Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolomites Bike Day - Alta Badia


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Super! Nie ukrywam, że chętnie bym zaliczył, ale...

Niestety prawie zbiega się to z terminem Śnieżka Uphill Race ( 25.06.) oraz czterodniówką wokół Szklarskiej Poręby - Bike Adventure ( 1.07. - 4.07.)

W pierwszym miałem nie startować, ale kolega z teamu się wykruszył i prawdopodobnie zajmę jego miejsce. :)

Dzięki za info! Może za rok zmienię plany i kierunek, bo Dolomity są cudowne! :x

PS. Ale to bardziej szosowa impreza?

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, johnny_narciarz napisał:

PS. Ale to bardziej szosowa impreza?

Tak, to są dwie imprezy szosowe, ale każdy jedzie czym ma, lub na czym chce :)

Ja mam plan, żeby obskoczyć obie imprezy, tym bardziej, że w tym roku Sellaronda Bike Day jedzie w odwrotną stronę :)

W miedzy czasie chciałbym jeszcze zrobić Sellarondę normalnymi ścieżkami, a nie asfaltami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, JC napisał:

Tak, to są dwie imprezy szosowe, ale każdy jedzie czym ma, lub na czym chce :)

Odnotuję w kajeciku i może nawet żonę namówię. :)

Jacek, gdybyś miał info o innych tego typu imprezach, zwłaszcza jakiś wyjątkowych jak nasza Śnieżka czy Bike Adventure, bardzo proszę pisz o tym. Zwłaszcza interesują mnie imprezy typu Uphill z jak największym przewyższeniem.  B|

Myślę też o starcie w Ice Strom Bajkał (czy jakoś tak) - 3 dni po zamarzniętym jeziorze i 210 km do pokonania w temperaturach dochodzących do - 30 st...

Jeden kolega z teamu był zainteresowany, ale jakoś zapał mu przeszedł...

Niestety nie mogę znaleźć najfajniejszego filmiku. :)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, johnny_narciarz napisał:

Odnotuję w kajeciku i może nawet żonę namówię. :)

Jacek, gdybyś miał info o innych tego typu imprezach, zwłaszcza jakiś wyjątkowych jak nasza Śnieżka czy Bike Adventure, bardzo proszę pisz o tym. Zwłaszcza interesują mnie imprezy typu Uphill z jak największym przewyższeniem.  B|

Myślę też o starcie w Ice Strom Bajkał (czy jakoś tak) - 3 dni po zamarzniętym jeziorze i 210 km do pokonania w temperaturach dochodzących do - 30 st...

 

 

Trochę odbiegamy od tematu,ale...

Jest taka impreza w styczniu w Austrii na jeziorze Weissensee w Karyntii - koło Nassfeld. Planuję tam wystartować. Dystanse... 50, 100 i 200 km na łyżwach.

Planuję w przyszłym sezonie zimowym. Co Ty na to?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JC napisał:

50, 100 i 200 km na łyżwach

Generalnie to ja łyżew nie miałem na nogach od podstawówki... rolek niestety też. :)

Ice Strom Race Bajkal to impreza połączona - startują rowerzyści i łyżwiarze ( na tym filmiku widać więcej tych drugich). W poprzednich edycjach chyba jeszcze dopuszczali narciarzy biegowych (są na niektórych filmikach).

Na chwile obecną chyba nie dałbym rady nawet tych 50 machnąć. :$

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JC napisał:

@johnny_narciarz jeżeli naprawdę chcesz się sprawdzić, to spróbuj tutaj: http://www.sellarondahero.com/en/race/sellaronda-hero-marathon

WOW! I o takie imprezy mi chodziło! B|

Znowu czerwiec... Gdybym nie miał już zaplanowanego wypadu w Sudety, zmieniłbym kierunek.

Dzięki Jacek! Odnotowałem i może spróbuję za rok. 9_9

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2017 o 12:49, JC napisał:

Tak, to są dwie imprezy szosowe, ale każdy jedzie czym ma, lub na czym chce :)

Ja mam plan, żeby obskoczyć obie imprezy, tym bardziej, że w tym roku Sellaronda Bike Day jedzie w odwrotną stronę :)

W miedzy czasie chciałbym jeszcze zrobić Sellarondę normalnymi ścieżkami, a nie asfaltami.

Jak można zrobić Sellarondę normalnymi ścieżkami ?, czy obok asfaltu jest coś szutrowego też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...