Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By MarioJ
      Vallée Blanche “The Classic Route”

The famous "Vallée Blanche" in Chamonix is an off-piste ski route in the Mont Blanc range, Discover Sam Favret revisiting this classic one with his own style !
      Skier: Sam Favret
      Filmed by: Alexis Blaise / Maxime Moulin / Thomas Guerrin / Hensli Sage 
      Edited by: Jean-Rémy Ceron 

• By Spiochu
      Panowie, proszę o propozycje nart freeturowych z nastawieniem na zjazd wg. poniższych kryteriów:

1. Szerokość 85-95mm pod butem
      2. Bardzo elastyczne i średniej twardości (coś jak narty do freestylu)
      3. Porządny drewniany rdzeń
      4. Raczej mniejszy/średni promień - optymalnie 16m/170cm
      5. Częściowy rocker
      6. Waga nie jest kluczowa ale dobrze żeby nie były jakoś super ciężkie. Optymalnie 1500g/szt.

To NIE mają być narty na puch - w puchu poradzę sobie na czymkolwiek. Podobnie z betonem, Narty mają się dobrze sprawdzać w trudnych śniegach, zsiadłym, przewianym, mokrym wiosennym(szczególnie), szreni (łamliwej) itd. Będą używane głównie wiosną, Tatry/Alpy, ewentualnie zimą na Pilsku. Wiązania będę montował ATK Freerider 12 a buty jeszcze nie wiem ale raczej z tych lżejszych) Jestem bardzo lekki, więc powierzchnia narty jest mniej istotna niż jej solidność.

• By Gerald
      Temat ten, będzie ciągiem dalszym mojej wizyty w Sławsku, w lutym tego roku.
      Po tygodniu spędzonym w Sławsku, przeniosłem się na oddaloną 50 km Połoninę Borżawę, będącą jedną z największych Karpackich połonin. Jest naprawdę imponująca.
      Liczy sobie około 25 km, i rozciąga się pomiędzy miasteczkami Wołowiec i Miżhirija. Jest dużo mniej popularnym miejscem, od sąsiedniego Dragobratu. Widoki i zjazdy są równie ciekawe, choć sama połonina jest niższa. Znajdzie się tutaj też kilka trudniejszych żlebów (oczywiście nie takich jak w Tatrach). Jej najwyższy szczyt to Stij (Stoh) 1677 m.n.p.m. Na południowych zboczach połoniny wybudowano dwa ośrodki narciarskie - we wsiach Pilipiec oraz Podobowiec. Z tego pierwszego działa ratrak, i za 50-100 hrywien wywozi na górę Himbę (1491 m.n.p.m.). Daje to duże możliwości freeturowe i skiturowe. Przy dużej ilości śniegu, można zrobić zjazd (z pewną liczbą krótszych podejść) do sąsiednich miejscowości.
      4 dni spędzone na połoninie wykorzystałem aktywnie. Jazda na wyciągach do południa, a po południu wycieczka skiturowa lub wyjazd ratrakiem na któryś ze szczytów i zjazd do doliny poza trasą.

• By Piotr_67
      Nie uwierzysz.... Jak w temacie i tytule filmu 😀
      Nawet nie wiem co napisać. Młody jest zjawiskowy a filmik z pomysłem i jajem.
      Fajnie się ogląda, choć ciarki chodzą po plecach no i muza super.

• By AndKur
      Hej 
      W ten weekend (sporo zależy od pogody, na ten moment - sobota), trzecie w tym sezonie zawody z cyklu Freeride World Tour, tym razem w Fieberbrunn. W związku z tym, że blisko można obejrzeć na żywo o normalnej porze, zachęcam bo emocje są spore. 4 kategorie : narty K i M oraz snowboard K i M. Proste zasady w filmiku poniżej i drugi krótki film na zachętę  z ostatnich zawodów w Kanadzie. Na żywo do obejrzenia na ich kanale YT lub Facebook.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...