Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pireneje-Andora


marcinn

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z Grandvaliry :)

 

Tak dziwnie wyszło że dostałem 2 dni temu propozycję wyjazdu z Infoski.pl  nie do odrzucenia

Wszystko w cenie za 35 procent ceny całkowitej,więc jak nie jechać ,choć Sławek (SB) coś marudzil że drogo,no ale to chyba z zazdrości :D

Mieszkamy w Canillo w hotelu Ski Plaza ,300 metrów od gondoli

Dziś w większości ujeżdzaliśmy ten sektor,plus coś tam jeszcze

Warunki b.dobra,choć dzisiaj było bardzo zmiennie z pogodą

A po 14 udaliśmy się na termy Caldea do Andory i mały rekonesans po stolicy księstwa

 

 

IMAG0331.jpg

IMAG0362.jpg

IMAG0364.jpg

IMAG0375.jpg

IMAG0389.jpg

IMAG0393.jpg

IMAG0395.jpg

IMAG0398.jpg

IMAG0404.jpg

IMAG0409.jpg

IMAG0410.jpg

IMAG0343.jpg

IMAG0337.jpg

IMAG0345.jpg

IMAG0346.jpg

IMAG0348.jpg

IMAG0350.jpg

IMAG0355.jpg

  • Like 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś całkiem udany dzień ze zmienną pogodą,po 14 z deszczykiem i b.mocnym wiatrem

Jazda dzisiaj była w sektorach Soldue i El Tarter

Warun ok,ale jak pisałem po opadach deszczyku,śnieg tępy,hamujący

Do tego wiatr napierał z taką siłą że sporo wyciągów zamknęli ze względów bezpieczeństwa

Od jutra poprawa pogody,więc plan na wysokogórskie rejony Granvaldi będzie brany pod uwagę

 

 

IMAG0424.jpg

IMAG0428.jpg

IMAG0429.jpg

IMAG0434.jpg

IMAG0437.jpg

IMAG0441.jpg

IMAG0445.jpg

IMAG0451.jpg

IMAG0452.jpg

IMAG0450.jpg

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zapowiadali od środy pełna lampa

Nasz plan się nie zmienił i kolejno ujeżdżamy sektory Grau Roig (mój ulubiony) i Costa Rodeona też mój ulubiony xD

Kto był w Grandvalira to wie że mimo nie najnowocześniejszej sieci wyciągów warto tu przyjechać

A dla rodzin z dziećmi istny raj

Tyle od mnie,następne dni raczej w dwóch wyżej wymienionych sektorach będziemy jeżdzić

Ja od siebie dodam jeszcze kilka fotek i idę się nasmarować kremkiem  mordkę bo piecze,oj piecze ^_^

 

IMAG0453.jpg

IMAG0459.jpg

IMAG0461.jpg

IMAG0463.jpg

IMAG0464.jpg

IMAG0465.jpg

IMAG0469.jpg

IMAG0471.jpg

IMAG0472.jpg

IMAG0478.jpg

IMAG0482.jpg

IMAG0483.jpg

IMAG0484.jpg

IMAG0486.jpg

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne foty i fajne trasy widzę w tym Grou Roig - my chyba w przyszłym roku tam wrócimy dokończyć napoczęte ;):D

Na innym forum wczoraj pojawiła się też relacja z Grandvaliry, i autor, BraCuru, fajnie i słusznie zauważył, że przy takiej ilości słońca tam, kanapy z osłonami są zupełnie niepotrzebne. Chyba, żeby te osłony chroniły przed słońcem właśnie a nie wiatrem ;)

Równie udanych kolejnych dni życzę :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2017 o 00:22, marcinn napisał:

Pozdrowienia z Grandvaliry :)

Wszystko w cenie za 35 procent ceny całkowitej,więc jak nie jechać ,choć Sławek (SB) coś marudzil że drogo,no ale to chyba z zazdrości :D

A no to się nie dogadaliśmy, bo ja zrozumiałem że jest minus 35% od oferty, a tu się okazuje że to jest minus 65%, w takim układzie bym jechał, miałem też propozycję wyjazdu teraz od niedzieli za 2500, no ale musiałem podziękować, to też za drogo:$

 

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, artix napisał:

SB, chyba coś nie tak z tym postem.  

Ale to znany problem silnika forum :(

Wytłuściłem to co chciałem zacytować od Marcina

 

Nie mam siły do tego nowego, próbowałem i ni ch...a ja się z tym nie zaprzyjaźnię, nieraz bym coś napisał, ale jak sobie pomyślę że mam walczyć z tym i że jest realna groźba że rozwalę pięściami kompa, to daję sobie spokój :(

Edytowane przez SB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, artix napisał:

SB, chyba coś nie tak z tym postem.  

Ale to znany problem silnika forum :(

Hello...

po pierwsze internet nie ma silnika... toż to oczywista, oczywistość! 

po drugie... przecież wszystko jest OK a ja się czepiam! (cytuję właściciela)

PS. i Wy też przestali byście się czepiać tego że "ą: zaznacza a każdy inny kasuje itd. :) 

PS2. wymyślili sobie teraz jakiś silnik... :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinn fajnie tam... ale to raczej rekreacja chyba??? czy nie? 

bo tak z fotek to te ostatnie z przed 3 godzin (kiedyś to można było podać nr postu) to można pojeździć bo na tej reszcie to raczej powozić się... czy nie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, SB napisał:

Nie mam siły do tego nowego, próbowałem i ni ch...a ja się z tym nie zaprzyjaźnię, nieraz bym coś napisał, ale jak sobie pomyślę że mam walczyć z tym i że jest realna groźba że rozwalę pięściami kompa, to daję sobie spokój :(

Spokojnie tylko jak cytujesz nie możesz używać litery " ą " bo ona jest zabójcza... kiler takie jest ona! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jasiek napisał:

@marcinn fajnie tam... ale to raczej rekreacja chyba??? czy nie? 

bo tak z fotek to te ostatnie z przed 3 godzin (kiedyś to można było podać nr postu) to można pojeździć bo na tej reszcie to raczej powozić się... czy nie? 

 

200 km tras bez odpinania nart...

Coś jeszcze Ci trzeba wyjaśnić?

Edytowane przez SB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no też fajnie... :) 

PS. tylko po co mi 200km? :rolleyes: moje nogi jak po czarnych to tak 30-40? a po czerwonych 40-50... a niebieskich moje nogi nie tolerują! 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tylko wtedy czerpię przyjemność jeżdżenia! 3-6 godzin intensywnego wysiłku i baseny... relax... sauny... po to żeby następnego dnia znów czuć że żyje!

PS. po to jeżdżę na nartach! uwielbiam jak hamując po zjeździe "płaczę ze szczęścia". 

PS2. ale każdy lubi to co dla niego jest dobre... 

PS3. Ale okolice przepiękne trzeba przyznać! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...