKIETY: https://www.survio.com/survey/d/W8A6O8Z3V4J8A7I6B

Dzięki wielkie za pomoc!! :) 

p.s. nie do końca wiedziałem w jakim temacie umieścić to info więc moderator może udostępni we właściwej kategorii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
Dnia 24.02.2017 o 12:51, Przemek napisał:

Gdyby Ci się chciało wybrać na Śląsk, to mogę polecić dr Ficek z Kliniki Galen w Bieruniu, albo dr Smolik z żorskiej kliniki sportowej (przyjmuje też w Tychach w swoim gabinecie).

Pozdrawiam z nadzieją, że obejdzie się bez ich większej interwencji.

W sport klinice w Żorach widuje sie czolowke zawodnikow roznych dyscyplin, jest to jedna z najlepszych klinik wyjonujacych implanty kolanowe w Polsce, z cerufikatami klinik szwajcarskich, tuz obok jest Helimed, wiec badania mozna zrobic na miejscu, polecam rowniez jednego z najlepszych fizjoterapetow w Polsce dr. Roberta Trybulskiego z Żorskiego ProVita, ktory rowniez pomaga wielu czolowym zawodnikowm w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sariensis napisał:

W sport klinice w Żorach widuje sie czolowke zawodnikow roznych dyscyplin, jest to jedna z najlepszych klinik wyjonujacych implanty kolanowe w Polsce, z cerufikatami klinik szwajcarskich, tuz obok jest Helimed, wiec badania mozna zrobic na miejscu, polecam rowniez jednego z najlepszych fizjoterapetow w Polsce dr. Roberta Trybulskiego z Żorskiego ProVita, ktory rowniez pomaga wielu czolowym zawodnikowm w Polsce.

i biznesmenom też pomaga.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

i biznesmenom też pomaga.

 

Jesli potrzebuja konsultacji, tak, biznesmeni nie moga miec kontuzji? Zawodnik to nie tylko narciarz, sa sporty bardziej kontaktowe i znacznie bardziej kontuzjogenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojgoc napisał:

wg mńie zgryźliwość jest niezależna od wieku, ale w pewnym wieku nasila sie z rożna mocą;), nigdy nie słabnie:)

Jak sie wyszaleje, to poziom zgryzliwosci maleje, a rosnie poziom endorfin, zalecil bym Mitkowi, wiecej aktywnosci, czekolady lub ..., hehe, ewentualnie moze niech sobie zrobi halbe to moze tez na jakis czas pomoc, ale potem moze przyniesc odrotny efekt od zamierzonego I obawiam sie, ze wzial by mnie na celownik, hahah, w sumie co tam, poswięcę sie dla innych “Nowych”forumowiczow :):):).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Sariensis napisał:

Jak sie wyszaleje, to poziom zgryzliwosci maleje, a rosnie poziom endorfin, zalecil bym Mitkowi, wiecej aktywnosci, czekolady lub ..., hehe, ewentualnie moze niech sobie zrobi halbe to moze tez na jakis czas pomoc, ale potem moze przyniesc odrotny efekt od zamierzonego I obawiam sie, ze wzial by mnie na celownik, hahah, w sumie co tam, poswięcę sie dla innych “Nowych”forumowiczow :):):).

Cześć

Żeby była jasność:

Jak na razie bawię się pokłosiem bzdur któreś napisał w temacie włoskim. Na traktowanie Cię poważnie musisz solidnie zapracować. Zacznij od weryfikacji językowej postów.

Pozdro

Mamad ale jak klinika ma w nazwie świętego to raczej odpada - pachnie sektą. ;)

 

 

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mamad napisał:

Klinika Św Łukasza w Bielsku-Białej ale tam kasa też jest potrzebna. Nie wszystko jest refundowane ale o kolejkach zapomnij. Wizyta kosztuje ale dizgnoza postawiona i jak kasa to szybka operacja. Mi kazali czekać 2 dni:rolleyes: NFZ ponad rok. Za to po operacji rehabilitację na NFZ pilne więc czekałem tylko tydzień. Trwały 2 tygodnie później mogłem się zapisać na za rokxD

Cóż mi tam dali rozwalone kolano z ACL'em do gipsu ale co tam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wojgoc napisał:

bo byłeś na NFZ:D, prywatnie, za kasę zoperowli by Ci w 2 dni - wszędzie, gdzie jest pod wezwaniem Św jak nie zapłacisz to niewiele dostaniesz gratis

Nie no po prostu zaraz po zdarzeniu ( w czasie gry w piłkę) zawieźli mnie do szpitala i nogę wrzucili w gips. Na drugi dzień już go nie miałem jak pojawiłem się tam gdzie trzeba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Żeby była jasność:

Jak na razie bawię się pokłosiem bzdur któreś napisał w temacie włoskim. Na traktowanie Cię poważnie musisz solidnie zapracować. Zacznij od weryfikacji językowej postów.

Pozdro

Mamad ale jak klinika ma w nazwie świętego to raczej odpada - pachnie sektą. ;)

 

 

Dobrze, ze cos Cie jeszcze bawi, to juz jakis pozytywny objaw, ...haha, Mitek ty chodzacy ideal jestes, tylko sie tak nie unos, bo to moze sie skonczyc, w twoim  wieku, powaznymi konsekwencjami :), powaznego traktowania, nie oczekuje, tak jest nawet bardziej komicznie, a poki dobry humor nas nie opuszcza, to i zycie ciekawiej plynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...