Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JC

Rekomendowane odpowiedzi

I co fredek321??? Masz satysfakcję z wyłapania błędu szyku, nie zrozumiałeś przekazu czy może napiszesz do Administracji o możliwość ciut dłuższej edycji niż te kilka dozwolonych minut...??? May the friendliness, compassion and understanding be with you every day...


Spokój daj - zabawne było to :D.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JC napisał:

 

A gdzie tu problem? Są znaki i jeszcze mapa, więcej się już nie da.

Inne ośrodki potrafią użyć nazwy 37a i 37b na rozjazdach gdy trasy za jakiś czas się znów połączą. 

To nie jedyne miejsce w Ischgl gdzie znaki dezorjentuja totalnie.

Ale tu chyba nie ma sensu o tym pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, artix napisał:

Inne ośrodki potrafią użyć nazwy 37a i 37b na rozjazdach gdy trasy za jakiś czas się znów połączą. 

To nie jedyne miejsce w Ischgl gdzie znaki dezorjentuja totalnie.

Ale tu chyba nie ma sensu o tym pisać...

Wiem, o takie coś ci chodzi :)

 

 

IMG_0062.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe jest, że cała infrastruktura Ischgla jest szybka i nowoczesna (bublinki). nie ma potrzeby odpinania nart przez cały dzień (no chyba, że wybieramy 4 i 5). Do tego trasy ciekawe a możliwości off piste naprawdę duże. Reszta to niezbyt istotny dodatek.

To specyficzny ośrodek o tyle, że ponieważ jak nigdzie widać tu stadne instynkty. Narciarze wyjeżdżający rano (głównie z Ischgla) stopniowo zdobywają teren - docierając dopiero koło 10.30-11.00 na koniec (E4). Wtedy już należy zarządzić ewakuację na 4,5 i do 13.00 jest tam spokój. Później już się wyrównuje. Nieraz obserwowaliśmy jak do wyciągu stała paro minutowa kolejka a obok sąsiedni był pusty. Jak ktoś jest ogarnięty to tłoku w Ischglu nie uświadczy. Oczywiście zalecam omijanie Idalpu bo tam jest trochę absurdalnie.

Byłem pewnie >>120 (już nie liczę) ośrodkach alpejskich a w Ischglu spędziłem pewnie z 80 dni jazdy i dla mnie to jest ośrodek wybitny, Równie wysoko cenię 3V, Espace Killy, SHL+Fieberbrunn, może Les2Alpe, Arena, Zermatt. Tak czy tak to pierwsza dziesiątka Alp. Choć pod względem infrastruktury to numer 1. Być może na świecie.

Pozdro

Wiesiek 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Jeeb napisał:

Także odradzam

- największe zagęszczenie pijanych osobników (celowo nie piszę narciarek i narciarzy) w kolejkach i na trasach

Chyba masz jakieś zwidy, albo omamy, może mania prześladowcza. Wrzuć swoje foty z tymi osobnikami. W kolejkach i na trasach, podczas kilku pobytów w tym sezonie nie zauważyłem nawet jednego pijanego osobnika. A Ty ile razy byłeś w Ischgl w tym sezonie?  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Chyba masz jakieś zwidy, albo omamy, może mania prześladowcza. Wrzuć swoje foty z tymi osobnikami. W kolejkach i na trasach, podczas kilku pobytów w tym sezonie nie zauważyłem nawet jednego pijanego osobnika. A Ty ile razy byłeś w Ischgl w tym sezonie?  

Mario,  zapytaj Jurka i Wujota jakie party spotkało nas jadąc z Brytolami w gondoli :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marionen napisał:

Chyba masz jakieś zwidy, albo omamy, może mania prześladowcza. Wrzuć swoje foty z tymi osobnikami. W kolejkach i na trasach, podczas kilku pobytów w tym sezonie nie zauważyłem nawet jednego pijanego osobnika. A Ty ile razy byłeś w Ischgl w tym sezonie?  

Mariusz, było humorystycznie z tym Joda, to ja dołożę. A moze Ty nie zauważyłeś pijanych bo sam byłeś...... Artur donosi że coś w gondoli jednak bywało!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bumer napisał:

Mariusz, było humorystycznie z tym Joda, to ja dołożę. A moze Ty nie zauważyłeś pijanych bo sam byłeś...... Artur donosi że coś w gondoli jednak bywało!

No jechalismy z Jurkiem i Wujotem jak juz wczesniej pisalem i do wagonika wpakowala sie ekipa z glosnikiem. Tanczyli,spiewali,  rozbierali sie do pasa, panienka do biustonosza. Tance spiewy i lizanie sutkow :D

Wysiedli, oparli narty o sciane i skrecili do knajpy .

Jak to yntelygencja z wysp... 9_9

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, artix napisał:

No jechalismy z Jurkiem i Wujotem jak juz wczesniej pisalem i do wagonika wpakowala sie ekipa z glosnikiem. Tanczyli,spiewali,  rozbierali sie do pasa, panienka do biustonosza. Tance spiewy i lizanie sutkow :D

Wysiedli, oparli narty o sciane i skrecili do knajpy .

Jak to yntelygencja z wysp... 9_9

Eee, no, ja myślałem, że Mariusza porwało z wyspiarzami!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wielkie mi mecyje i dowód w sprawie... Nam raz Rosjanie usłyszawszy polską mowę przez cały zjazd do doliny śpiewali "nie, nie, nie nie mamy troooooooosk", nie wiem skąd im taki polski tekst akurat przyszedł do głowy, ale uśmialiśmy się serdecznie. A drugiego roku jakaś babka zajumała mojej przyjaciółce narty pod knajpą, ale my, z dziewczyny z kraju detektywa Rutkowskiego ;) ,po nitce do kłębka, a raczej po naklejce z wypożyczalni doszłyśmy gdzie mogą być te zamienione narty i trafiłyśmy w punkt. No śmiesznie było. I nie zgodzę się z tezą, że Ischgl to alpejska stolica pijaków, bo jako żyw stoi mi przed oczami niedawno wstawiony na forum filmik z pobytu naszych rodaków w SkiWelt...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, artix said:

No jechalismy z Jurkiem i Wujotem jak juz wczesniej pisalem i do wagonika wpakowala sie ekipa z glosnikiem. Tanczyli,spiewali,  rozbierali sie do pasa, panienka do biustonosza. Tance spiewy i lizanie sutkow :D

Wysiedli, oparli narty o sciane i skrecili do knajpy .

Jak to yntelygencja z wysp... 9_9

"Umią" się Angole bawić, nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...