Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JC

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jeeb napisał:

no daj spokój, wcześniej wstawać i jakieś obce mordy w autobusie oglądać a po nartach zmęczony czekać na jakiś autobus i wąchać smród spoconych narciarzy - zarezerwuj coś w Samnaun Dorf to zjedziesz sobie pod drzwi kwaterki

Czyli jest inna opcja bazowa ? Spojrzę na ceny bo Kappl cenowo akceptowalny.Dzieki Jan! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Victor napisał:

Koledze szacuneczek oddałem bo ze stoją to jedno ale czy pracują u góry tego już nie wiem bo i nie widziałem będąc w grudniu,styczniu czy marcu oczywiście pomijając lasy w dojazdach do Vd’I czy nartostradę w Val Thorens,tam faktycznie cos dośnieżali co nie zmienia faktu,że jak jest opad to jest wystarczający zajebisty klimat żeby tych armat nie odpalać.Czego o miejscach w których byłem w Austrii nie mogę powiedzieć bo podjeżdżając na stok po nocnym opadzie pierwsze co widzisz to odpalone armaty… 

 

Nie zmienia to faktu, że to sa jednostkowe spostrzeżenia.

Ja byłem w styczniu w Austrii i nie widziałem ani jednej pracujacej armatki czy lancy.

Z drugiej strony jak ktoś stawia lance na 3000m to myślisz że on jest nieprofesjonalny czy może to ma jakiś cel ?

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarioJ napisał:

Mam jedynie odwagę pisania wprost, bezpośrednio i szczerze.

Tylko po co żeby zabłysnąć. Jeżeli czytałeś to pewnie zwróciłeś również uwagę że szacunek oddałem mówiąc wprost przyznałem się do swojego błędu,gapiostwa czyli Twoja wrzutka w innym wątku jest nie na miejscu . Dlatego szeryfie 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarioJ napisał:

 

Nie zmienia to faktu, że to sa jednostkowe spostrzeżenia.

Ja byłem w styczniu w Austrii i nie widziałem ani jednej pracujacej armatki czy lancy.

Z drugiej strony jak ktoś stawia lance na 3000m to myślisz że on jest nieprofesjonalny czy może to ma jakiś cel ?

 

Może przygotowuje się do słabych zim, nie mam pojęcia, faktem jest ,że pracujących nigdy nie widziałem,więc i nie zwróciłem na nie uwagi,tylko tyle . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Victor napisał:

Tylko po co żeby zabłysnąć. Jeżeli czytałeś to pewnie zwróciłeś również uwagę że szacunek oddałem mówiąc wprost przyznałem się do swojego błędu,gapiostwa czyli Twoja wrzutka w innym wątku jest nie na miejscu . Dlatego szeryfie 😉

 

Tak, widziałem że się przyznałeś. Ale widziałem też że najpierw podważałeś.

I takie dwa Twoje zachowania, w których podważasz oczywistości, pozwalaja już wyciagać pewne wnioski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o nowych Termach w Ischgl?

Mnie osobiście nie przypadły do gustu. Oczywiście są to bardzo nowoczesne obiekty na wysokim poziomie i znajdą swoich klientów ale bardzo mało rodzinne. Nie ma tam wiele miejsca dla dzieci. 

Raczej takie Love Island 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, MarioJ napisał:

 

Tak, widziałem że się przyznałeś. Ale widziałem też że najpierw podważałeś.

I takie dwa Twoje zachowania, w których podważasz oczywistości, pozwalaja już wyciagać pewne wnioski.

 

Przejrzałem teraz foty z ostatniego wyjazdu do L2A-oceń sam 😉 stoi dla samego stania czy ktoś ją zainstalował ale jednak nie odpala bo czeka na świeży opad który był w kolejnych dniach, dodam że temperatury nocne czy w dzień byly wystraczające zeby pracowała pełną parą IMG_0570.thumb.jpeg.588f99c0dd2babd592fe4cd573cfc456.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Victor napisał:

Przejrzałem teraz foty z ostatniego wyjazdu do L2A-oceń sam 😉 stoi dla samego stania czy ktoś ją zainstalował ale jednak nie odpala bo czeka na świeży opad który był w kolejnych dniach, dodam że temperatury nocne czy w dzień byly wystraczające zeby pracowała pełną parą IMG_0570.thumb.jpeg.588f99c0dd2babd592fe4cd573cfc456.jpeg

Wyraznie widac po mgle czy czarnym sniegu 😜;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z racji tego, że w Ischglu już byłem to mam pytanie co sądzicie o całym Ski Arlberg(Lech,Zurs, St. Anton)? Szukam lokalizacji na samą końcówkę marca, dosyć sporego i położonego powyżej tych 1500 mnpm. W Ischglu byłem rok temu i było super. Można jakoś porównać Ischgl ze Ski Arlberg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ski89 napisał:

Z racji tego, że w Ischglu już byłem to mam pytanie co sądzicie o całym Ski Arlberg(Lech,Zurs, St. Anton)? Szukam lokalizacji na samą końcówkę marca, dosyć sporego i położonego powyżej tych 1500 mnpm. W Ischglu byłem rok temu i było super. Można jakoś porównać Ischgl ze Ski Arlberg?

Mozna. Bedzie pan zadowolony ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...