Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nie mogłem się oprzeć więc.... Zillertal :)


Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym tygodniu mieliśmy 6 dni lampy, ale niestety ciepełko.

Dało się pojeździć 8-9 - stoki zmrożone po nocy. Potem do 11-12 to tylko powyżej 2tys.

Ostatnie dwa dni spędziliśmy na Tuxie właśnie ze względu na temperaturę i cukier na trasach.

Od 8 do 11 pomiędzy 2600 do 3200 w miarę pusto, temperatura na "-" i jazda do oporu. Potem robiło się gęsto na trasach. W miarę pusto było tylko na niebieskich, ale ... te orczyki to dają po nogach.

Teraz powinno był lepiej (mniej ludzi).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez pozdrawiam z Zillertal. Niestety samolot z KRK wystartował z ponad 2h opóźnieniem ze względu na mgle i na stok dotarłem dopiero o 13tej. Niestety stoki mocno zdegradowane ale z uwagi na ciśnienie spowodowane opóźnieniem nie odpuściłem do końca. Na gorze nie było tragedii choć jak zjechałem na dół to stwierdziłem, ze tęsknie za swoją kolarka i pogoda jest zdecydowanie rowerowa. Jutro jazda do oporu i potem do Monachium na samolot do KRK. Ot taki szybki wyjazd, bo mnie w domu skręcało a dzięki milom Miles and More trafiłem bilety lotnicze za ok 220 pln w obie strony z nartami, które poleciały jako mój bagaż rejestrowy. 

 

IMG_2593.JPG

IMG_2596.JPG

IMG_2597.JPG

IMG_2599.JPG

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie siedzę na lotnisku w Monachium. Dziś była jazda na Zillertal Arena. Postanowiłem nadrobić nieco to co straciłem przez wczorajsze spóźnienie samolotu. Skiline pokazało coś koło 11500 vertical meters i 75 km przejechanego dystansu. Udało sie wiec niezle pojeździć.

Dzis pogoda z jednej strony lepsza, bo chłodniej i trasy generalnie dobrze sie trzymały, natomiast od 13tej była zabawa z chmurami. Raz wjeżdżało sie w chmurę bez żadnej widoczności a za chwile jechało sie w słońcu. Udało nam sie jednak trochę tym chmurom pouciekac i w sumie złożył sie z tego fajny dzień. 

Tu jeszcze pare fotek z dnia dzisiejszego. 

 

IMG_2605.JPG

IMG_2606.JPG

IMG_2608.JPG

IMG_2613.JPG

IMG_2616.JPG

IMG_2619.JPG

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cosworth240 ,  czyli podobnie jak my na Tuxie.  

Sorry ze nie zaproponowałem spotkania nawet na 5 minut by pogadać. Grafik był napięty i ekipa ciągle mnie gdzieś wlekła za sobą.

A na nartach mamy jednego z hamulcem w nogach. Więc wspólnej jazdy by też nie było :(

 

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, artix napisał:

@Cosworth240 ,  czyli podobnie jak my na Tuxie.  

Sorry ze nie zaproponowałem spotkania nawet na 5 minut by pogadać. Grafik był napięty i ekipa ciągle mnie gdzieś wlekła za sobą.

A na nartach mamy jednego z hamulcem w nogach. Więc wspólnej jazdy by też nie było :(

 

Spoko. U mnie też grafik był trochę napięty, bo był to wypad na mocnym czasowym ciśnieniu. Z samolotu w sobotę prosto na stok i w niedzielę ze stoku prosto do samolotu. Może następnym razem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marcinn napisał:

Pięknie panowie,pięknie,warun daje do myślenia B|

Ps.Cosworth,gratki samozaparcia bo jeszcze rok temu coś nie byłeś tak zdyscyplinowany xD

W tym wyjeździe nie było elementu samodyscypliny, były natomiast emocje spowodowane ogólnym wkurw... że wszyscy dookoła jeżdżą a ja siedzę w domu ;-) No i spontanicznie postanowiłem to zmienić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marcinn napisał:

Pięknie panowie,pięknie,warun daje do myślenia B|

Ps.Cosworth,gratki samozaparcia bo jeszcze rok temu coś nie byłeś tak zdyscyplinowany xD

Ten warun to chyba tylko na fotach. Jak byliśmy tydzień temu to zjazdów na dół praktycznie nie było (Spieljoch, Aschau, Kaltenbach, Zell am Ziller - zamknięte i rzeczywiście raczej nie warto było próbować. Z Eggalm słabo, z Tuxa OK, Ahorna nie zdążyliśmy przyuważyć. 

Chyba, że coś się zmieniło.

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...